Teams

Hierden JO13-1JM

zaterdag 18 september

Epe JO13-1JM

4-0

zaterdag 25 september

10:15

SDV Barneveld JO13-2

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
25 sep. 10:15 veld 1 Hierden JO13-1JM SDV Barneveld JO13-2 regulier
2 okt. 10:45 veld 1 Columbia JO13-1 Hierden JO13-1JM regulier
9 okt. 10:30 veld 1 Hierden JO13-1JM Lunteren JO13-1 regulier
23 okt. 09:15 veld 2 EFC '58 JO13-1 Hierden JO13-1JM regulier
30 okt. 10:15 veld 2 Zwart Wit '63 JO13-2 Hierden JO13-1JM regulier
6 nov. 10:30 veld 1 Hierden JO13-1JM Sparta Nijkerk JO13-2 regulier
20 nov. 08:45 veld 2 Stroe JO13-1 Hierden JO13-1JM regulier
27 nov. 10:30 veld 2 Hierden JO13-1JM Beekbergen JO13-1 regulier
4 dec. 08:30 veld 5-CSV Apeldoorn csv Apeldoorn JO13-2 Hierden JO13-1JM regulier
11 dec. 10:30 veld 3 Hierden JO13-1JM DTS Ede JO13-2JM regulier
18 dec. 09:00 veld 3 SDC Putten JO13-2 Hierden JO13-1JM regulier

zaterdag 25 september

zaterdag 2 oktober

zaterdag 9 oktober

zaterdag 23 oktober

zaterdag 30 oktober

zaterdag 6 november

zaterdag 20 november

zaterdag 27 november

zaterdag 4 december

zaterdag 11 december

zaterdag 18 december

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
18 sep. 09:00 Epe JO13-1JM Hierden JO13-1JM beker 4-0
11 sep. 10:30 Hierden JO13-1JM ESC JO13-1JM beker 1-5
4 sep. 09:00 DSV '61 JO13-1 Hierden JO13-1JM beker 7-1

zaterdag 18 september

zaterdag 11 september

zaterdag 4 september

0255 Onder 13 (najaarsreeks)

seizoen - 2e klasse (2e klasse 02)
# Team G W G V P D + -
1 Albatross JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
2 csv Apeldoorn JO13-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
3 Beekbergen JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
4 Columbia JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
5 DTS Ede JO13-2JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
6 EFC '58 JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
7 Hierden JO13-1JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
8 Lunteren JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
9 SDC Putten JO13-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
10 SDV Barneveld JO13-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
11 Sparta Nijkerk JO13-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
12 Stroe JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
13 VVOG JO13-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
14 Zwart Wit '63 JO13-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
 

Onder 13 beker poulefase

beker - Zwaluwen Jeugd Beker O13 poulefase Groep 2 (Zwaluwen Jeugd Beker O13 poulefase Groep 2 26)
# Team G W G V P D + -
1 Epe JO13-1JM 3 3 0 0 9 -- 15 2
2 DSV '61 JO13-1 3 2 0 1 6 -- 15 7
3 ESC JO13-1JM 3 1 0 2 3 -- 7 14
4 Hierden JO13-1JM 3 0 0 3 0 -- 2 16

Speler

Brinkhuis, Jelle

Groot, Matthijs de

Jacobs, Tom

Veenendaal, Joey van

Vries, Quinten De

Wels, Jesse

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Groot, Raymond De

Teammanager

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden JO13-1JM 3 2b

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden JO13-1JM 3 5c

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO13-1JM

Geen foto's gevonden.