Teams

Hierden MO13-1

zaterdag 22 januari

Batavia '90 MO13-1

10:00
Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
29 jan. 10:30 veld 2 Hierden MO13-1 Hierden MO13-2 regulier
5 feb. 10:30 veld 4 Hierden MO13-1 asv Dronten MO13-1 regulier
12 feb. 09:00 veld 2 OWIOS MO13-1 Hierden MO13-1 regulier
5 mrt. 10:30 veld 4 Hierden MO13-1 Lelystad '67 MO13-1 regulier
12 mrt. 08:45 veld 2 DVS'33 Ermelo MO13-1 Hierden MO13-1 regulier
2 apr. 08:45 veld 4 Nunspeet MO13-2 Hierden MO13-1 regulier
9 apr. 10:30 veld 1 Hierden MO13-1 Nunspeet MO13-1 regulier
23 apr. 08:30 veld 2 Swift '64 MO13-1 Hierden MO13-1 regulier
14 mei 10:30 veld 3 Hierden MO13-1 Batavia '90 MO13-1 regulier
21 mei 08:30 veld 1 Go Ahead Kampen MO13-1 Hierden MO13-1 regulier

zaterdag 29 januari

zaterdag 5 februari

zaterdag 12 februari

zaterdag 5 maart

zaterdag 12 maart

zaterdag 2 april

zaterdag 9 april

zaterdag 23 april

zaterdag 14 mei

zaterdag 21 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
22 jan. 10:00 Batavia '90 MO13-1 Hierden MO13-1 regulier --
11 dec. 10:30 Hierden MO13-1 Lelystad '67 MO13-1 regulier 4-0
4 dec. 12:30 Swift '64 MO13-1 Hierden MO13-1 regulier 3-2
27 nov. 10:30 Hierden MO13-1 asv Dronten MO13-1 regulier 6-2
20 nov. 10:30 Hierden MO13-1 Nunspeet MO13-1 regulier 1-4
30 okt. 10:00 Lelystad '67 MO13-1 Hierden MO13-1 regulier 0-4
23 okt. 10:30 Hierden MO13-1 Swift '64 MO13-1 regulier 2-3
9 okt. 08:30 asv Dronten MO13-1 Hierden MO13-1 regulier 1-2
2 okt. 08:45 Nunspeet MO13-1 Hierden MO13-1 regulier 4-3
25 sep. 10:30 Hierden MO13-1 Batavia '90 MO13-1 regulier 4-0
11 sep. 09:00 SDV Barneveld MO13-1 Hierden MO13-1 beker 4-0
4 sep. 10:30 Hierden MO13-1 DVS'33 Ermelo MO13-1 beker 3-0

zaterdag 22 januari

zaterdag 11 december

zaterdag 4 december

zaterdag 27 november

zaterdag 20 november

zaterdag 30 oktober

zaterdag 23 oktober

zaterdag 9 oktober

zaterdag 2 oktober

zaterdag 25 september

zaterdag 11 september

zaterdag 4 september

244 Meiden Onder 13 (najaarsreeks)

seizoen - 2e klasse (2e klasse 1)
# Team G W G V P D + -
1 Nunspeet MO13-1 10 10 0 0 30 -- 55 7
2 Swift '64 MO13-1 9 6 0 3 18 -- 32 21
3 Hierden MO13-1 9 5 0 4 15 -- 28 17
4 Batavia '90 MO13-1 8 3 1 4 10 -- 12 27
5 asv Dronten MO13-1 10 0 3 7 3 -- 11 31
6 Lelystad '67 MO13-1 8 0 2 6 2 -- 4 39
 

247 Meiden Onder 13 (voorjaarsreeks)

seizoen - 2e klasse (2e klasse 2)
# Team G W G V P D + -
1 asv Dronten MO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
2 Batavia '90 MO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
3 DVS'33 Ermelo MO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
4 Go Ahead Kampen MO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
5 Hierden MO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
6 Hierden MO13-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
7 Lelystad '67 MO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
8 Nunspeet MO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
9 Nunspeet MO13-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
10 OWIOS MO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
11 Swift '64 MO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
 

Meiden Onder 13 beker poulefase

beker - Zwaluwen Jeugd Beker Meiden O13 poulefase Groep 1 (Zwaluwen Jeugd Beker Meiden O13 poulefase Groep 1 04)
# Team G W G V P D + -
1 SDV Barneveld MO13-1 2 2 0 0 6 -- 8 1
2 Hierden MO13-1 2 1 0 1 3 -- 3 4
3 DVS'33 Ermelo MO13-1 2 0 0 2 0 -- 1 7

Speler

Franken, Esmee

Middenvelder

Haklander, Gemma

Middenvelder

Kok, Sterre

Aanvaller

Nigro, Ivy

Aanvaller

Samplonius, Merel

Middenvelder

Smit, Tamara

Middenvelder

Teunissen, Senna

Verdediger

Westerbroek, Noor

Verdediger

Afgeschermd

Doelverdediger

Afgeschermd

Middenvelder

Afgeschermd

Aanvaller

Afgeschermd

Middenvelder

Afgeschermd

Aanvaller

Afgeschermd

Verdediger

Afgeschermd

Verdediger

Staff

Beelen, Lotte

Trainer

Broek, Henri

Trainer

Panhuis, Esmee van

Trainer

Teunissen, Sander

Teammanager

Vrijhof, Sanne

Trainer

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
18:15 - 19:30 Hierden MO13-1 4 5c

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden MO13-1 4 2a

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden MO13-1

Geen foto's gevonden.