Teams

Hierden 7

zaterdag 1 oktober

Zeewolde 7

1-1

zaterdag 8 oktober

14:30

BAS 4

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
8 okt. 14:30 veld 3 Hierden 7 BAS 4 regulier
15 okt. 14:30 veld 5 DVS'33 Ermelo 9 Hierden 7 regulier
29 okt. 14:30 veld 3 Hierden 7 Sparta Nijkerk 8 regulier
5 nov. 14:30 veld 2 Zwart Wit '63 4 Hierden 7 regulier
12 nov. 12:30 veld 3 Batavia '90 5 Hierden 7 regulier
19 nov. 14:30 veld 3 Hierden 7 Prins Bernhard 3 regulier
26 nov. 14:30 veld 2 - Kantine Rood-Wit '58 5 Hierden 7 regulier
3 dec. 14:30 veld 2 Hierden 7 Lelystad '67 5 regulier
10 dec. 14:30 veld 3 FC Horst 7 Hierden 7 regulier
28 jan. 14:30 veld 2 Hierden 7 SDC Putten 10 regulier
4 feb. 14:30 veld 1 Prins Bernhard 3 Hierden 7 regulier
11 feb. 14:30 veld 3 Hierden 7 Zeewolde 7 regulier
4 mrt. 14:30 veld 2 BAS 4 Hierden 7 regulier
11 mrt. 14:30 veld 3 Hierden 7 DVS'33 Ermelo 9 regulier
18 mrt. 13:00 veld B Sparta Nijkerk 8 Hierden 7 regulier
25 mrt. 14:30 veld 3 Hierden 7 Zwart Wit '63 4 regulier
1 apr. 14:30 veld 2 Hierden 7 Batavia '90 5 regulier
15 apr. 14:30 veld 5 SDC Putten 10 Hierden 7 regulier
22 apr. 14:30 veld 3 Hierden 7 Rood-Wit '58 5 regulier
13 mei 14:30 veld 2 Hierden 7 FC Horst 7 regulier
20 mei 12:00 veld 1 Lelystad '67 5 Hierden 7 regulier

zaterdag 8 oktober

zaterdag 15 oktober

zaterdag 29 oktober

zaterdag 5 november

zaterdag 12 november

zaterdag 19 november

zaterdag 26 november

14:30
veld 2 - Kantine

zaterdag 3 december

zaterdag 10 december

zaterdag 28 januari

zaterdag 4 februari

zaterdag 11 februari

zaterdag 4 maart

zaterdag 11 maart

zaterdag 18 maart

zaterdag 25 maart

zaterdag 1 april

zaterdag 15 april

zaterdag 22 april

zaterdag 13 mei

zaterdag 20 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
1 okt. 15:00 Zeewolde 7 Hierden 7 regulier 1-1
17 sep. 14:30 Hierden 7 ESC 5 beker 3-6
10 sep. 14:30 Hulshorst 4 Hierden 7 beker 3-1
3 sep. 14:30 Hierden 7 Nunspeet 9 beker 1-4

zaterdag 1 oktober

15:00
Veld 3

zaterdag 17 september

14:30
veld 4

zaterdag 10 september

zaterdag 3 september

14:30
veld 4

0214 Mannen Zaterdag reserve

seizoen - 6e klasse (6e klasse 31)
# Team G W G V P D + -
1 Lelystad '67 5 2 2 0 0 6 -- 9 2
2 Batavia '90 5 1 1 0 0 3 -- 11 0
3 DVS'33 Ermelo 9 1 1 0 0 3 -- 7 2
4 Sparta Nijkerk 8 1 1 0 0 3 -- 6 1
5 SDC Putten 10 2 1 0 1 3 -- 5 6
6 Rood-Wit '58 5 2 1 0 1 3 -- 4 5
7 Hierden 7 1 0 1 0 1 -- 1 1
8 Zeewolde 7 2 0 1 1 1 -- 2 7
9 BAS 4 0 0 0 0 0 -- 0 0
10 FC Horst 7 1 0 0 1 0 -- 2 4
11 Prins Bernhard 3 1 0 0 1 0 -- 0 11
12 Zwart Wit '63 4 2 0 0 2 0 -- 2 10
 

Mannen beker reserve zaterdag poulefase

beker - Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 3 (Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 3 059)
# Team G W G V P D + -
1 ESC 5 3 3 0 0 9 -- 21 11
2 Nunspeet 9 3 2 0 1 6 -- 13 11
3 Hulshorst 4 3 1 0 2 3 -- 6 10
4 Hierden 7 3 0 0 3 0 -- 5 13

Speler

Ark, Rudy van

Bastiaansen, Jeroen

Berg, Arnold van den

Berg, Bas van den

Berg, Jacco van den

Berg, Robin van den

Berg, Sander van den

Bos, Hendri

Doornbos, Gunnar

Dulda, Ahmet

Foppen, Rick

Gerards, Nick

Groot, Raymond De

Kamp, Iwan

Opdam, Lloyd

Poppe, Jurriën vd

Reijersen, Mees

Timmer, Rutger

Verbeek, Jeroen

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Geen staff gevonden.

Donderdag

Tijd Team K.K. Veld
20:00 - 21:30 Hierden 7 10 5a

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden 7

Geen foto's gevonden.