Teams

Hierden JO13-2

zaterdag 10 december

Swift '64 JO13-2

1-2

zaterdag 4 februari

10:30

De Kieviten JO13-1

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
4 feb. 10:30 veld 2 Hierden JO13-2 De Kieviten JO13-1 regulier
11 feb. 08:30 veld E Sparta Nijkerk JO13-6 Hierden JO13-2 regulier
4 mrt. 10:30 veld 3 Hierden JO13-2 SDV Barneveld JO13-3 regulier
11 mrt. 11:35 veld 2 Harskamp JO13-1 Hierden JO13-2 regulier
18 mrt. 08:30 Veld 5 Zeewolde JO13-5 Hierden JO13-2 regulier
25 mrt. 10:30 veld 2 Hierden JO13-2 Zwart Wit '63 JO13-2 regulier
1 apr. 09:00 veld 3 SDC Putten JO13-4JM Hierden JO13-2 regulier
15 apr. 10:30 veld 3 Hierden JO13-2 FC Horst JO13-3 regulier
22 apr. 10:30 Veld 1 Veensche Boys JO13-2 Hierden JO13-2 regulier
13 mei 09:45 veld 1 - hoofdveld Hoevelaken JO13-2JM Hierden JO13-2 regulier
20 mei 10:30 veld 4 Hierden JO13-2 SV Otterlo JO13-1JM regulier

zaterdag 4 februari

zaterdag 11 februari

zaterdag 4 maart

zaterdag 11 maart

zaterdag 18 maart

zaterdag 25 maart

zaterdag 1 april

zaterdag 15 april

zaterdag 22 april

zaterdag 13 mei

zaterdag 20 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
10 dec. 08:30 Swift '64 JO13-2 Hierden JO13-2 regulier 1-2
26 nov. 11:30 VVOG JO13-5JM Hierden JO13-2 regulier 2-0
19 nov. 10:00 VSCO '61 JO13-2 Hierden JO13-2 regulier 1-0
12 nov. 10:30 Hierden JO13-2 OWIOS JO13-2JM regulier 4-0
5 nov. 08:30 't Harde JO13-2 Hierden JO13-2 regulier 0-0
29 okt. 11:55 Hierden JO13-2 ESC JO13-3 regulier 2-0
1 okt. 08:30 Sparta Nijkerk JO13-6 Hierden JO13-2 regulier 1-10
24 sep. 09:30 Hierden JO13-2 Zeewolde JO13-5 regulier 10-1
17 sep. 10:30 VVOG JO13-5JM Hierden JO13-2 regulier 1-6
10 sep. 10:00 Veluwse Boys JO13-1JM Hierden JO13-2 regulier 7-4
3 sep. 10:30 Hierden JO13-2 SDC Putten JO13-3JM regulier 0-3

zaterdag 10 december

zaterdag 26 november

zaterdag 19 november

zaterdag 12 november

zaterdag 5 november

zaterdag 29 oktober

zaterdag 1 oktober

zaterdag 24 september

zaterdag 17 september

zaterdag 10 september

zaterdag 3 september

0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase

seizoen - 5e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) (5e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 12)
# Team G W G V P D + -
1 Veluwse Boys JO13-1JM 5 5 0 0 15 -- 47 5
2 SDC Putten JO13-3JM 5 4 0 1 12 -- 30 5
3 Hierden JO13-2 5 3 0 2 9 -- 30 13
4 VVOG JO13-5JM 5 2 0 3 6 -- 12 22
5 Sparta Nijkerk JO13-6 5 1 0 4 3 -- 9 48
6 Zeewolde JO13-5 5 0 0 5 0 -- 4 39
 

0393 Onder 13 (2e fase)

seizoen - 5e klasse (2e fase) (5e klasse (2e fase) 08)
# Team G W G V P D + -
1 VVOG JO13-5JM 6 6 0 0 18 -- 29 11
2 ESC JO13-3 6 4 0 2 12 -- 27 15
3 Hierden JO13-2 6 3 1 2 10 -- 8 4
4 't Harde JO13-2 6 2 1 3 7 -- 17 11
5 Swift '64 JO13-2 6 2 0 4 6 -- 19 18
6 VSCO '61 JO13-2 6 2 0 4 6 -- 8 30
7 OWIOS JO13-2JM 6 1 0 5 3 -- 17 36
 

0394 Onder 13 (3e fase)

seizoen - 5e klasse (3e fase) (5e klasse (3e fase) 09)
# Team G W G V P D + -
1 Harskamp JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
2 Hierden JO13-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
3 Hoevelaken JO13-2JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
4 FC Horst JO13-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
5 De Kieviten JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
6 SV Otterlo JO13-1JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
7 SDC Putten JO13-4JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
8 SDV Barneveld JO13-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
9 Sparta Nijkerk JO13-6 0 0 0 0 0 -- 0 0
10 Veensche Boys JO13-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
11 Zeewolde JO13-5 0 0 0 0 0 -- 0 0
12 Zwart Wit '63 JO13-2 0 0 0 0 0 -- 0 0

Speler

Wouters, Dries

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Pruis, Rick

Teammanager

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden JO13-2 7 2a

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
18:15 - 19:30 Hierden JO13-2 5 5b

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO13-2

Geen foto's gevonden.