Teams

Hierden MO11-1

zaterdag 4 februari

Tollebeek MO11-1

2-0

zaterdag 11 februari

10:30

Urk MO11-1

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
11 feb. 10:30 veld 2 B Hierden MO11-1 Urk MO11-1 regulier
4 mrt. 08:30 veld 3 A IJVV MO11-1 Hierden MO11-1 regulier
11 mrt. 09:00 veld 2 B Hierden MO11-1 Tollebeek MO11-1 regulier
18 mrt. 09:00 veld 1 A Hierden MO11-1 Nunspeet MO11-1 regulier

zaterdag 11 februari

zaterdag 4 maart

zaterdag 11 maart

zaterdag 18 maart

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
4 feb. 09:00 Tollebeek MO11-1 Hierden MO11-1 regulier 2-0
28 jan. 08:45 Nunspeet MO11-1 Hierden MO11-1 regulier 1-2
21 jan. 09:00 Hierden MO11-1 Dos Kampen MO11-1 regulier 0-2
17 dec. 09:00 Hierden MO11-1 Veensche Boys MO11-1 regulier 2-2
10 dec. 08:30 Robur et Velocitas MO11-1 Hierden MO11-1 regulier --
3 dec. 09:00 Hierden MO11-1 Nunspeet MO11-1 regulier 0-5
26 nov. 08:30 Victoria Boys MO11-1 Hierden MO11-1 regulier 2-2
19 nov. 09:00 VIOS V. MO11-1 Hierden MO11-1 regulier 0-3
12 nov. 09:00 Hierden MO11-1 Eerbeekse Boys MO11-1 regulier 0-4
5 nov. 08:30 ZVV '56 MO11-1 Hierden MO11-1 regulier 1-5
8 okt. 09:00 Hierden MO11-1 ZVV '56 MO11-1 regulier 9-0
1 okt. 09:00 VIOS V. MO11-1 Hierden MO11-1 regulier 4-3
24 sep. 09:00 Hierden MO11-1 Nunspeet MO11-1 regulier 1-1
17 sep. 08:30 Veensche Boys MO11-1 Hierden MO11-1 regulier 6-2
3 sep. 09:00 Hierden MO11-1 Robur et Velocitas MO11-1 regulier 6-1

zaterdag 4 februari

zaterdag 28 januari

zaterdag 21 januari

zaterdag 17 december

zaterdag 10 december

zaterdag 3 december

zaterdag 26 november

zaterdag 19 november

09:00
veld 3-VIOS V. veld 3 B

zaterdag 12 november

zaterdag 5 november

zaterdag 8 oktober

zaterdag 1 oktober

09:00
veld 3-VIOS V. veld 3 A

zaterdag 24 september

zaterdag 17 september

zaterdag 3 september

264 Meiden Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)

seizoen - 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) (1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 03)
# Team G W G V P D + -
1 Victoria Boys MO11-1 5 5 0 0 15 -- 32 8
2 Nunspeet MO11-1 6 4 1 1 13 -- 27 12
3 Veensche Boys MO11-1 5 3 0 2 9 -- 30 16
4 Hierden MO11-1 5 2 1 2 7 -- 21 12
5 VIOS V. MO11-1 5 1 0 4 3 -- 9 18
6 Robur et Velocitas MO11-1 5 1 0 4 3 -- 10 26
7 ZVV '56 MO11-1 5 1 0 4 3 -- 9 46
 

265 Meiden Onder 11 2e fase

seizoen - 1e klasse (2e fase) (1e klasse (2e fase) 02)
# Team G W G V P D + -
1 Nunspeet MO11-1 7 5 2 0 17 -- 26 8
2 Victoria Boys MO11-1 7 4 2 1 14 -- 29 10
3 Veensche Boys MO11-1 7 4 2 1 14 -- 29 19
4 Eerbeekse Boys MO11-1 7 3 2 2 11 -- 34 12
5 Hierden MO11-1 6 2 2 2 8 -- 12 14
6 Robur et Velocitas MO11-1 6 2 1 3 7 -- 21 22
7 ZVV '56 MO11-1 6 0 1 5 1 -- 6 45
8 VIOS V. MO11-1 6 0 0 6 0 -- 5 32
 

266 Meiden Onder 11 3e fase

seizoen - 1e klasse (3e fase) (1e klasse (3e fase) 5)
# Team G W G V P D + -
1 IJVV MO11-1 3 3 0 0 9 -- 6 3
2 Dos Kampen MO11-1 3 2 0 1 6 -- 6 2
3 Urk MO11-1 3 1 0 2 3 -- 4 3
4 Nunspeet MO11-1 3 1 0 2 3 -- 3 4
5 Hierden MO11-1 3 1 0 2 3 -- 2 5
6 Tollebeek MO11-1 3 1 0 2 3 -- 2 6

Speler

Besten, Fay den

Aanvaller

Scherpenzeel, Roos van

Afgeschermd

Afgeschermd

Verdediger

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Besten, Berry den

Teammanager

Prophitius, Bertram

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden MO11-1 --- 2a

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden MO11-1 --- 2a

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden MO11-1

Geen foto's gevonden.