Hierden 5
zaterdag 20 april
zaterdag 11 mei
Datum | Tijd | Veld | Thuis | Uit | Type | |
11 mei | 13:00 | veld 2 | De Veluwse Boys 2 | Hierden 5 | regulier | |
18 mei | 14:30 | veld 2 | Hierden 5 | Hoevelaken 6 | regulier |
zaterdag 11 mei
zaterdag 18 mei
Datum | Tijd | Thuis | Uit | Type | Uitslag | |
20 apr. | 13:00 | csv Apeldoorn 5 | Hierden 5 | regulier | 4-2 | |
13 apr. | 14:45 | Hierden 5 | SDC Putten 7 | regulier | 3-2 | |
6 apr. | 12:15 | VVOP 7 | Hierden 5 | regulier | 4-2 | |
30 mrt. | 15:00 | Sparta Nijkerk 8 | Hierden 5 | regulier | 3-1 | |
23 mrt. | 14:30 | SDV Barneveld 11 | Hierden 5 | regulier | 2-4 | |
16 mrt. | 14:30 | Hierden 5 | SV Otterlo 4 | regulier | 6-3 | |
2 mrt. | 14:30 | Hierden 5 | DVS'33 Ermelo 5 | regulier | 3-1 | |
17 feb. | 14:30 | SV Otterlo 4 | Hierden 5 | regulier | 4-1 | |
10 feb. | 14:30 | Hierden 5 | SDV Barneveld 11 | regulier | 2-1 | |
3 feb. | 14:45 | Hierden 5 | Stroe 4 | regulier | 0-4 | |
27 jan. | 12:30 | SDC Putten 7 | Hierden 5 | regulier | 3-0 | |
16 dec. | 14:30 | ESC 6 | Hierden 5 | beker | 4-1 | |
9 dec. | 14:30 | Hierden 5 | De Veluwse Boys 2 | regulier | 2-2 | |
2 dec. | 13:00 | Hoevelaken 6 | Hierden 5 | regulier | 5-6 | |
25 nov. | 14:30 | Hierden 5 | csv Apeldoorn 5 | regulier | 2-5 | |
18 nov. | 14:30 | Stroe 4 | Hierden 5 | regulier | 3-1 | |
11 nov. | 14:30 | Hierden 5 | VVOP 7 | regulier | 5-1 | |
21 okt. | 13:00 | Veensche Boys 6 | Hierden 5 | beker | 1-2 | |
14 okt. | 14:30 | Hierden 5 | AGOVV 4 | regulier | 0-4 | |
7 okt. | 14:30 | DVS'33 Ermelo 5 | Hierden 5 | regulier | 2-6 | |
30 sep. | 14:30 | Hierden 5 | Sparta Nijkerk 8 | regulier | 0-3 | |
16 sep. | 14:30 | Hierden 5 | Hoevelaken 6 | beker | 8-1 | |
9 sep. | 14:30 | Hierden 5 | Unicum 4 | beker | 5-4 | |
2 sep. | 13:00 | Sparta Nijkerk 9 | Hierden 5 | beker | 2-6 |
zaterdag 20 april
zaterdag 13 april
zaterdag 30 maart
zaterdag 23 maart
zaterdag 16 maart
zaterdag 2 maart
zaterdag 17 februari
zaterdag 10 februari
zaterdag 27 januari
zaterdag 9 december
zaterdag 2 december
zaterdag 25 november
zaterdag 21 oktober
zaterdag 7 oktober
zaterdag 30 september
zaterdag 16 september
zaterdag 2 september
0214 Mannen Zaterdag reserve
seizoen - 5e klasse (5e klasse 07)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | csv Apeldoorn 5 | 18 | 13 | 2 | 3 | 41 | -- | 67 | 36 | |
2 | Stroe 4 | 17 | 12 | 3 | 2 | 39 | -- | 54 | 21 | |
3 | Sparta Nijkerk 8 | 17 | 12 | 1 | 4 | 37 | -- | 63 | 28 | |
4 | De Veluwse Boys 2 | 16 | 9 | 1 | 6 | 28 | -- | 36 | 35 | |
5 | Hierden 5 | 18 | 8 | 1 | 9 | 25 | -- | 46 | 52 | |
6 | SDC Putten 7 | 16 | 7 | 2 | 7 | 23 | -- | 35 | 28 | |
7 | VVOP 7 | 15 | 6 | 2 | 7 | 20 | -- | 25 | 33 | |
8 | SV Otterlo 4 | 14 | 5 | 2 | 7 | 17 | -- | 31 | 50 | |
9 | SDV Barneveld 11 | 14 | 5 | 1 | 8 | 16 | -- | 42 | 30 | |
10 | Hoevelaken 6 | 16 | 4 | 3 | 9 | 15 | -- | 28 | 52 | |
11 | DVS'33 Ermelo 5 | 19 | 0 | 0 | 19 | 0 | -- | 22 | 84 |
Mannen beker reserve zaterdag poulefase
beker - Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 2 (Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 2 29)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hierden 5 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | -- | 19 | 7 | |
2 | Unicum 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | -- | 16 | 7 | |
3 | Sparta Nijkerk 9 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | -- | 5 | 15 | |
4 | Hoevelaken 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | -- | 2 | 13 |
Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde
beker - Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 2 (Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 2 KO Regio 2)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ESC 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 11 | 1 | |
2 | De Gazelle 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 7 | 0 | |
3 | SDC Putten 8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 4 | 0 | |
4 | Daarlerveen 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 5 | 2 | |
5 | Go Ahead Kampen 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 0 | |
6 | Nieuwleusen SV 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 5 | 3 | |
7 | Dieze West 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 2 | |
8 | Epe 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 1 | |
9 | Hierden 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 1 | |
