Teams

Hierden VR1

zaterdag 16 oktober

1-2

Quick 1888 VR1

zaterdag 23 oktober

12:15

VSCO '61 VR2

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
23 okt. 12:15 veld 1 Hierden VR1 VSCO '61 VR2 regulier
20 nov. 12:15 veld 1 Hierden VR1 Swift '64 VR2 regulier
27 nov. 12:30 veld 2 DVS'33 Ermelo VR3 Hierden VR1 regulier
4 dec. 12:30 veld 2 Hierden VR1 Prins Bernhard VR1 regulier
11 dec. 14:30 veld 1 ESC VR1 Hierden VR1 regulier
29 jan. 12:30 veld 1 Hierden VR1 VVOG VR1 regulier
5 feb. 12:00 veld 1 VSCO '61 VR2 Hierden VR1 regulier
12 feb. 12:30 veld 1 Hierden VR1 ZVV '56 VR2 regulier
12 mrt. 12:30 veld 1 Hierden VR1 Epe VR2 regulier
19 mrt. 14:30 veld 2 VVOG VR1 Hierden VR1 regulier
26 mrt. 12:30 veld 1 Hierden VR1 DVS'33 Ermelo VR3 regulier
2 apr. 10:30 veld 1 Swift '64 VR2 Hierden VR1 regulier
9 apr. 10:30 veld 1 Prins Bernhard VR1 Hierden VR1 regulier
23 apr. 12:30 veld 2 Hierden VR1 ESC VR1 regulier
14 mei 12:00 veld 1 FC Horst VR1 Hierden VR1 regulier

zaterdag 23 oktober

zaterdag 20 november

zaterdag 27 november

zaterdag 4 december

zaterdag 11 december

zaterdag 29 januari

zaterdag 5 februari

zaterdag 12 februari

zaterdag 12 maart

zaterdag 19 maart

zaterdag 26 maart

zaterdag 2 april

zaterdag 9 april

zaterdag 23 april

zaterdag 14 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
16 okt. 13:00 Hierden VR1 Quick 1888 VR1 beker 1-2
9 okt. 13:00 ZVV '56 VR2 Hierden VR1 regulier 1-4
2 okt. 12:30 Hierden VR1 FC Horst VR1 regulier 0-0
25 sep. 11:45 Epe VR2 Hierden VR1 regulier 2-2
18 sep. 11:00 ST Rood-Wit'58/SDC Putten Vr1 Hierden VR1 beker 0-1
11 sep. 12:00 Hierden VR1 VIOS V. VR2 beker 6-0

zaterdag 16 oktober

zaterdag 9 oktober

zaterdag 2 oktober

zaterdag 25 september

11:45
veld 5

zaterdag 18 september

zaterdag 11 september

216 Vrouwen Zaterdag

seizoen - 4e klasse (4e klasse 4)
# Team G W G V P D + -
1 ESC VR1 3 2 0 1 6 -- 18 5
2 Hierden VR1 3 1 2 0 5 -- 6 3
3 VSCO '61 VR2 1 1 0 0 3 -- 3 1
4 VVOG VR1 2 1 0 1 3 -- 5 3
5 DVS'33 Ermelo VR3 2 1 0 1 3 -- 3 5
6 Epe VR2 1 0 1 0 1 -- 2 2
7 FC Horst VR1 1 0 1 0 1 -- 0 0
8 ZVV '56 VR2 2 0 1 1 1 -- 4 7
9 Swift '64 VR2 3 0 1 2 1 -- 4 19
10 Prins Bernhard VR1 0 0 0 0 0 -- 0 0
 

Vrouwen beker zaterdag poulefase

beker - Vrouwen beker zaterdag poulefase Groep 3 (Vrouwen beker zaterdag poulefase Groep 3 26)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden VR1 2 2 0 0 6 -- 7 0
2 ST Rood-Wit'58/SDC Putten Vr1 2 1 0 1 3 -- 4 3
3 VIOS V. VR2 2 0 0 2 0 -- 2 10
 

