Teams

Hierden JO19-3

zaterdag 18 september

3-3

Oene JO19-1

zaterdag 25 september

EFC '58 JO19-3

11:30
Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
25 sep. 11:30 veld 4 EFC '58 JO19-3 Hierden JO19-3 regulier
2 okt. 14:30 veld 4 Hierden JO19-3 Swift '64 JO19-2 regulier
23 okt. 12:30 veld 2 Hierden JO19-3 Zeewolde JO19-3 regulier
30 okt. 14:30 veld 4 Hierden JO19-3 Sparta Nijkerk JO19-4 regulier
6 nov. 14:30 veld 6 Lelystad '67 JO19-3 Hierden JO19-3 regulier
20 nov. 14:30 veld 4 Hierden JO19-3 VVOG JO19-3 regulier
27 nov. 13:00 veld E Sparta Nijkerk JO19-5 Hierden JO19-3 regulier
4 dec. 14:30 veld 2 Hierden JO19-3 Zwart Wit '63 JO19-2 regulier
18 dec. 14:30 veld 1 Hierden JO19-3 EFC '58 JO19-2 regulier

zaterdag 25 september

zaterdag 2 oktober

zaterdag 23 oktober

zaterdag 30 oktober

zaterdag 6 november

zaterdag 20 november

zaterdag 27 november

zaterdag 4 december

zaterdag 18 december

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
18 sep. 14:00 Hierden JO19-3 Oene JO19-1 beker 3-3
11 sep. 14:30 KCVO JO19-2 Hierden JO19-3 beker 0-7
4 sep. 14:30 Hierden JO19-3 Wissel JO19-1 beker 4-1

zaterdag 18 september

zaterdag 11 september

zaterdag 4 september

0225 Onder 19 (najaarsreeks)

seizoen - 4e klasse (4e klasse 03)
# Team G W G V P D + -
1 EFC '58 JO19-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
2 EFC '58 JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
3 Hierden JO19-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
4 Hierden JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
5 Lelystad '67 JO19-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
6 Sparta Nijkerk JO19-4 0 0 0 0 0 -- 0 0
7 Sparta Nijkerk JO19-5 0 0 0 0 0 -- 0 0
8 Swift '64 JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
9 VVOG JO19-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
10 Zeewolde JO19-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
11 Zwart Wit '63 JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
 

Onder 19 beker poulefase

beker - Zwaluwen Jeugd Beker O19 poulefase Groep 3 (Zwaluwen Jeugd Beker O19 poulefase Groep 3 74)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden JO19-3 3 2 1 0 7 -- 14 4
2 Oene JO19-1 3 2 1 0 7 -- 8 4
3 Wissel JO19-1 3 1 0 2 3 -- 4 8
4 KCVO JO19-2 3 0 0 3 0 -- 2 12

Speler

Bakker, Wesley

Brink, Ruben van den

Gerards, Nick

Groot Roessink, Max

Halfwerk, Djordy

Kamp, Iwan

Opdam, Lloyd

Reijersen, Mees

Schreuder, Martijn

Slot, Daan

Timmer, Ruben

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Dijk, Sander van

Teammanager

Opdam, Lloyd

Teammanager

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
19:20 - 21:00 Hierden JO19-3 5 5c

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
19:45 - 21:00 Hierden JO19-3 7 2b

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO19-3

Geen foto's gevonden.