Teams

Hierden 5

zaterdag 9 oktober

3-4

Zeewolde 6

zaterdag 23 oktober

Zwart Wit '63 4

14:30
Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
23 okt. 14:30 veld 3 Zwart Wit '63 4 Hierden 5 regulier
30 okt. 12:30 veld 5 SDC Putten 8 Hierden 5 regulier
6 nov. 14:30 veld 3 Hierden 5 VVOG 6 regulier
13 nov. 14:30 veld 3 Hierden 5 asv Dronten 3 regulier
20 nov. 12:30 veld 2 Elspeet 3 Hierden 5 regulier
27 nov. 14:30 veld 2 Hierden 5 DVS'33 Ermelo 4 regulier
11 dec. 14:30 veld 2 Hierden 5 Lelystad '67 5 regulier
29 jan. 14:30 veld 1 Hulshorst 3 Hierden 5 regulier
5 feb. 14:30 veld 3 Hierden 5 asv Dronten 5 regulier
12 feb. 15:00 Veld 2 Zeewolde 6 Hierden 5 regulier
5 mrt. 14:30 veld 3 Hierden 5 Elspeet 3 regulier
12 mrt. 14:30 veld 2 VVOG 6 Hierden 5 regulier
19 mrt. 14:30 veld 2 Hierden 5 Hulshorst 3 regulier
26 mrt. 12:30 veld 5 DVS'33 Ermelo 4 Hierden 5 regulier
9 apr. 14:30 veld 2 Hierden 5 Zwart Wit '63 4 regulier
23 apr. 12:00 veld 2 Lelystad '67 5 Hierden 5 regulier
14 mei 14:30 veld 3 Hierden 5 SDC Putten 8 regulier
21 mei 14:30 veld 2 asv Dronten 3 Hierden 5 regulier

zaterdag 23 oktober

zaterdag 30 oktober

zaterdag 6 november

zaterdag 13 november

zaterdag 20 november

zaterdag 27 november

zaterdag 11 december

zaterdag 29 januari

zaterdag 5 februari

zaterdag 12 februari

zaterdag 5 maart

zaterdag 12 maart

zaterdag 19 maart

zaterdag 26 maart

zaterdag 9 april

zaterdag 23 april

zaterdag 14 mei

zaterdag 21 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
9 okt. 14:30 Hierden 5 Zeewolde 6 regulier 3-4
2 okt. 12:30 asv Dronten 5 Hierden 5 regulier 1-1
18 sep. 14:30 Hierden 5 Zeewolde 5 beker 2-1
11 sep. 14:30 Zwart Wit '63 3 Hierden 5 beker 5-1
4 sep. 14:30 Hierden 5 VVOG 4 beker 2-2

zaterdag 9 oktober

14:30
veld 2

zaterdag 2 oktober

zaterdag 18 september

14:30
veld 2

zaterdag 11 september

zaterdag 4 september

14:30
veld 1

0214 Mannen Zaterdag reserve

seizoen - 5e klasse (5e klasse 04)
# Team G W G V P D + -
1 Zwart Wit '63 4 2 2 0 0 6 -- 11 1
2 asv Dronten 5 3 1 2 0 5 -- 9 7
3 SDC Putten 8 3 1 2 0 5 -- 9 7
4 Hulshorst 3 2 1 1 0 4 -- 7 4
5 Zeewolde 6 2 1 1 0 4 -- 8 7
6 asv Dronten 3 2 1 0 1 3 -- 13 3
7 Lelystad '67 5 1 0 1 0 1 -- 2 2
8 Hierden 5 2 0 1 1 1 -- 4 5
9 DVS'33 Ermelo 4 2 0 1 1 1 -- 3 5
10 VVOG 6 3 0 1 2 1 -- 5 25
11 Elspeet 3 2 0 0 2 0 -- 3 8
 

Mannen beker reserve zaterdag poulefase

beker - Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 1 (Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 1 066)
# Team G W G V P D + -
1 Zeewolde 5 3 2 0 1 6 -- 4 3
2 VVOG 4 3 1 1 1 4 -- 7 3
3 Hierden 5 3 1 1 1 4 -- 5 8
4 Zwart Wit '63 3 3 1 0 2 3 -- 6 8

Speler

Appelboom, Kas

Appelboom, Koen

Ark, Ronald van

Bleumink, Nick

Boonen, Jesper

Heikamp, Wouter

Hensbergen, Elkjar

Hop, Steven

Kort, Stefan

Lokhorst, Remco

Panhuis, Kevin van

Petersen, Marijn

Ruiter, Jacob de

Stoffers, Sven

Termaat, Martijn

Uyl, Danny den

Verhoef, Erik

Vrijhof, Hendri

Vrijhof, Rik

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Hensbergen, Bjorn

Teammanager

Afgeschermd

Teammanager

Donderdag

Tijd Team K.K. Veld
20:00 - 21:30 Hierden 5 12 2a

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden 5

Geen foto's gevonden.