Teams

Hierden JO13-2

zaterdag 18 december

1-1

SDC Putten JO13-3

zaterdag 29 januari

09:00

Zwart Wit '63 JO13-3

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
29 jan. 09:00 veld 1 Hierden JO13-2 Zwart Wit '63 JO13-3 regulier
5 feb. 09:00 veld 2 Epe JO13-2JM Hierden JO13-2 regulier
12 feb. 09:00 veld 3 Hierden JO13-2 BAS JO13-2 regulier
5 mrt. 08:30 veld 1 ESC JO13-2 Hierden JO13-2 regulier
12 mrt. 09:00 veld 3 Hierden JO13-2 Harde 't JO13-3JM regulier
19 mrt. 11:30 veld 4 VVOG JO13-5JM Hierden JO13-2 regulier
2 apr. 11:00 Veld 2 Zeewolde JO13-5 Hierden JO13-2 regulier
9 apr. 09:00 veld 1 Hierden JO13-2 EZC '84 JO13-1 regulier
23 apr. 10:00 veld 1 FC Horst MO13-1 Hierden JO13-2 regulier
14 mei 09:00 veld 1 Hierden JO13-2 VSCO '61 JO13-2 regulier
21 mei 09:00 veld 1 SDC Putten JO13-3 Hierden JO13-2 regulier

zaterdag 29 januari

zaterdag 5 februari

zaterdag 12 februari

zaterdag 5 maart

zaterdag 12 maart

zaterdag 19 maart

zaterdag 2 april

zaterdag 9 april

zaterdag 23 april

zaterdag 14 mei

zaterdag 21 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
18 dec. 09:00 Hierden JO13-2 SDC Putten JO13-3 regulier 1-1
11 dec. 10:15 sv Reaal Dronten JO13-1 Hierden JO13-2 regulier --
4 dec. 09:00 Hierden JO13-2 VVOG JO13-5JM regulier 3-2
27 nov. 11:15 Zeewolde JO13-5 Hierden JO13-2 regulier --
20 nov. 09:00 Hierden JO13-2 Harde 't JO13-3JM regulier 4-2
6 nov. 09:00 BAS JO13-2 Hierden JO13-2 regulier 3-1
30 okt. 10:30 Hierden JO13-2 ESC JO13-2 regulier 5-7
23 okt. 09:00 Hierden JO13-2 Wissel JO13-1JM regulier 0-3
9 okt. 10:45 FC Horst MO13-1 Hierden JO13-2 regulier 1-8
2 okt. 09:00 Hierden JO13-2 DSV '61 JO13-2JM regulier 3-4
18 sep. 09:45 KCVO JO13-3 Hierden JO13-2 beker 3-1
11 sep. 09:15 Koninklijke UD JO13-3 Hierden JO13-2 beker 4-3
4 sep. 09:00 Hierden JO13-2 Terschuurse Boys JO13-1JM beker 4-2

zaterdag 18 december

zaterdag 11 december

zaterdag 4 december

zaterdag 27 november

zaterdag 20 november

zaterdag 6 november

zaterdag 30 oktober

zaterdag 23 oktober

zaterdag 9 oktober

zaterdag 2 oktober

zaterdag 18 september

zaterdag 11 september

zaterdag 4 september

0255 Onder 13 (najaarsreeks)

seizoen - 5e klasse (5e klasse 01)
# Team G W G V P D + -
1 sv Reaal Dronten JO13-1 10 9 0 1 27 -- 95 12
2 Wissel JO13-1JM 10 9 0 1 27 -- 69 6
3 DSV '61 JO13-2JM 10 7 0 3 21 -- 63 21
4 SDC Putten JO13-3 10 5 2 3 17 -- 23 34
5 BAS JO13-2 10 5 1 4 16 -- 33 46
6 ESC JO13-2 7 5 0 2 15 -- 48 30
7 Hierden JO13-2 8 3 1 4 10 -- 25 23
8 Harde 't JO13-3JM 9 3 0 6 9 -- 29 61
9 Zeewolde JO13-5 8 2 1 5 7 -- 20 43
10 VVOG JO13-5JM 10 1 0 9 3 -- 15 70
11 FC Horst MO13-1 9 0 1 8 1 -- 18 69
12 Hatto Heim JO13-2 3 0 0 3 0 -- 0 23
 

0257 Onder 13 (voorjaarsreeks)

seizoen - 5e klasse (5e klasse 03)
# Team G W G V P D + -
1 BAS JO13-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
2 Epe JO13-2JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
3 ESC JO13-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
4 EZC '84 JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
5 Harde 't JO13-3JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
6 Hierden JO13-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
7 FC Horst MO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
8 SDC Putten JO13-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
9 VSCO '61 JO13-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
10 VVOG JO13-5JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
11 Zeewolde JO13-5 0 0 0 0 0 -- 0 0
12 Zwart Wit '63 JO13-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
 

Onder 13 beker poulefase

beker - Zwaluwen Jeugd Beker O13 poulefase Groep 5 (Zwaluwen Jeugd Beker O13 poulefase Groep 5 38)
# Team G W G V P D + -
1 KCVO JO13-3 3 3 0 0 9 -- 16 4
2 Koninklijke UD JO13-3 3 2 0 1 6 -- 16 6
3 Hierden JO13-2 3 1 0 2 3 -- 8 9
4 Terschuurse Boys JO13-1JM 3 0 0 3 0 -- 3 24

Speler

Heimensen, Jeffrey

Klink, Gylian

Lunstroo, Luc

Mazier, Sietse

Zwieten, Billie van

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Opdam, Lloyd

Afgeschermd

Teammanager

Afgeschermd

Teammanager

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden JO13-2 7 2a

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
18:15 - 19:30 Hierden JO13-2 5 5b

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO13-2

Geen foto's gevonden.