Voetbal

Programma week 6

zaterdag 11 februari

Senioren
Tijd Veld Thuis Uit Type Uitslag
10:30 veld 2 A Hierden JO12-1 asv Dronten JO12-1 regulier --
12:15 veld 1 Hierden 2 Sparta Nijkerk 2 regulier --
12:30 veld 3 DVS'33 Ermelo 6 Hierden 4 regulier --
14:30 veld 5 Waterwijk asc MO20-1 Hierden MO20-1 regulier --
14:30 veld 3 Hierden 7 Zeewolde 7 regulier --
14:30 veld 2 Hierden 3 Elspeet 2 regulier --
15:00 veld 1 Unicum 4 Hierden 6 regulier --
15:00 veld 1 Hierden 1 IJVV 1 regulier --
JO19-17
Tijd Veld Thuis Uit Type Uitslag
10:30 veld 3 Hierden JO17-2JM Swift '64 JO17-1 regulier --
12:00 veld 3 VSCO '61 JO19-2 Hierden JO19-2 regulier --
12:00 veld 2 Hierden JO17-1JM DSV '61 JO17-1 regulier --
12:15 veld 1 Colmschate '33 JO19-1D Hierden JO19-1 regulier --
JO15-11
Tijd Veld Thuis Uit Type Uitslag
08:30 veld C A Sparta Nijkerk JO11-3 Hierden JO11-1 regulier --
08:30 veld E Sparta Nijkerk JO13-6 Hierden JO13-2 regulier --
09:00 veld 2 Hierden JO13-1JM ESC JO13-2 regulier --
09:00 veld 4 A Hierden JO11-2 ESC JO11-3 regulier --
09:45 veld 1 Hierden JO15-2JM Unicum JO15-4 regulier --
10:15 veld 1 SDV Barneveld JO15-1 Hierden JO15-1d regulier --
JO10-7
Tijd Veld Thuis Uit Type Uitslag
08:30 veld 3 A1 ESC JO8-2 Hierden JO8-3 regulier --
09:00 veld 1 A1 De Veluwse Boys JO10-1 Hierden JO10-2 regulier --
09:00 veld 2 A2 - Kantine Rood-Wit '58 JO8-2 Hierden JO8-2 regulier --
09:00 veld 5C A1 Hierden JO10-3 Sparta Nijkerk JO10-5 regulier --
09:00 veld 5B A1 Hierden JO9-1 VSCO '61 JO9-1 regulier --
09:30 veld 5 B1 SDC Putten JO9-2 Hierden JO9-2 regulier --
10:30 veld 5B A1 Hierden JO8-4 Lelystad '67 JO8-2 regulier --
11:15 veld 3 B1 asv Dronten JO8-1 Hierden JO8-1 regulier --
11:30 veld 1 A1 Lelystad '67 JO10-1 Hierden JO10-1 regulier --
Dames
Tijd Veld Thuis Uit Type Uitslag
08:30 Veld 4 Zeewolde MO13-2 (9-tal) Hierden MO13-2 regulier --
09:00 veld 3 Hierden MO15-2 Lelystad '67 MO15-1 regulier --
10:00 veld 1 - Kunstgras Batavia '90 MO13-2 Hierden MO13-1 regulier --
10:30 veld 4 Hierden MO15-1 DTS '35 Ede MO15-1 regulier --
10:30 veld 2 B Hierden MO11-1 Urk MO11-1 regulier --
12:30 veld 2 DVS'33 Ermelo VR3 Hierden VR1 regulier --
12:45 veld 4 Batavia '90 MO17-1 Hierden MO17-1 regulier --