Teams

Hierden 6

zaterdag 4 mei

Sparta Nijkerk 9

2-1

zaterdag 18 mei

15:00

VVOP 8

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
18 mei 15:00 veld 1 Hierden 6 VVOP 8 regulier
25 mei 13:00 veld 2 Hierden 6 SDV Barneveld 10 regulier
1 jun. 12:30 veld 8- csv Apeldoorn 6 Hierden 6 regulier

zaterdag 18 mei

zaterdag 25 mei

zaterdag 1 juni

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
4 mei 13:00 Sparta Nijkerk 9 Hierden 6 regulier 2-1
13 apr. 14:30 SDC Putten 8 Hierden 6 regulier 3-0
6 apr. 15:00 Hierden 6 VVOG Harderwijk 6 regulier 1-4
16 mrt. 15:00 Hierden 6 SDV Barneveld 9 regulier 2-3
9 mrt. 13:30 Veensche Boys 6 Hierden 6 regulier 5-1
24 feb. 15:00 Hoevelaken 7 Hierden 6 regulier 5-2
10 feb. 15:00 Hierden 6 csv Apeldoorn 6 regulier 2-2
3 feb. 15:00 Hierden 6 WSV 2 regulier 0-6
27 jan. 15:00 Hierden 6 SDC Putten 8 regulier 2-4
2 dec. 14:45 VVOP 8 Hierden 6 regulier 1-1
25 nov. 15:00 SDV Barneveld 10 Hierden 6 regulier 3-5
18 nov. 15:00 Hierden 6 Hoevelaken 7 regulier 1-4
11 nov. 12:30 VVOG Harderwijk 6 Hierden 6 regulier 5-1
4 nov. 15:00 Hierden 6 Sparta Nijkerk 9 regulier 3-1
28 okt. 12:45 SDV Barneveld 9 Hierden 6 regulier 5-1
14 okt. 15:00 Hierden 6 Veensche Boys 6 regulier 2-5
23 sep. 16:15 WSV 2 Hierden 6 regulier 8-1
16 sep. 12:45 asv Dronten 5 Hierden 6 beker 0-0
9 sep. 12:00 Batavia '90 5 Hierden 6 beker 4-1
2 sep. 15:00 Hierden 6 Unicum 3 beker 2-8

zaterdag 4 mei

zaterdag 13 april

zaterdag 6 april

zaterdag 16 maart

zaterdag 9 maart

zaterdag 24 februari

15:00
veld 2 - KG

zaterdag 10 februari

zaterdag 3 februari

15:00
veld 3

zaterdag 27 januari

zaterdag 2 december

14:45
veld 2

zaterdag 25 november

zaterdag 18 november

zaterdag 11 november

zaterdag 4 november

zaterdag 28 oktober

zaterdag 14 oktober

zaterdag 23 september

16:15
veld 2

zaterdag 16 september

zaterdag 9 september

12:00
veld 1 - Kunstgras

zaterdag 2 september

15:00
veld 3

0214 Mannen Zaterdag reserve

seizoen - 5e klasse (5e klasse 06)
# Team G W G V P D + -
1 csv Apeldoorn 6 18 15 2 1 47 -- 49 13
2 Veensche Boys 6 19 12 2 5 38 -- 49 32
3 SDV Barneveld 9 18 12 1 5 37 -- 68 38
4 WSV 2 18 8 6 4 30 -- 67 37
5 Hoevelaken 7 20 9 3 8 30 -- 58 54
6 SDC Putten 8 18 9 1 8 28 -- 50 42
7 VVOG Harderwijk 6 19 7 4 8 25 -- 40 50
8 SDV Barneveld 10 17 6 5 6 23 -- 43 41
9 Sparta Nijkerk 9 19 5 1 13 16 -- 43 57
10 Hierden 6 17 2 2 13 8 -- 26 66
11 VVOP 8 17 1 1 15 4 -- 13 76
 

Mannen beker reserve zaterdag poulefase

beker - Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 2 (Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 2 27)
# Team G W G V P D + -
1 Unicum 3 3 2 0 1 6 -- 15 9
2 Batavia '90 5 3 2 0 1 6 -- 12 7
3 asv Dronten 5 3 1 1 1 4 -- 5 7
4 Hierden 6 3 0 1 2 1 -- 3 12

Speler

Berg, Jarno van den

Berg, Niels van de

Deenen, Robin van

Diepeveen, Eyob

Essen, Wesley van

Hop, Stijn

Klaassen, Daan

Kok, Rutger

Lange, Tresor De

Olofsen, Dennis

Poolen, Corné

Poppe, Xander van de

Ramselaar, Jarno

Stulp, Marnix

Thiel, Mike van

Vrijhof, Ronald

Westdijk, Jim

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Hop, Stijn

Teammanager

Olofsen, Dennis

Teammanager

Dinsdag

Tijd Team K.K. Veld
20:00 - 21:30 Hierden 6 2 2a

Donderdag

Tijd Team K.K. Veld
20:00 - 21:30 Hierden 6 2 5b

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden 6

Geen foto's gevonden.