Teams

Hierden MO17-1

zaterdag 4 februari

10-1

SDV Barneveld MO17-1

zaterdag 11 februari

Batavia '90 MO17-1

12:45
Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
11 feb. 12:45 veld 4 Batavia '90 MO17-1 Hierden MO17-1 regulier
4 mrt. 10:45 veld 4 Hierden MO17-1 EFC '58 MO17-1 regulier
18 mrt. 11:15 veld 6 SDV Barneveld MO17-1 Hierden MO17-1 regulier
25 mrt. 10:30 veld 4 Hierden MO17-1 Zeewolde MO17-1 regulier
1 apr. 11:45 veld 3 Hierden MO17-1 DVS'33 Ermelo MO17-1 regulier
8 apr. 13:00 veld B Sparta Nijkerk MO17-2 Hierden MO17-1 regulier
15 apr. 09:30 veld 2 EFC '58 MO17-1 Hierden MO17-1 regulier
22 apr. 10:30 veld 4 Hierden MO17-1 Batavia '90 MO17-1 regulier
20 mei 10:30 Veld 4 Zeewolde MO17-1 Hierden MO17-1 regulier
27 mei 10:30 veld 2 Hierden MO17-1 Sparta Nijkerk MO17-2 regulier

zaterdag 11 februari

zaterdag 4 maart

zaterdag 18 maart

zaterdag 25 maart

zaterdag 1 april

zaterdag 8 april

zaterdag 15 april

zaterdag 22 april

zaterdag 20 mei

zaterdag 27 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
4 feb. 10:30 Hierden MO17-1 SDV Barneveld MO17-1 regulier 10-1
28 jan. 10:45 DVS'33 Ermelo MO17-1 Hierden MO17-1 regulier 1-4
21 jan. 12:15 Hierden MO17-1 Sparta Nijkerk MO17-2 regulier 7-0
3 dec. 10:45 SDV Barneveld MO17-1 Hierden MO17-1 regulier 3-7
26 nov. 09:45 't Harde MO17-1 Hierden MO17-1 regulier 1-2
19 nov. 10:30 Hierden MO17-1 Zeewolde MO17-1 regulier 1-1
16 nov. 19:00 Hierden MO17-1 DVS'33 Ermelo MO17-1 regulier 1-0
12 nov. 11:00 Lunteren MO17-1 Hierden MO17-1 regulier 0-4
29 okt. 09:30 EFC '58 MO17-1 Hierden MO17-1 regulier 1-0
8 okt. 10:45 DVS'33 Ermelo MO17-1 Hierden MO17-1 regulier 0-0
1 okt. 10:30 Hierden MO17-1 Sparta Nijkerk MO17-2 regulier 12-0
24 sep. 10:00 EFC '58 MO17-1 Hierden MO17-1 regulier 0-5
17 sep. 10:30 Hierden MO17-1 SDV Barneveld MO17-1 regulier 1-0
10 sep. 12:15 Zwart Wit '63 MO17-1 Hierden MO17-1 regulier 0-5
3 sep. 10:30 Hierden MO17-1 Zeewolde MO17-1 regulier 2-4

zaterdag 4 februari

zaterdag 28 januari

zaterdag 21 januari

zaterdag 3 december

zaterdag 26 november

zaterdag 19 november

woensdag 16 november

zaterdag 12 november

zaterdag 29 oktober

zaterdag 8 oktober

zaterdag 1 oktober

zaterdag 24 september

zaterdag 17 september

zaterdag 10 september

zaterdag 3 september

292 MO17 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)

seizoen - 2e klasse Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase) (2e klasse Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase) 12)
# Team G W G V P D + -
1 FC Horst MO17-1 6 6 0 0 18 -- 32 4
2 Zeewolde MO17-1 6 5 0 1 15 -- 27 10
3 Hierden MO17-1 6 4 1 1 13 -- 25 4
4 DVS'33 Ermelo MO17-1 6 2 2 2 8 -- 10 7
5 SDV Barneveld MO17-1 6 2 1 3 7 -- 19 11
6 EFC '58 MO17-1 5 1 0 4 3 -- 2 14
7 Zwart Wit '63 MO17-1 5 1 0 4 3 -- 10 32
8 Sparta Nijkerk MO17-2 6 0 0 6 0 -- 5 48
 

293 MO17 (2e fase)

seizoen - 2e klasse (2e fase) (2e klasse (2e fase) 07)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden MO17-1 7 5 1 1 16 -- 22 6
2 EFC '58 MO17-1 6 3 3 0 12 -- 14 8
3 Zeewolde MO17-1 5 3 2 0 11 -- 26 5
4 SDV Barneveld MO17-1 6 3 0 3 9 -- 20 22
5 't Harde MO17-1 5 2 1 2 7 -- 9 10
6 DVS'33 Ermelo MO17-1 6 2 0 4 6 -- 11 15
7 Lunteren MO17-1 6 1 2 3 5 -- 7 15
8 Sparta Nijkerk MO17-2 7 0 1 6 1 -- 9 37
 

294 MO17 (3e fase)

seizoen - 2e klasse (3e fase) (2e klasse (3e fase) 11)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden MO17-1 2 2 0 0 6 -- 14 2
2 EFC '58 MO17-1 1 1 0 0 3 -- 9 1
3 Zeewolde MO17-1 1 1 0 0 3 -- 3 1
4 Sparta Nijkerk MO17-2 2 1 0 1 3 -- 5 11
5 Batavia '90 MO17-1 1 0 0 1 0 -- 1 3
6 SDV Barneveld MO17-1 1 0 0 1 0 -- 1 10
7 DVS'33 Ermelo MO17-1 2 0 0 2 0 -- 3 8

Speler

Besten, Joan den

Bruinink, Lieke

Holleman, Tara

Jans, Gerianne

Kok, Jade

Mazier, Nienke

Nooteboom, Mylene

Rosendal, Marleen

Scheer, Judith

Wels, Lisa

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Eldering, Robert

Teammanager

Wels-Timmer, Jacqueline

Teammanager

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
19:15 - 20:30 Hierden MO17-1 10 1a

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
19:15 - 20:30 Hierden MO17-1 10 2a

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden MO17-1

Geen foto's gevonden.