Vrouwen beker zaterdag 1e ronde

beker - Vrouwen beker zaterdag 1e ronde Groep 3 (Vrouwen beker zaterdag 1e ronde Groep 3 1e KO Ronde)
# Team G W G V P D + -
1 VVOG VR1 1 1 0 0 3 -- 10 2
2 SDC '12 VR1 1 1 0 0 3 -- 9 1
3 DIO '30 VR1 1 1 0 0 3 -- 8 0
4 Quick 1888 VR2 1 1 0 0 3 -- 9 2
5 FC Dinxperlo VR1 1 1 0 0 3 -- 7 1
6 Hulzense Boys VR1 1 1 0 0 3 -- 7 1
7 Orion VR3 1 1 0 0 3 -- 8 3
8 Leones VR1 1 1 0 0 3 -- 5 0
9 FC Horst VR1 1 1 0 0 3 -- 5 1
10 WWNA VR1 1 1 0 0 3 -- 5 1
11 WVF VR1 1 1 0 0 3 -- 4 1
12 Avanti W. VR1 1 1 0 0 3 -- 5 3
13 EDON VR1 1 1 0 0 3 -- 5 3
14 ST: Juliana'32/Wilhelminaschool VR1 1 1 0 0 3 -- 4 2
15 VIOD VR1 1 1 0 0 3 -- 4 2
16 Avereest VR1 1 1 0 0 3 -- 3 1
17 DVS'33 Ermelo VR3 1 1 0 0 3 -- 3 1
18 WVW VR1 1 1 0 0 3 -- 3 1
19 Go Ahead Kampen VR1 1 1 0 0 3 -- 2 0
20 SC Klarenbeek VR2 1 1 0 0 3 -- 2 0
21 SSA DVC Dedemsvaart VR1 1 1 0 0 3 -- 2 0
22 SVHA VR1 1 1 0 0 3 -- 2 0
23 Lochuizen VR1 1 1 0 0 3 -- 3 2
24 Quick 1888 VR1 1 1 0 0 3 -- 2 1
25 SV Basteom VR1 1 1 0 0 3 -- 1 0
26 LSV VR1 1 1 0 0 3 -- 1 0
27 Colmschate '33 VR2 1 1 0 0 3 -- 3 3
28 Spcl. Brummen VR1 1 1 0 0 3 -- 2 2
29 Spero VR1 1 1 0 0 3 -- 2 2
30 GVA VR1 1 1 0 0 3 -- 1 1
31 ST: AAC-Olympia/Victoria'25 VR2 0 0 0 0 0 -- 0 0
32 Achilles E VR1 0 0 0 0 0 -- 0 0
33 ST: Lemelerveld/Lemele VR1 0 0 0 0 0 -- 0 0
34 Losser VR1 0 0 0 0 0 -- 0 0
35 MVV '69 VR1 0 0 0 0 0 -- 0 0
36 Pax VR1 0 0 0 0 0 -- 0 0
37 PH VR1 0 0 0 0 0 -- 0 0
38 Raalte VR1 0 0 0 0 0 -- 0 0
39 SP Rekken VR1 0 0 0 0 0 -- 0 0
40 Saasveldia VR1 0 0 0 0 0 -- 0 0
41 SEH VR1 0 0 0 0 0 -- 0 0
42 SJO JCHW VR1 0 0 0 0 0 -- 0 0
43 Sparta Nijkerk VR3 0 0 0 0 0 -- 0 0
44 ST: Terborg/Silvolde/VVG'25 VR1 0 0 0 0 0 -- 0 0
45 TVC '28 VR2 0 0 0 0 0 -- 0 0
46 Ulftse Boys VR1 0 0 0 0 0 -- 0 0
47 SV Zwolle VR1 0 0 0 0 0 -- 0 0
48 SJO UNO'21 VR1 1 0 0 1 0 -- 3 3
49 DTS '35 Ede VR3 1 0 0 1 0 -- 2 2
50 Loo VR1 1 0 0 1 0 -- 2 2
51 Beuningse Boys VR2 1 0 0 1 0 -- 1 1
52 Warnsveldse Boys VR2 1 0 0 1 0 -- 2 3
53 Hierden VR1 1 0 0 1 0 -- 1 2
54 SV CCW '16 VR1 1 0 0 1 0 -- 0 1
55 SJO MEC/Bredevoort VR1 1 0 0 1 0 -- 0 1
56 BWO VR1 1 0 0 1 0 -- 3 5
57 SVZW VR1 1 0 0 1 0 -- 3 5
58 AVW '66 VR1 1 0 0 1 0 -- 2 4
59 V en L VR1 1 0 0 1 0 -- 2 4
60 ESC VR1 1 0 0 1 0 -- 1 3
61 sv Loil VR1 1 0 0 1 0 -- 1 3
62 Prins Bernhard VR1 1 0 0 1 0 -- 1 3
63 Achilles '12 VR1 1 0 0 1 0 -- 0 2
64 De Bataven VR1 1 0 0 1 0 -- 0 2
65 Reutum VR1 1 0 0 1 0 -- 0 2
66 SVI VR1 1 0 0 1 0 -- 0 2
67 Broekland VR1 1 0 0 1 0 -- 1 4
68 AAC-Olympia VR1 1 0 0 1 0 -- 1 5
69 DES VR1 1 0 0 1 0 -- 1 5
70 CHRC VR1 1 0 0 1 0 -- 3 8
71 Kesteren VR1 1 0 0 1 0 -- 0 5
72 AZSV VR4 1 0 0 1 0 -- 1 7
73 Keijenburgse Boys VR1 1 0 0 1 0 -- 1 7
74 RVW VR1 1 0 0 1 0 -- 2 9
75 Stroe VR1 1 0 0 1 0 -- 2 10
76 Voorwaarts T VR1 1 0 0 1 0 -- 1 9
77 Trekvogels VR4 1 0 0 1 0 -- 0 8

Speler

Beelen, Lotte

Bruijnes, Marit

Burgemeester, Leonie

Hees, Manon

Huenestein, Sharon

Kastrop, Shirley

Lange, Maxime de

Luytjes, Melissa

Nooteboom, Laura

Panhuis, Esmee van

Petersen, Nichelle

Reitsma, Anke

Roelofsen, Nadia

Schrauwen, Michelle

Timmer, Danique

Timmer, Louise

Verhoeven, Lynette

Vitting, Demy

Vries, Emma de

Vrijhof, Sanne

Staff

Brandsen, Peter

Teammanager

Hees, Wessel

Assistent-scheidsrechter(club)

Petersen, Evert

Trainer/coach

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
20:00 - 21:30 Hierden VR1 8 1a

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
19:30 - 21:00 Hierden VR1 8 1a

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden VR1