Teams

Hierden JO19-3

zaterdag 16 oktober

2-1

Robur et Velocitas JO19-2

zaterdag 23 oktober

12:30

Zeewolde JO19-3

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
23 okt. 12:30 veld 2 Hierden JO19-3 Zeewolde JO19-3 regulier
30 okt. 12:45 veld 2 Hierden JO19-3 Sparta Nijkerk JO19-4 regulier
6 nov. 14:30 veld 6 Lelystad '67 JO19-3 Hierden JO19-3 regulier
20 nov. 12:45 veld 2 Hierden JO19-3 VVOG JO19-3 regulier
27 nov. 13:00 veld E Sparta Nijkerk JO19-5 Hierden JO19-3 regulier
4 dec. 13:00 veld 1 Hierden JO19-3 Zwart Wit '63 JO19-2 regulier
18 dec. 14:30 veld 2 Hierden JO19-3 EFC '58 JO19-2 regulier

zaterdag 23 oktober

zaterdag 30 oktober

zaterdag 6 november

zaterdag 20 november

zaterdag 27 november

zaterdag 4 december

zaterdag 18 december

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
16 okt. 13:00 Hierden JO19-3 Robur et Velocitas JO19-2 beker 2-1
2 okt. 14:30 Hierden JO19-3 Swift '64 JO19-2 regulier 10-1
25 sep. 11:30 EFC '58 JO19-3 Hierden JO19-3 regulier 2-3
18 sep. 14:00 Hierden JO19-3 Oene JO19-1 beker 3-3
11 sep. 14:30 KCVO JO19-2 Hierden JO19-3 beker 0-7
4 sep. 14:30 Hierden JO19-3 Wissel JO19-1 beker 4-1

zaterdag 16 oktober

zaterdag 2 oktober

zaterdag 25 september

zaterdag 18 september

zaterdag 11 september

zaterdag 4 september

0225 Onder 19 (najaarsreeks)

seizoen - 4e klasse (4e klasse 03)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden JO19-2 3 3 0 0 9 -- 17 3
2 Sparta Nijkerk JO19-4 3 3 0 0 9 -- 17 4
3 Hierden JO19-3 2 2 0 0 6 -- 13 3
4 Zeewolde JO19-3 3 2 0 1 6 -- 10 6
5 Lelystad '67 JO19-3 2 1 1 0 4 -- 7 2
6 Zwart Wit '63 JO19-2 3 1 1 1 4 -- 12 9
7 EFC '58 JO19-2 3 1 1 1 4 -- 9 10
8 Swift '64 JO19-2 3 0 1 2 1 -- 3 15
9 VVOG JO19-3 2 0 0 2 0 -- 4 12
10 Sparta Nijkerk JO19-5 3 0 0 3 0 -- 4 16
11 EFC '58 JO19-3 3 0 0 3 0 -- 4 20
 

Onder 19 beker poulefase

beker - Zwaluwen Jeugd Beker O19 poulefase Groep 3 (Zwaluwen Jeugd Beker O19 poulefase Groep 3 74)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden JO19-3 3 2 1 0 7 -- 14 4
2 Oene JO19-1 3 2 1 0 7 -- 8 4
3 Wissel JO19-1 3 1 0 2 3 -- 4 8
4 KCVO JO19-2 3 0 0 3 0 -- 2 12
 

