Teams

Hierden 2

zaterdag 25 mei

3-2

Zwart Wit '63 2

Geen wedstrijden in het programma gevonden.

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
25 mei 12:15 Hierden 2 Zwart Wit '63 2 regulier 3-2
18 mei 14:30 FC Dinxperlo 2 Hierden 2 regulier 2-1
11 mei 12:30 Hierden 2 Sparta Nijkerk 2 regulier 1-4
20 apr. 12:30 Hierden 2 DTS '35 Ede 2 regulier 3-2
13 apr. 12:00 VVOP 2 Hierden 2 regulier 3-0
6 apr. 12:30 Hierden 2 Epe 2 regulier 1-2
23 mrt. 12:00 WHC 2 Hierden 2 regulier 3-1
16 mrt. 12:30 Hierden 2 Bennekom 2 regulier 0-2
9 mrt. 12:15 Hierden 2 NSC Nijkerk 2 regulier 7-0
2 mrt. 14:30 SDC Putten 2 Hierden 2 regulier 2-2
24 feb. 12:15 Hierden 2 DVS'33 Ermelo 2 regulier 3-1
3 feb. 12:30 Zeewolde 2 Hierden 2 regulier 2-3
27 jan. 12:15 Hierden 2 FC Dinxperlo 2 regulier 2-0
20 jan. 11:45 Zwart Wit '63 2 Hierden 2 regulier 2-2
16 dec. 12:15 Hierden 2 SDV Barneveld 2 beker 2-2
9 dec. 13:00 Sparta Nijkerk 2 Hierden 2 regulier 4-1
2 dec. 12:30 Hierden 2 AVW '66 2 regulier 10-0
25 nov. 12:15 DTS '35 Ede 2 Hierden 2 regulier 2-2
18 nov. 12:15 Hierden 2 VVOP 2 regulier 1-1
11 nov. 12:30 Epe 2 Hierden 2 regulier 1-4
4 nov. 12:15 Hierden 2 WHC 2 regulier 2-0
28 okt. 12:15 Bennekom 2 Hierden 2 regulier 1-1
21 okt. 12:15 Hierden 2 KHC 2 beker 4-2
14 okt. 11:45 NSC Nijkerk 2 Hierden 2 regulier 0-4
7 okt. 12:15 Hierden 2 SDC Putten 2 regulier 0-2
30 sep. 14:30 DVS'33 Ermelo 2 Hierden 2 regulier 3-1
23 sep. 12:15 Hierden 2 Zeewolde 2 regulier 0-1
16 sep. 12:15 Hierden 2 Sparta Nijkerk 2 beker 4-1
9 sep. 12:15 Hierden 2 Hoevelaken 2 beker 2-0
2 sep. 12:00 EFC '58 2 Hierden 2 beker 0-6

zaterdag 25 mei

zaterdag 18 mei

zaterdag 11 mei

zaterdag 20 april

zaterdag 13 april

12:00
veld 1

zaterdag 6 april

12:30
veld 1

zaterdag 23 maart

12:00
veld C

zaterdag 16 maart

12:30
veld 1

zaterdag 9 maart

zaterdag 2 maart

zaterdag 24 februari

zaterdag 3 februari

12:30
Veld 1 - Luc Hoppen Hoofdveld

zaterdag 27 januari

zaterdag 20 januari

zaterdag 16 december

zaterdag 9 december

zaterdag 2 december

12:30
veld 1

zaterdag 25 november

zaterdag 18 november

12:15
veld 1

zaterdag 11 november

12:30
veld 2

zaterdag 4 november

12:15
veld 1

zaterdag 28 oktober

12:15
veld 1

zaterdag 21 oktober

12:15
veld 1

zaterdag 14 oktober

zaterdag 7 oktober

zaterdag 30 september

zaterdag 23 september

12:15
veld 1

zaterdag 16 september

zaterdag 9 september

zaterdag 2 september

12:00
veld 2

0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

seizoen - 1e klasse (1e klasse A)
# Team G W G V P D + -
1 Sparta Nijkerk 2 24 17 2 5 53 -- 59 24
2 DTS '35 Ede 2 24 15 4 5 49 -- 74 36
3 Bennekom 2 24 13 5 6 44 -- 46 29
4 WHC 2 24 11 5 8 38 -- 41 33
5 Zeewolde 2 24 11 4 9 37 -- 52 39
6 SDC Putten 2 24 10 4 10 34 -- 55 45
7 DVS'33 Ermelo 2 24 9 5 10 32 -- 51 41
8 Hierden 2 24 9 5 10 32 -- 45 42
9 FC Dinxperlo 2 24 8 7 9 31 -- 30 31
10 VVOP 2 24 8 7 9 31 -- 42 50
11 Zwart Wit '63 2 24 7 6 11 27 -- 43 57
12 Epe 2 24 5 7 12 19 -- 33 70
13 NSC Nijkerk 2 24 1 3 20 6 -- 21 95
 

