Teams

Hierden 5

zaterdag 18 mei

4-6

Hoevelaken 6

Geen wedstrijden in het programma gevonden.

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
18 mei 14:30 Hierden 5 Hoevelaken 6 regulier 4-6
11 mei 13:00 De Veluwse Boys 2 Hierden 5 regulier 3-0
20 apr. 13:00 csv Apeldoorn 5 Hierden 5 regulier 4-2
13 apr. 14:45 Hierden 5 SDC Putten 7 regulier 3-2
6 apr. 12:15 VVOP 7 Hierden 5 regulier 4-2
30 mrt. 15:00 Sparta Nijkerk 8 Hierden 5 regulier 3-1
23 mrt. 14:30 SDV Barneveld 11 Hierden 5 regulier 2-4
16 mrt. 14:30 Hierden 5 SV Otterlo 4 regulier 6-3
2 mrt. 14:30 Hierden 5 DVS'33 Ermelo 5 regulier 3-1
17 feb. 14:30 SV Otterlo 4 Hierden 5 regulier 4-1
10 feb. 14:30 Hierden 5 SDV Barneveld 11 regulier 2-1
3 feb. 14:45 Hierden 5 Stroe 4 regulier 0-4
27 jan. 12:30 SDC Putten 7 Hierden 5 regulier 3-0
16 dec. 14:30 ESC 6 Hierden 5 beker 4-1
9 dec. 14:30 Hierden 5 De Veluwse Boys 2 regulier 2-2
2 dec. 13:00 Hoevelaken 6 Hierden 5 regulier 5-6
25 nov. 14:30 Hierden 5 csv Apeldoorn 5 regulier 2-5
18 nov. 14:30 Stroe 4 Hierden 5 regulier 3-1
11 nov. 14:30 Hierden 5 VVOP 7 regulier 5-1
21 okt. 13:00 Veensche Boys 6 Hierden 5 beker 1-2
14 okt. 14:30 Hierden 5 AGOVV 4 regulier 0-4
7 okt. 14:30 DVS'33 Ermelo 5 Hierden 5 regulier 2-6
30 sep. 14:30 Hierden 5 Sparta Nijkerk 8 regulier 0-3
16 sep. 14:30 Hierden 5 Hoevelaken 6 beker 8-1
9 sep. 14:30 Hierden 5 Unicum 4 beker 5-4
2 sep. 13:00 Sparta Nijkerk 9 Hierden 5 beker 2-6

zaterdag 18 mei

zaterdag 11 mei

zaterdag 20 april

zaterdag 13 april

zaterdag 6 april

12:15
veld 3

zaterdag 30 maart

zaterdag 23 maart

zaterdag 16 maart

zaterdag 2 maart

zaterdag 17 februari

zaterdag 10 februari

zaterdag 3 februari

14:45
veld 2

zaterdag 27 januari

zaterdag 16 december

14:30
veld 1

zaterdag 9 december

zaterdag 2 december

13:00
veld 1 - hoofdveld

zaterdag 25 november

zaterdag 18 november

14:30
veld 1

zaterdag 11 november

14:30
veld 2

zaterdag 21 oktober

zaterdag 14 oktober

14:30
veld 2

zaterdag 7 oktober

zaterdag 30 september

zaterdag 16 september

zaterdag 9 september

14:30
veld 2

zaterdag 2 september

0214 Mannen Zaterdag reserve

seizoen - 5e klasse (5e klasse 07)
# Team G W G V P D + -
1 Stroe 4 20 14 3 3 45 -- 64 26
2 csv Apeldoorn 5 20 14 2 4 44 -- 72 42
3 Sparta Nijkerk 8 20 13 1 6 40 -- 73 40
4 De Veluwse Boys 2 20 11 2 7 35 -- 47 43
5 SDV Barneveld 11 20 10 1 9 31 -- 66 47
6 SDC Putten 7 20 8 2 10 26 -- 46 45
7 VVOP 7 20 8 2 10 26 -- 38 46
8 Hierden 5 20 8 1 11 25 -- 50 61
9 SV Otterlo 4 20 7 3 10 24 -- 47 70
10 Hoevelaken 6 20 6 3 11 21 -- 39 62
11 DVS'33 Ermelo 5 20 1 0 19 3 -- 26 86
 

Mannen beker reserve zaterdag poulefase

beker - Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 2 (Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 2 29)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden 5 3 3 0 0 9 -- 19 7
2 Unicum 4 3 2 0 1 6 -- 16 7
3 Sparta Nijkerk 9 3 0 1 2 1 -- 5 15
4 Hoevelaken 6 3 0 1 2 1 -- 2 13
 

Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde

beker - Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 2 (Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 2 KO Regio 2)
# Team G W G V P D + -
1 ESC 6 1 1 0 0 3 -- 11 1
2 De Gazelle 1 1 1 0 0 3 -- 7 0
3 SDC Putten 8 1 1 0 0 3 -- 4 0
4 Daarlerveen 2 1 1 0 0 3 -- 5 2
5 Go Ahead Kampen 4 1 1 0 0 3 -- 3 0
6 Nieuwleusen SV 4 1 1 0 0 3 -- 5 3
7 Dieze West 2 1 1 0 0 3 -- 3 2
8 Epe 3 1 1 0 0 3 -- 2 1
9 Hierden 5 1 1 0 0 3 -- 2 1
10 CSV'28 4 1 1 0 0 3 -- 1 0
11 WVF 8 1 1 0 0 3 -- 2 2
12 Bergentheim 3 1 1 0 0 3 -- 1 1
13 HTC 3 1 0 0 1 0 -- 2 2
14 HHC Hardenberg 8 1 0 0 1 0 -- 1 1
15 HTC 4 1 0 0 1 0 -- 2 3
16 Be Quick '28 5 1 0 0 1 0 -- 1 2
17 Veensche Boys 6 1 0 0 1 0 -- 1 2
18 DOS Kampen 6 1 0 0 1 0 -- 0 1
19 HHC Hardenberg 7 1 0 0 1 0 -- 3 5
20 Den Ham 4 1 0 0 1 0 -- 2 5
21 OWIOS 5 1 0 0 1 0 -- 0 3
22 DVS'33 Ermelo 4 1 0 0 1 0 -- 0 4
23 csv Apeldoorn 7 1 0 0 1 0 -- 0 7
24 Unicum 3 1 0 0 1 0 -- 1 11
 

Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde

beker - Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde Groep 2 (Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde Groep 2 2e KO ronde)
# Team G W G V P D + -
1 WVF 8 1 1 0 0 3 -- 8 2
2 WSV 3 1 1 0 0 3 -- 7 1
3 Dieze West 2 1 1 0 0 3 -- 6 1
4 CSV'28 4 1 1 0 0 3 -- 5 2
5 Bennekom 6 1 1 0 0 3 -- 4 1
6 Daarlerveen 2 1 1 0 0 3 -- 4 1
7 ESC 6 1 1 0 0 3 -- 4 1
8 SCW '23 5 1 1 0 0 3 -- 3 0
9 Stroe 4 1 1 0 0 3 -- 3 0
10 Blauw Geel '55 5 1 1 0 0 3 -- 3 1
11 De Gazelle 1 1 1 0 0 3 -- 3 2
12 SDC '12 4 1 1 0 0 3 -- 2 1
13 Grol 3 1 1 0 0 3 -- 4 4
14 Woezik 4 1 1 0 0 3 -- 3 3
15 SCW '23 4 1 1 0 0 3 -- 2 2
16 GVV Eilermark 3 1 1 0 0 3 -- 1 1
17 Bon Boys 5 1 0 0 1 0 -- 4 4
18 DTS '35 Ede 6 1 0 0 1 0 -- 3 3
19 Advendo '57 4 1 0 0 1 0 -- 2 2
20 BWO 4 1 0 0 1 0 -- 1 1
21 Doetinchem 2 1 0 0 1 0 -- 2 3
22 S.V. Losser 6 1 0 0 1 0 -- 1 2
23 SCW '23 3 1 0 0 1 0 -- 1 3
24 Nieuwleusen SV 4 1 0 0 1 0 -- 2 5
25 AWC 2 1 0 0 1 0 -- 1 4
26 Bergentheim 3 1 0 0 1 0 -- 1 4
27 Hierden 5 1 0 0 1 0 -- 1 4
28 SC Rheden 3 1 0 0 1 0 -- 0 3
29 SDC Putten 8 1 0 0 1 0 -- 0 3
30 Epe 3 1 0 0 1 0 -- 1 6
31 Go Ahead Kampen 4 1 0 0 1 0 -- 2 8
32 Blauw Wit '66 3 1 0 0 1 0 -- 1 7

Speler

Berg, Tijmen Van den

Boonen, Dion

Boonen, Jorn

Boonen, Martijn

Gerards, Diederick

Goosensen, Siemen

Hensbergen, Elkjar

Hop, Steven

Kleermaker, Erik-Jan

Kleermaker, Mitchel

Lokhorst, Remco

Opdam, Lloyd

Panhuis, Kevin van

Petersen, Marijn

Ruiter, Jacob de

Schoonhoven, Carlo

Stoffers, Sven

Termaat, Martijn

Uyl, Danny den

Vrijhof, Hendri

Wal, Justus van der

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Kleermaker, Erik-Jan

Teammanager

Lokhorst, Remco

Teammanager

Vrijhof, Hendri

Teammanager

Donderdag

Tijd Team K.K. Veld
20:00 - 21:30 Hierden 5 12 2a

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden 5

Geen foto's gevonden.