Hierden MO11-1
zaterdag 13 april
zaterdag 20 april
Datum | Tijd | Veld | Thuis | Uit | Type | |
20 apr. | 09:00 | veld 2 B | Hierden MO11-1 | FC Horst JO11-2 | regulier | |
11 mei | 09:00 | veld 6A A | Hierden MO11-1 | Zwart Wit '63 JO11-3 | regulier | |
18 mei | 09:45 | veld B B | Sparta Nijkerk JO11-7 | Hierden MO11-1 | regulier |
zaterdag 20 april
zaterdag 11 mei
zaterdag 18 mei
zaterdag 13 april
zaterdag 6 april
zaterdag 16 maart
zaterdag 9 maart
zaterdag 2 maart
zaterdag 10 februari
zaterdag 3 februari
zaterdag 27 januari
zaterdag 20 januari
zaterdag 16 december
zaterdag 9 december
zaterdag 2 december
zaterdag 25 november
zaterdag 18 november
zaterdag 11 november
zaterdag 14 oktober
zaterdag 7 oktober
zaterdag 30 september
zaterdag 23 september
zaterdag 16 september
zaterdag 9 september
zaterdag 2 september
0270 Onder 11 (3e fase)
seizoen - 5e klasse (3e fase) (5e klasse (3e fase) 06)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hierden MO11-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | -- | 35 | 5 | |
2 | DSV '61 JO11-2JM | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | -- | 32 | 15 | |
3 | Zeewolde JO11-7 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | -- | 21 | 28 | |
4 | Zwart Wit '63 JO11-2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | -- | 20 | 15 | |
5 | Zeewolde JO11-9 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | -- | 17 | 13 | |
6 | ESC JO11-4 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | -- | 26 | 38 | |
7 | Lelystad '67 JO11-4 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | -- | 17 | 28 | |
8 | Hulshorst JO11-2JM | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | -- | 15 | 41 |
0289 Onder 11 (4e fase)
seizoen - 4e klasse (4e fase) (4e klasse (4e fase) 32)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zwart Wit '63 JO11-3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | -- | 11 | 6 | |
2 | FC Horst JO11-2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | -- | 4 | 3 | |
3 | Hierden MO11-1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | -- | 4 | 3 | |
4 | DVS'33 Ermelo JO11-4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | -- | 4 | 4 | |
5 | Sparta Nijkerk JO11-7 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | -- | 10 | 12 | |
6 | VVOG Harderwijk JO11-4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | -- | 3 | 8 |
264 MO11 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)
seizoen - 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) (1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 9)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hierden MO11-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | -- | 116 | 3 | |
2 | DOS Kampen MO11-1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | -- | 111 | 6 | |
3 | Lelystad '67 MO11-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | -- | 36 | 58 | |
4 | asv Dronten MO11-2 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | -- | 38 | 67 | |
5 | Hierden MO11-2 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | -- | 19 | 71 | |
6 | Swift '64 MO11-1 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | -- | 4 | 119 |
265 MO11 2e fase
seizoen - 1e klasse (2e fase) (1e klasse (2e fase) 3)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hierden MO11-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 | -- | 37 | 3 | |
2 | SVO Deventer'21 MO11-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | -- | 12 | 13 | |
3 | VIOS V. MO11-1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | -- | 7 | 5 | |
4 | DAVO MO11-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | -- | 14 | 16 | |
5 | Colmschate '33 MO11-1 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | -- | 17 | 21 | |
6 | Eerbeekse Boys MO11-1 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | -- | 10 | 14 | |
7 | Victoria Boys MO11-1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | -- | 5 | 30 |
Speler
Berg, Esmee van den
Besten, Fay den
Karijosentono, Lynn
Aanvaller
Scherpenzeel, Roos van
Verdediger
Wynia, Kim
Aanvaller
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Verdediger
Afgeschermd
Middenvelder
Afgeschermd
Middenvelder
Staff
Besten, Berry den
Teammanager
Prophitius, Bertram
Teammanager
Maandag
Tijd | Team | K.K. | Veld |
18:00 - 19:15 | Hierden MO11-1 | --- | 2a |
Woensdag
Tijd | Team | K.K. | Veld |
18:00 - 19:15 | Hierden MO11-1 | --- | 2a |
Geen wedstrijdverslagen gevonden.
Abonneren op de wedstrijden van Hierden MO11-1Geen foto's gevonden.