Teams

Hierden 4

zaterdag 1 oktober

3-2

DVS'33 Ermelo 6

zaterdag 8 oktober

Zeewolde 6

15:00
Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
8 okt. 15:00 Veld 7 Zeewolde 6 Hierden 4 regulier
15 okt. 12:45 veld 2 Hierden 4 SDC Putten 5 regulier
29 okt. 15:00 Veld 2 Veensche Boys 5 Hierden 4 regulier
5 nov. 13:00 veld 3 Hierden 4 FC Horst 5 regulier
19 nov. 12:30 veld 2 NSC Nijkerk 3 Hierden 4 regulier
26 nov. 13:00 veld 2 Hierden 4 EFC '58 3 regulier
3 dec. 13:00 Veld 2 Veensche Boys 6 Hierden 4 regulier
10 dec. 13:00 veld 2 Hierden 4 FC Horst 3 regulier
28 jan. 12:30 veld 6- csv Apeldoorn 4 Hierden 4 regulier
4 feb. 13:00 veld 2 Hierden 4 NSC Nijkerk 3 regulier
11 feb. 12:30 veld 3 DVS'33 Ermelo 6 Hierden 4 regulier
4 mrt. 13:00 veld 2 Hierden 4 Zeewolde 6 regulier
11 mrt. 14:30 veld 3 SDC Putten 5 Hierden 4 regulier
18 mrt. 13:00 veld 3 Hierden 4 Veensche Boys 5 regulier
25 mrt. 14:30 veld 3 FC Horst 5 Hierden 4 regulier
15 apr. 13:00 veld 2 Hierden 4 csv Apeldoorn 4 regulier
22 apr. 12:30 veld 2 EFC '58 3 Hierden 4 regulier
13 mei 14:30 veld 2 FC Horst 3 Hierden 4 regulier
20 mei 13:00 veld 2 Hierden 4 Veensche Boys 6 regulier

zaterdag 8 oktober

zaterdag 15 oktober

zaterdag 29 oktober

zaterdag 5 november

zaterdag 19 november

zaterdag 26 november

zaterdag 3 december

zaterdag 10 december

zaterdag 28 januari

zaterdag 4 februari

zaterdag 11 februari

zaterdag 4 maart

zaterdag 11 maart

zaterdag 18 maart

zaterdag 25 maart

zaterdag 15 april

zaterdag 22 april

zaterdag 13 mei

zaterdag 20 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
1 okt. 12:45 Hierden 4 DVS'33 Ermelo 6 regulier 3-2
17 sep. 14:30 Nunspeet 3 Hierden 4 beker 2-1
10 sep. 13:00 Hierden 4 't Harde 3 beker 1-3
3 sep. 12:30 Hulshorst 2 Hierden 4 beker 0-5

zaterdag 1 oktober

zaterdag 17 september

14:30
veld 2

zaterdag 10 september

13:00
veld 2

zaterdag 3 september

0214 Mannen Zaterdag reserve

seizoen - 4e klasse (4e klasse 08)
# Team G W G V P D + -
1 csv Apeldoorn 4 2 2 0 0 6 -- 6 1
2 FC Horst 5 2 2 0 0 6 -- 6 3
3 Veensche Boys 5 2 1 1 0 4 -- 5 4
4 Veensche Boys 6 1 1 0 0 3 -- 5 0
5 Hierden 4 1 1 0 0 3 -- 3 2
6 EFC '58 3 2 1 0 1 3 -- 2 5
7 SDC Putten 5 1 0 1 0 1 -- 2 2
8 NSC Nijkerk 3 1 0 0 1 0 -- 0 3
9 Zeewolde 6 2 0 0 2 0 -- 5 7
10 DVS'33 Ermelo 6 2 0 0 2 0 -- 2 5
11 FC Horst 3 2 0 0 2 0 -- 1 5
 

Mannen beker reserve zaterdag poulefase

beker - Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 1 (Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 1 47)
# Team G W G V P D + -
1 Nunspeet 3 3 3 0 0 9 -- 11 2
2 Hierden 4 3 1 0 2 3 -- 7 5
3 Hulshorst 2 3 1 0 2 3 -- 6 11
4 't Harde 3 3 1 0 2 3 -- 5 11

Speler

Besselsen, Rowhan

Boonen, Joël

Brandsen, Marien

Deenen, Gerjan van

Franken, Daan

Goosensen, Jasper

Gorter, Niels

Hop, David

Horst, Bas van der

Plakke, Jurian

Plateringen, Stijn van

Rossem, Kjeld van

Timmer, Gilian

Timmer, Ruben

Westerbroek, Robin

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Boonen, Joël

Teammanager

Dinsdag

Tijd Team K.K. Veld
20:00 - 12:00 Hierden 4 9 5a+d

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden 4

Geen foto's gevonden.