Onder 19 beker 1e ronde

beker - Zwaluwen Jeugd Beker O19 1e ronde Groep 3 (Zwaluwen Jeugd Beker O19 1e ronde Groep 3 01)
# Team G W G V P D + -
1 Quick '20 JO19-3 1 1 0 0 3 -- 14 0
2 WVF JO19-3 1 1 0 0 3 -- 12 2
3 RKSV Driel JO19-1 1 1 0 0 3 -- 8 3
4 VIOS B. JO19-1 1 1 0 0 3 -- 7 3
5 Overasseltse Boys JO19-1 1 1 0 0 3 -- 5 1
6 S.V. Kilder JO19-1 1 1 0 0 3 -- 4 0
7 SVI JO19-3JM 1 1 0 0 3 -- 4 0
8 Elspeet JO19-1 1 1 0 0 3 -- 5 2
9 Broekland JO19-1 1 1 0 0 3 -- 4 1
10 Diepenheim JO19-1 1 1 0 0 3 -- 4 1
11 't Peeske JO19-1 1 1 0 0 3 -- 4 1
12 Quick '20 JO19-6 1 1 0 0 3 -- 4 1
13 RODA '28 JO19-1 1 1 0 0 3 -- 4 1
14 Voorwaarts T JO19-2 1 1 0 0 3 -- 4 1
15 ESC JO19-2 1 1 0 0 3 -- 3 0
16 SP Eefde JO19-1 1 1 0 0 3 -- 6 4
17 Rood-Wit '58 JO19-1 1 1 0 0 3 -- 4 2
18 Avanti W. JO19-2 1 1 0 0 3 -- 3 1
19 SC Bemmel JO19-3 1 1 0 0 3 -- 3 1
20 Bennekom JO19-4 1 1 0 0 3 -- 3 1
21 Quick '20 JO19-4 1 1 0 0 3 -- 3 1
22 Oranje Nassau JO19-3 1 1 0 0 3 -- 5 4
23 Orion JO19-2 1 1 0 0 3 -- 5 4
24 Avanti W. JO19-3 1 1 0 0 3 -- 2 1
25 FC Eibergen JO19-2 1 1 0 0 3 -- 2 1
26 Hierden JO19-3 1 1 0 0 3 -- 2 1
27 OVC '85 JO19-2 1 1 0 0 3 -- 2 1
28 Oranje Nassau JO19-4 1 1 0 0 3 -- 3 3
29 Excelsior '31 JO19-2 1 1 0 0 3 -- 3 3
30 DZC '68 JO19-6 1 1 0 0 3 -- 2 2
31 Jonge Kracht JO19-2 1 1 0 0 3 -- 1 1
32 SC Bemmel JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
33 sv DFS JO19-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
34 DKB JO19-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
35 ESA JO19-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
36 Excelsior '31 JO19-4 0 0 0 0 0 -- 0 0
37 Hatto Heim JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
38 Hierden JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
39 Langeveen JO19-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
40 Lienden JO19-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
41 OVC '85 JO19-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
42 't Peeske JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
43 SDZZ JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
44 ST: SVV '56/Kloosterhaar JO19-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
45 USV JO19-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
46 VVOP JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
47 WSV JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
48 ZAC JO19-4 0 0 0 0 0 -- 0 0
49 Zenderen Vooruit JO19-1 1 0 0 1 0 -- 3 3
50 Rood Zwart JO19-2 1 0 0 1 0 -- 3 3
51 ST: EriX/KSV JO19-1 1 0 0 1 0 -- 2 2
52 SC Bemmel JO19-4 1 0 0 1 0 -- 1 1
53 v.v. Hellendoorn JO19-2 1 0 0 1 0 -- 4 5
54 Woezik JO19-2 1 0 0 1 0 -- 4 5
55 Bennekom JO19-3 1 0 0 1 0 -- 1 2
56 Sp. Neede JO19-2 1 0 0 1 0 -- 1 2
57 Quick '20 JO19-5 1 0 0 1 0 -- 1 2
58 Robur et Velocitas JO19-2 1 0 0 1 0 -- 1 2
59 Vorden JO19-2 1 0 0 1 0 -- 4 6
60 Sparta Nijkerk JO19-4 1 0 0 1 0 -- 2 4
61 Hengelo JO19-1 1 0 0 1 0 -- 1 3
62 OSC JO19-4 1 0 0 1 0 -- 1 3
63 Rigtersbleek JO19-2 1 0 0 1 0 -- 1 3
64 SDV Barneveld JO19-3 1 0 0 1 0 -- 1 3
65 Victoria Boys JO19-2 1 0 0 1 0 -- 2 5
66 BSC Unisson JO19-2 1 0 0 1 0 -- 1 4
67 Excelsior'31 JO19-3JM 1 0 0 1 0 -- 1 4
68 Gorssel JO19-1 1 0 0 1 0 -- 1 4
69 Marienheem JO19-1 1 0 0 1 0 -- 1 4
70 ST: vv Montferland JO19-1 1 0 0 1 0 -- 1 4
71 ST UHC/AAC Olympia JO19-1 1 0 0 1 0 -- 1 4
72 DSV '61 JO19-1 1 0 0 1 0 -- 0 3
73 SC Meddo JO19-1 1 0 0 1 0 -- 3 7
74 Orion JO19-4 1 0 0 1 0 -- 1 5
75 DZC '68 JO19-5 1 0 0 1 0 -- 0 4
76 ZAC JO19-3 1 0 0 1 0 -- 0 4
77 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-3 1 0 0 1 0 -- 3 8
78 IJVV JO19-3 1 0 0 1 0 -- 2 12
79 v.v. Twenthe JO19-2 1 0 0 1 0 -- 0 14

Speler

Bakker, Wesley

Brink, Ruben van den

Gerards, Nick

Groot Roessink, Max

Halfwerk, Djordy

Kamp, Iwan

Opdam, Lloyd

Reijersen, Mees

Schreuder, Martijn

Slot, Daan

Timmer, Ruben

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Dijk, Sander van

Teammanager

Opdam, Lloyd

Teammanager

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
19:20 - 21:00 Hierden JO19-3 5 5c

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
19:45 - 21:00 Hierden JO19-3 7 2b

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO19-3

Geen foto's gevonden.