Teams

Hierden MO11-1

zaterdag 28 mei

0-4

't Harde MO11-1

Geen wedstrijden in het programma gevonden.

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
28 mei 09:00 Hierden MO11-1 't Harde MO11-1 regulier 0-4
21 mei 08:30 Oene MO11-1 Hierden MO11-1 regulier 1-1
14 mei 09:00 Hierden MO11-1 Robur et Velocitas MO11-1 regulier 19-1
7 mei 10:00 Victoria Boys MO11-1 Hierden MO11-1 regulier 7-1
9 apr. 10:00 ZVV '56 MO11-1 Hierden MO11-1 regulier 1-2
2 apr. 09:00 Hierden MO11-1 EFC '58 MO11-1 regulier 2-0
26 mrt. 09:00 Hierden MO11-1 SEH MO11-1 regulier 2-0
19 mrt. 09:00 Victoria Boys MO11-1 Hierden MO11-1 regulier 4-0
12 mrt. 09:00 Hierden MO11-1 't Harde MO11-1 regulier 2-3
5 mrt. 09:00 Hierden MO11-1 ZVV '56 MO11-1 regulier 2-1
12 feb. 09:00 EFC '58 MO11-1 Hierden MO11-1 regulier 2-0
29 jan. 09:00 Hierden MO11-1 Oene MO11-1 regulier 2-2
18 dec. 10:00 't Harde MO11-1 Hierden MO11-1 regulier --
4 dec. 08:30 WHC MO11-1 Hierden MO11-1 regulier --
27 nov. 09:00 Hierden MO11-1 asv Dronten MO11-1 regulier 2-2
20 nov. 09:15 EFC '58 MO11-1 Hierden MO11-1 regulier 4-0
6 nov. 09:00 Hierden MO11-1 Oene MO11-1 regulier 4-2
30 okt. 10:15 SEH MO11-1 Hierden MO11-1 regulier 2-1
9 okt. 09:00 Hierden MO11-1 IJVV MO11-1 regulier 4-0
2 okt. 09:00 Hierden MO11-1 asv Dronten MO11-1 regulier 1-3
25 sep. 09:00 Urk MO11-1 Hierden MO11-1 regulier 2-6
18 sep. 09:00 Hierden MO11-1 Dos Kampen MO11-1 regulier 1-2
11 sep. 08:45 EFC '58 MO11-1 Hierden MO11-1 regulier 12-0

zaterdag 28 mei

zaterdag 21 mei

zaterdag 14 mei

zaterdag 7 mei

zaterdag 9 april

zaterdag 2 april

zaterdag 26 maart

zaterdag 19 maart

zaterdag 12 maart

zaterdag 5 maart

zaterdag 12 februari

zaterdag 29 januari

zaterdag 18 december

zaterdag 4 december

zaterdag 27 november

zaterdag 20 november

zaterdag 6 november

zaterdag 30 oktober

zaterdag 9 oktober

zaterdag 2 oktober

zaterdag 25 september

zaterdag 18 september

zaterdag 11 september

264 Meiden Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)

seizoen - 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) (2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 08)
# Team G W G V P D + -
1 Go Ahead Kampen MO11-1 5 5 0 0 15 -- 53 4
2 EFC '58 MO11-1 5 4 0 1 12 -- 32 6
3 Dos Kampen MO11-1 6 2 2 2 8 -- 12 20
4 asv Dronten MO11-1 5 2 1 2 7 -- 15 14
5 Hierden MO11-1 5 2 0 3 6 -- 12 19
6 IJVV MO11-1 5 1 0 4 3 -- 8 43
7 Urk MO11-1 5 0 1 4 1 -- 9 35
 

265 Meiden Onder 11 2e fase

seizoen - 2e klasse (2e fase) (2e klasse (2e fase) 4)
# Team G W G V P D + -
1 EFC '58 MO11-1 6 6 0 0 18 -- 35 5
2 't Harde MO11-1 5 3 1 1 10 -- 22 15
3 SEH MO11-1 6 3 1 2 10 -- 23 12
4 Oene MO11-1 6 2 1 3 7 -- 10 13
5 asv Dronten MO11-1 6 1 2 3 5 -- 17 12
6 Hierden MO11-1 4 1 1 2 4 -- 7 10
7 WHC MO11-1 5 0 0 5 0 -- 4 51
 

266 Meiden Onder 11 3e fase

seizoen - 2e klasse (3e fase) (2e klasse (3e fase) 10)
# Team G W G V P D + -
1 Victoria Boys MO11-1 4 4 0 0 12 -- 29 2
2 't Harde MO11-1 5 4 0 1 12 -- 12 6
3 Oene MO11-1 4 2 1 1 7 -- 8 4
4 EFC '58 MO11-1 5 2 0 3 6 -- 13 20
5 Hierden MO11-1 5 1 1 3 4 -- 6 12
6 ZVV '56 MO11-1 5 0 0 5 0 -- 3 27
 

267 Meiden Onder 11 4e fase

seizoen - 2e klasse (4e fase) (2e klasse (4e fase) 02)
# Team G W G V P D + -
1 't Harde MO11-1 7 6 1 0 19 -- 34 2
2 Victoria Boys MO11-1 7 6 0 1 18 -- 53 5
3 Hierden MO11-1 7 4 1 2 13 -- 27 14
4 Oene MO11-1 7 3 2 2 11 -- 27 9
5 EFC '58 MO11-1 7 3 0 4 9 -- 25 20
6 SEH MO11-1 7 3 0 4 9 -- 16 20
7 Robur et Velocitas MO11-1 7 1 0 6 3 -- 9 93
8 ZVV '56 MO11-1 7 0 0 7 0 -- 11 39

Speler

Besten, Fay den

Aanvaller

Versteeg, Abby

Middenvelder

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Verdediger

Afgeschermd

Verdediger

Afgeschermd

Verdediger

Afgeschermd

Middenvelder

Afgeschermd

Doelverdediger

Afgeschermd

Middenvelder

Staff

Besten, Berry den

Teammanager

Afgeschermd

Trainer

Afgeschermd

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden MO11-1 --- 2a

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden MO11-1 --- 2a

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden MO11-1

Geen foto's gevonden.