Teams

Hierden 3

zaterdag 2 oktober

WVF 3

4-1

zaterdag 23 oktober

Unicum 2

12:30
Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
23 okt. 12:30 veld 1 Unicum 2 Hierden 3 regulier
30 okt. 14:15 veld 1-ZAC veld 1 ZAC 2 Hierden 3 regulier
6 nov. 14:30 veld 2 Hierden 3 WZC Wapenveld 2 regulier
20 nov. 12:00 veld 5 Lelystad '67 2 Hierden 3 regulier
27 nov. 14:30 veld 3 Hierden 3 VSCO '61 2 regulier
4 dec. 12:00 veld 3 Be Quick '28 2 Hierden 3 regulier
11 dec. 14:30 veld 3 Hierden 3 KHC 2 regulier
29 jan. 12:00 veld 2 SVI 2 Hierden 3 regulier
5 feb. 14:30 veld 2 Hierden 3 WVF 3 regulier
5 mrt. 14:30 veld 2 Hierden 3 Lelystad '67 2 regulier
12 mrt. 12:00 veld 1-WZC veld 1 WZC Wapenveld 2 Hierden 3 regulier
19 mrt. 14:30 veld 3 Hierden 3 SVI 2 regulier
26 mrt. 12:00 veld 1 VSCO '61 2 Hierden 3 regulier
2 apr. 14:30 veld 2 Hierden 3 Be Quick '28 2 regulier
9 apr. 14:30 veld 3 Hierden 3 Unicum 2 regulier
23 apr. 12:00 veld 1 KHC 2 Hierden 3 regulier
14 mei 14:30 veld 2 Hierden 3 ZAC 2 regulier
21 mei 12:45 veld 2 Swift '64 2 Hierden 3 regulier

zaterdag 23 oktober

zaterdag 30 oktober

14:15
veld 1-ZAC veld 1

zaterdag 6 november

zaterdag 20 november

zaterdag 27 november

zaterdag 4 december

zaterdag 11 december

zaterdag 29 januari

zaterdag 5 februari

zaterdag 5 maart

zaterdag 12 maart

12:00
veld 1-WZC veld 1

zaterdag 19 maart

zaterdag 26 maart

zaterdag 2 april

zaterdag 9 april

zaterdag 23 april

zaterdag 14 mei

zaterdag 21 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
2 okt. 15:45 WVF 3 Hierden 3 regulier 4-1
25 sep. 14:30 Hierden 3 Swift '64 2 regulier 3-3
18 sep. 14:30 Hierden 3 FC Horst 2 beker 7-0
11 sep. 14:15 Hierden 3 Nunspeet 3 beker 0-2
4 sep. 14:30 VVOG 3 Hierden 3 beker 3-3

zaterdag 2 oktober

15:45
veld 4

zaterdag 25 september

zaterdag 18 september

14:30
veld 3

zaterdag 11 september

14:15
veld 1

zaterdag 4 september

14:30
veld 4

0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

seizoen - 2e klasse (2e klasse B)
# Team G W G V P D + -
1 Swift '64 2 3 2 1 0 7 -- 9 6
2 KHC 2 3 1 2 0 5 -- 7 5
3 ZAC 2 2 1 1 0 4 -- 7 4
4 Unicum 2 2 1 1 0 4 -- 5 2
5 WZC Wapenveld 2 3 1 1 1 4 -- 9 7
6 Lelystad '67 2 2 1 0 1 3 -- 4 5
7 WVF 3 3 1 0 2 3 -- 7 9
8 SVI 2 3 1 0 2 3 -- 4 6
9 Be Quick '28 2 1 0 1 0 1 -- 2 2
10 Hierden 3 2 0 1 1 1 -- 4 7
11 VSCO '61 2 2 0 0 2 0 -- 1 6
 

Mannen beker reserve poulefase

beker - Mannen beker reserve poulefase Groep 1 (Mannen beker reserve poulefase Groep 1 20)
# Team G W G V P D + -
1 Nunspeet 3 3 2 0 1 6 -- 4 3
2 FC Horst 2 3 2 0 1 6 -- 6 9
3 Hierden 3 3 1 1 1 4 -- 10 5
4 VVOG 3 3 0 1 2 1 -- 6 9

Speler

Beelen, William

Boonen, Gert

Boonen, Niels

Broek, Max van den

Haan, Jelle de

Hop, Erik

Hop, Rene

Klaassen, Brian

Kok, Wessel

Meijvogel, Jonathan

Mulder, Erik

Nijhuis, Ariën van

Olofsen, Levi

Petersen, Erwin

Petersen, Jorrit

Timmer, Gerwin

Vente, Marco de

Vries, Alexander de

Wels, Daniek

Wouters, Henk

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Hop, Dennis

Trainer/coach

Houten, Pieter van

Nagel, Marcel van den

Trainer

Donderdag

Tijd Team K.K. Veld
20:00 - 21:30 Hierden 3 3 2a

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden 3

Geen foto's gevonden.