Mannen beker reserve poulefase

beker - Mannen beker reserve poulefase Groep 1 (Mannen beker reserve poulefase Groep 1 07)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden 2 3 3 0 0 9 -- 12 1
2 Sparta Nijkerk 2 3 2 0 1 6 -- 6 5
3 Hoevelaken 2 3 1 0 2 3 -- 3 4
4 EFC '58 2 3 0 0 3 0 -- 1 12
 

Mannen beker reserve 1e ronde

beker - Mannen beker reserve 1e ronde Groep 1 (Mannen beker reserve 1e ronde Groep 1 1e KO ronde)
# Team G W G V P D + -
1 SVI 2 1 1 0 0 3 -- 7 0
2 v.v. Hellendoorn 2 1 1 0 0 3 -- 7 1
3 Enter 2 1 1 0 0 3 -- 7 2
4 WVF 2 1 1 0 0 3 -- 7 2
5 AZSV 2 1 1 0 0 3 -- 6 1
6 Bennekom 2 1 1 0 0 3 -- 5 0
7 DZC '68 2 1 1 0 0 3 -- 5 1
8 Quick '20 2 1 1 0 0 3 -- 4 1
9 Achilles '12 2 1 1 0 0 3 -- 3 0
10 SC Bemmel 2 1 1 0 0 3 -- 3 0
11 Go Ahead Kampen 2 1 1 0 0 3 -- 3 0
12 Robur et Velocitas 2 1 1 0 0 3 -- 5 3
13 Hierden 2 1 1 0 0 3 -- 4 2
14 Nieuwleusen SV 2 1 1 0 0 3 -- 4 2
15 Epe 2 1 1 0 0 3 -- 3 1
16 Orion 2 1 1 0 0 3 -- 3 1
17 SML 2 1 1 0 0 3 -- 3 1
18 RKHVV 2 1 1 0 0 3 -- 2 0
19 TVC '28 2 1 1 0 0 3 -- 2 0
20 KOSC 2 1 1 0 0 3 -- 3 2
21 DOS Kampen 2 1 1 0 0 3 -- 2 1
22 SDV Barneveld 2 1 1 0 0 3 -- 2 1
23 Voorwaarts T 2 1 1 0 0 3 -- 2 1
24 F.C. Ommen 2 1 1 0 0 3 -- 1 0
25 Rohda Raalte 2 1 1 0 0 3 -- 1 0
26 SDC Putten 2 1 1 0 0 3 -- 1 0
27 VIOD 2 1 1 0 0 3 -- 1 0
28 Vorden 2 1 1 0 0 3 -- 1 0
29 Vogido 2 1 1 0 0 3 -- 2 2
30 Bon Boys 2 1 0 0 1 0 -- 2 2
31 RSC 2 1 0 0 1 0 -- 2 3
32 ASC '62 2 1 0 0 1 0 -- 1 2
33 Spero 2 (zat) 1 0 0 1 0 -- 1 2
34 VVOP 2 1 0 0 1 0 -- 1 2
35 Bennekom 3 1 0 0 1 0 -- 0 1
36 Hulzense Boys 2 1 0 0 1 0 -- 0 1
37 Longa '30 2 1 0 0 1 0 -- 0 1
38 Longa '30 3 1 0 0 1 0 -- 0 1
39 TVC '28 3 1 0 0 1 0 -- 0 1
40 SV Schalkhaar 2 1 0 0 1 0 -- 3 5
41 Juventa '12 2 1 0 0 1 0 -- 2 4
42 KHC 2 1 0 0 1 0 -- 2 4
43 DVOL 2 1 0 0 1 0 -- 1 3
44 Helios 2 1 0 0 1 0 -- 1 3
45 Veensche Boys 2 1 0 0 1 0 -- 1 3
46 DVC'26 3 zon 1 0 0 1 0 -- 0 2
47 MVV '29 2 1 0 0 1 0 -- 0 2
48 S.V. Losser 2 1 0 0 1 0 -- 1 4
49 Excelsior '31 2 1 0 0 1 0 -- 0 3
50 IJVV 2 1 0 0 1 0 -- 0 3
51 Jonge Kracht 2 1 0 0 1 0 -- 0 3
52 FC Zutphen 2 1 0 0 1 0 -- 1 5
53 ABS 2 1 0 0 1 0 -- 2 7
54 VIOS V. 2 1 0 0 1 0 -- 2 7
55 HSC '21 2 1 0 0 1 0 -- 1 6
56 Lunteren 2 1 0 0 1 0 -- 0 5
57 BWO 2 1 0 0 1 0 -- 1 7
58 VVOG Harderwijk 2 1 0 0 1 0 -- 0 7
 

