Teams

Hierden VR1

zaterdag 4 februari

3-1

FC Horst VR1

zaterdag 11 februari

DVS'33 Ermelo VR3

12:30
Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
11 feb. 12:30 veld 2 DVS'33 Ermelo VR3 Hierden VR1 regulier
18 feb. 12:30 veld 1 Hierden VR1 Advendo '57 VR1 regulier
4 mrt. 12:15 veld 1 Hierden VR1 Redichem VR1 regulier
11 mrt. 11:30 veld 1 - Bato'sweg ST: Rood-Wit'58/SDC Putten Vr1 Hierden VR1 regulier
18 mrt. 12:30 veld 2 Hierden VR1 DVS'33 Ermelo VR2 regulier
25 mrt. 13:00 veld 1 SDC Putten VR2 Hierden VR1 regulier
15 apr. 12:30 veld 1 Hierden VR1 Prins Bernhard VR1 regulier
22 apr. 14:30 veld 1 SV Otterlo VR1 Hierden VR1 regulier
13 mei 15:00 veld 1 Advendo '57 VR1 Hierden VR1 regulier
20 mei 12:30 veld 1 Hierden VR1 Sparta Nijkerk VR3 regulier

zaterdag 11 februari

zaterdag 18 februari

zaterdag 4 maart

zaterdag 11 maart

zaterdag 18 maart

zaterdag 25 maart

zaterdag 15 april

zaterdag 22 april

zaterdag 13 mei

zaterdag 20 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
4 feb. 12:30 Hierden VR1 FC Horst VR1 regulier 3-1
28 jan. 10:30 Prins Bernhard VR1 Hierden VR1 regulier 2-3
3 dec. 12:30 Sparta Nijkerk VR3 Hierden VR1 regulier 3-1
26 nov. 12:30 Hierden VR1 SV Otterlo VR1 regulier 0-3
5 nov. 12:15 Hierden VR1 SDC Putten VR2 regulier 2-1
29 okt. 14:30 DVS'33 Ermelo VR2 Hierden VR1 regulier 1-0
15 okt. 12:15 Hierden VR1 ST: Rood-Wit'58/SDC Putten Vr1 regulier 1-0
8 okt. 12:00 Redichem VR1 Hierden VR1 regulier 3-6
1 okt. 12:45 Hierden VR1 DVS'33 Ermelo VR3 regulier 0-1
24 sep. 12:00 FC Horst VR1 Hierden VR1 regulier 4-5
17 sep. 12:15 Hierden VR1 Unicum VR1 beker 7-2
10 sep. 10:30 Prins Bernhard VR1 Hierden VR1 beker 11-3
3 sep. 12:30 Hierden VR1 FC Horst VR1 beker 2-4

zaterdag 4 februari

zaterdag 28 januari

zaterdag 3 december

zaterdag 26 november

zaterdag 5 november

zaterdag 29 oktober

zaterdag 15 oktober

zaterdag 8 oktober

zaterdag 1 oktober

zaterdag 24 september

zaterdag 17 september

zaterdag 10 september

zaterdag 3 september

216 Vrouwen Zaterdag

seizoen - 4e klasse (4e klasse 6)
# Team G W G V P D + -
1 DVS'33 Ermelo VR3 11 9 0 2 27 -- 35 12
2 ST: Rood-Wit'58/SDC Putten Vr1 10 6 2 2 20 -- 29 11
3 Hierden VR1 10 6 0 4 18 -- 21 19
4 Sparta Nijkerk VR3 9 5 2 2 17 -- 22 12
5 Prins Bernhard VR1 9 4 3 2 15 -- 25 13
6 Redichem VR1 10 4 2 4 14 -- 30 29
7 FC Horst VR1 11 4 1 6 13 -- 33 27
8 DVS'33 Ermelo VR2 9 3 1 5 10 -- 9 22
9 SDC Putten VR2 11 3 0 8 9 -- 12 31
10 SV Otterlo VR1 10 2 1 7 7 -- 10 27
11 Advendo '57 VR1 8 2 0 6 6 -- 10 33
 

Vrouwen beker zaterdag poulefase

beker - Vrouwen beker zaterdag poulefase Groep 3 (Vrouwen beker zaterdag poulefase Groep 3 07)
# Team G W G V P D + -
1 Prins Bernhard VR1 3 3 0 0 9 -- 17 7
2 FC Horst VR1 3 1 0 2 3 -- 7 7
3 Hierden VR1 3 1 0 2 3 -- 12 17
4 Unicum VR1 3 1 0 2 3 -- 8 13

Speler

Beelen, Lotte

Bruijnes, Marit

Hees, Manon

Huenestein, Sharon

Kleermaker, Sanne

Kok, Christel

Kosters, Iris

Lange, Maxime de

Nijman-Schuiten, Ingrid

Panhuis, Esmee van

Petersen, Nichelle

Roelofsen, Nadia

Schrauwen, Michelle

Star, Vera

Timmer, Danique

Timmer, Louise

Vitting, Demy

Vries, Emma de

Vrijhof, Sanne

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Brandsen, Peter

Teammanager

Petersen, Evert

Trainer/coach

Verhoeven, Lynette

Standaard functie

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
20:00 - 21:30 Hierden VR1 8 1a

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
19:30 - 21:00 Hierden VR1 8 1a

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden VR1