Teams

Hierden VR2

zaterdag 24 februari

VSCO '61 VR2

4-1

zaterdag 2 maart

12:00

Heerde VR1

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
2 mrt. 12:00 veld 2 Hierden VR2 Heerde VR1 regulier
16 mrt. 12:00 veld 2 Hierden VR2 VEVO VR1 regulier
30 mrt. 11:45 WZC veld 4 - veld vvwapenveld Wapenveld VR1 Hierden VR2 regulier
6 apr. 12:30 veld 2 Hierden VR2 EZC '84 VR1 regulier
13 apr. 12:30 veld 2 DSV '61 VR2 Hierden VR2 regulier
20 apr. 12:00 veld 2 Hierden VR2 Wapenveld VR1 regulier
4 mei 12:30 veld 2 Hierden VR2 Unicum VR1 regulier
11 mei 12:00 veld 2 Hierden VR2 Swift '64 VR2 regulier
18 mei 11:45 veld 4 Epe VR1 Hierden VR2 regulier

zaterdag 2 maart

zaterdag 16 maart

zaterdag 30 maart

11:45
WZC veld 4 - veld vvwapenveld

zaterdag 6 april

zaterdag 13 april

zaterdag 20 april

zaterdag 4 mei

zaterdag 11 mei

zaterdag 18 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
24 feb. 12:00 VSCO '61 VR2 Hierden VR2 regulier 4-1
17 feb. 12:15 Hierden VR2 DSV '61 VR2 regulier 5-1
16 dec. 14:30 EZC '84 VR1 Hierden VR2 regulier 5-2
9 dec. 10:30 Swift '64 VR2 Hierden VR2 regulier 5-3
2 dec. 12:30 Hierden VR2 Epe VR1 regulier 0-5
25 nov. 11:45 Wapenveld VR1 Hierden VR2 regulier --
18 nov. 15:45 Heerde VR1 Hierden VR2 regulier 1-3
28 okt. 14:30 VEVO VR1 Hierden VR2 regulier 1-3
30 sep. 12:15 Hierden VR2 VSCO '61 VR2 regulier 2-2
23 sep. 15:00 Unicum VR1 Hierden VR2 regulier 3-2

zaterdag 24 februari

zaterdag 17 februari

zaterdag 16 december

14:30
veld 1 - Hoofdveld

zaterdag 9 december

zaterdag 2 december

12:30
veld 2

zaterdag 25 november

11:45
WZC veld 4 - veld vvwapenveld

zaterdag 18 november

zaterdag 28 oktober

14:30
veld 1

zaterdag 30 september

zaterdag 23 september

216 Vrouwen Zaterdag

seizoen - 5e klasse (5e klasse 7)
# Team G W G V P D + -
1 Epe VR1 9 9 0 0 27 -- 61 7
2 Heerde VR1 10 7 0 3 21 -- 28 18
3 DSV '61 VR2 9 6 0 3 18 -- 32 18
4 EZC '84 VR1 10 5 1 4 16 -- 27 25
5 VEVO VR1 10 5 0 5 15 -- 23 23
6 Unicum VR1 10 5 0 5 15 -- 23 24
7 Hierden VR2 9 3 1 5 10 -- 21 27
8 VSCO '61 VR2 10 2 1 7 7 -- 22 47
9 Swift '64 VR2 8 2 0 6 6 -- 19 31
10 Wapenveld VR1 7 0 1 6 1 -- 4 40

Speler

Huenestein, Sharon

Kleermaker, Sanne

Kosters, Iris

Kruize, Marcellina

Os, Dominique van den

Petersen, Nichelle

Pol, Noa Van de

Roelofsen, Nadia

Schrauwen, Michelle

Star, Vera

Timmer, Louise

Verhoeven, Lynette

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Petersen, Evert

Trainer

Roelofsen, Nadia

Teammanager

Geen trainingen gevonden.

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden VR2

Geen foto's gevonden.