Teams

Hierden JO19-2

zaterdag 26 november

1-0

NSC Nijkerk JO19-1

zaterdag 3 december

Zeewolde JO19-3

14:00
Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
3 dec. 14:00 Veld 6 Zeewolde JO19-3 Hierden JO19-2 regulier
10 dec. 12:15 veld 3 Hierden JO19-2 VVOP JO19-2 regulier
17 dec. 11:15 veld 6 SDV Barneveld JO19-5 Hierden JO19-2 regulier

zaterdag 3 december

zaterdag 10 december

zaterdag 17 december

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
26 nov. 11:45 Hierden JO19-2 NSC Nijkerk JO19-1 regulier 1-0
19 nov. 12:15 Hierden JO19-2 EFC '58 JO19-1JM regulier 2-2
12 nov. 14:30 Sparta Nijkerk JO19-4 Hierden JO19-2 regulier 3-0
5 nov. 12:15 Hierden JO19-2 EFC '58 JO19-2 regulier 2-8
8 okt. 11:30 SDC Putten JO19-2 Hierden JO19-2 regulier 7-0
1 okt. 12:15 Hierden JO19-2 Lelystad '67 JO19-1 regulier 1-11
28 sep. 20:30 asv Dronten JO19-2 Hierden JO19-2 regulier 2-12
17 sep. 12:00 Hierden JO19-2 EFC '58 JO19-2 regulier 0-12
3 sep. 12:30 Hierden JO19-2 Zeewolde JO19-3 regulier 3-3

zaterdag 26 november

zaterdag 19 november

zaterdag 12 november

zaterdag 5 november

zaterdag 8 oktober

zaterdag 1 oktober

woensdag 28 september

zaterdag 17 september

zaterdag 3 september

0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

seizoen - 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) (4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 16)
# Team G W G V P D + -
1 SDC Putten JO19-2 5 4 1 0 13 -- 22 7
2 Lelystad '67 JO19-1 5 3 2 0 11 -- 29 15
3 EFC '58 JO19-2 5 3 1 1 10 -- 25 12
4 Hierden JO19-2 5 1 1 3 4 -- 16 35
5 asv Dronten JO19-2 5 1 0 4 3 -- 11 27
6 Zeewolde JO19-3 5 0 1 4 1 -- 10 17
 

0379 Onder 19 (2e fase)

seizoen - 4e klasse (2e fase) (4e klasse (2e fase) 02)
# Team G W G V P D + -
1 VVOP JO19-2 5 4 1 0 13 -- 15 6
2 EFC '58 JO19-2 5 3 1 1 10 -- 21 16
3 Zeewolde JO19-3 5 2 2 1 8 -- 13 9
4 SDV Barneveld JO19-5 4 2 0 2 6 -- 12 9
5 EFC '58 JO19-1JM 5 1 2 2 5 -- 13 15
6 Hierden JO19-2 4 1 1 2 4 -- 5 13
7 Sparta Nijkerk JO19-4 5 1 1 3 4 -- 7 9
8 NSC Nijkerk JO19-1 5 1 0 4 3 -- 4 13

Speler

Blaauw, Martijn

Borsboom, Tom

Kuilen, Jurjan van de

Plateringen, Ricky van

Poppe, Allard van de

Schaik, Finn van

Slot, Gijs van 't

Visser, Stijn

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Fung, Hong

Teammanager

Afgeschermd

Teammanager

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
19:30 - 21:00 Hierden JO19-2 2 2b

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
19:30 - 21:00 Hierden JO19-2 11 5b

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO19-2

Geen foto's gevonden.