Mannen beker reserve 2e ronde

beker - Mannen beker reserve 2e ronde Groep 1 (Mannen beker reserve 2e ronde Groep 1 2e KO ronde)
# Team G W G V P D + -
1 SC Bemmel 2 1 1 0 0 3 -- 6 2
2 TVC '28 2 1 1 0 0 3 -- 6 2
3 Orion 2 1 1 0 0 3 -- 5 1
4 SML 2 1 1 0 0 3 -- 5 1
5 Epe 2 1 1 0 0 3 -- 3 1
6 v.v. Hellendoorn 2 1 1 0 0 3 -- 2 1
7 Bennekom 2 1 1 0 0 3 -- 1 0
8 WVF 2 1 1 0 0 3 -- 1 0
9 DOS Kampen 2 1 1 0 0 3 -- 3 3
10 Quick '20 2 1 1 0 0 3 -- 2 2
11 SDV Barneveld 2 1 1 0 0 3 -- 2 2
12 Voorwaarts T 2 1 1 0 0 3 -- 1 1
13 Vorden 2 1 1 0 0 3 -- 0 0
14 Robur et Velocitas 2 0 0 0 0 0 -- 0 0
15 SVI 2 1 0 0 1 0 -- 3 3
16 AZSV 2 1 0 0 1 0 -- 2 2
17 Hierden 2 1 0 0 1 0 -- 2 2
18 Enter 2 1 0 0 1 0 -- 1 1
19 VIOD 2 1 0 0 1 0 -- 0 0
20 F.C. Ommen 2 1 0 0 1 0 -- 1 2
21 Nieuwleusen SV 2 1 0 0 1 0 -- 0 1
22 SDC Putten 2 1 0 0 1 0 -- 0 1
23 Go Ahead Kampen 2 1 0 0 1 0 -- 1 3
24 RKSV Driel 2 1 0 0 1 0 -- 2 6
25 Vogido 2 1 0 0 1 0 -- 2 6
26 DZC '68 2 1 0 0 1 0 -- 1 5
27 RKHVV 2 1 0 0 1 0 -- 1 5

Speler

Beekhuizen, Milan van

Middenvelder

Berg, Levi van den

Middenvelder

Boonen, Gert

Middenvelder

Groen, Julian

Verdediger

Groot, Tim de

Keeper

Hop, Jesper

Verdediger

Krommenhoek, Tom

Verdediger

Meijer, Niels

Verdediger

Pruim, Stefan

Aanvaller

Rebergen, Bart

Aanvaller

Schoonhoven, Rick

Aanvaller

Spoelstra, Thomas

Aanvaller

Vermeulen, Maikel

Aanvaller

Weijer, Iwan van de

Middenvelder

Weijer, Robin van de

Middenvelder

Afgeschermd

Verdediger

Afgeschermd

Verdediger

Afgeschermd

Aanvaller

Afgeschermd

Verdediger

Staff

Goosensen, Sander

Trainer/coach

Hermsen, Diana

Teammanager

Jansen, Daan

Materiaalman

Weijer, Henk van de

Teammanager

Afgeschermd

Assistent-scheidsrechter(club)

Dinsdag

Tijd Team K.K. Veld
20:00 - 21:30 Hierden 2 11 2b

Donderdag

Tijd Team K.K. Veld
20:00 - 21:30 Hierden 2 11 2b

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden 2

Geen foto's gevonden.