10 | CSV'28 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 1 | 0 | |
11 | WVF 8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 2 | |
12 | Bergentheim 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 1 | 1 | |
13 | HTC 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 2 | |
14 | HHC Hardenberg 8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 1 | |
15 | HTC 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 3 | |
16 | Be Quick '28 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 2 | |
17 | Veensche Boys 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 2 | |
18 | DOS Kampen 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 1 | |
19 | HHC Hardenberg 7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 3 | 5 | |
20 | Den Ham 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 5 | |
21 | OWIOS 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 3 | |
22 | DVS'33 Ermelo 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 4 | |
23 | csv Apeldoorn 7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 7 | |
24 | Unicum 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 11 |
Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde
beker - Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde Groep 2 (Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde Groep 2 2e KO ronde)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WVF 8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 8 | 2 | |
2 | WSV 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 7 | 1 | |
3 | Dieze West 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 6 | 1 | |
4 | CSV'28 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 5 | 2 | |
5 | Bennekom 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 4 | 1 | |
6 | Daarlerveen 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 4 | 1 | |
7 | ESC 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 4 | 1 | |
8 | SCW '23 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 0 | |
9 | Stroe 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 0 | |
10 | Blauw Geel '55 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 1 | |
11 | De Gazelle 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 2 | |
12 | SDC '12 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 1 | |
13 | Grol 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 4 | 4 | |
14 | Woezik 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 3 | |
15 | SCW '23 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 2 | |
16 | GVV Eilermark 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 1 | 1 | |
17 | Bon Boys 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 4 | 4 | |
18 | DTS '35 Ede 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 3 | 3 | |
19 | Advendo '57 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 2 | |
20 | BWO 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 1 | |
21 | Doetinchem 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 3 | |
22 | S.V. Losser 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 2 | |
23 | SCW '23 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 3 | |
24 | Nieuwleusen SV 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 5 | |
25 | AWC 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 4 | |
26 | Bergentheim 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 4 | |
27 | Hierden 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 4 | |
28 | SC Rheden 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 3 | |
29 | SDC Putten 8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 3 | |
30 | Epe 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 6 | |
31 | Go Ahead Kampen 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 8 | |
32 | Blauw Wit '66 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 7 |
Speler
Berg, Tijmen Van den
Boonen, Dion
Boonen, Jorn
Boonen, Martijn
Gerards, Diederick
Goosensen, Siemen
Hensbergen, Elkjar
Hop, Steven
Kleermaker, Erik-Jan
Kleermaker, Mitchel
Lokhorst, Remco
Opdam, Lloyd
Panhuis, Kevin van
Petersen, Marijn
Ruiter, Jacob de
Schoonhoven, Carlo
Stoffers, Sven
Termaat, Martijn
Uyl, Danny den
Vrijhof, Hendri
Wal, Justus van der
Afgeschermd
Afgeschermd
Staff
Kleermaker, Erik-Jan
Teammanager
Lokhorst, Remco
Teammanager
Vrijhof, Hendri
Teammanager
Donderdag
Tijd | Team | K.K. | Veld |
20:00 - 21:30 | Hierden 5 | 12 | 2a |
Geen wedstrijdverslagen gevonden.
Abonneren op de wedstrijden van Hierden 5Geen foto's gevonden.