Teams

Hierden VR1

woensdag 20 april

1-2

ESC VR1

woensdag 18 mei

20:00

VVOP VR1

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
18 mei 20:00 veld 1 Hierden VR1 VVOP VR1 regulier
4 jun. 12:15 veld 1 Hierden VR1 VVOG VR1 regulier
8 jun. 20:00 veld 4 FC Horst VR1 Hierden VR1 regulier

woensdag 18 mei

zaterdag 4 juni

woensdag 8 juni

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
20 apr. 20:00 Hierden VR1 ESC VR1 regulier 1-2
16 apr. 12:15 Hierden VR1 Prins Bernhard VR1 regulier 0-7
9 apr. 10:30 Prins Bernhard VR1 Hierden VR1 regulier 6-2
26 mrt. 12:30 Hierden VR1 DVS'33 Ermelo VR3 regulier 1-7
19 mrt. 14:30 VVOG VR1 Hierden VR1 regulier 2-0
12 mrt. 12:30 Hierden VR1 Epe VR2 regulier 5-2
5 mrt. 12:00 VVOP VR1 Hierden VR1 regulier 2-3
26 feb. 12:00 VSCO '61 VR2 Hierden VR1 regulier 2-5
19 feb. 14:45 ESC VR1 Hierden VR1 regulier 4-3
16 feb. 20:00 Hierden VR1 ZVV '56 VR2 regulier 3-2
27 nov. 12:30 DVS'33 Ermelo VR3 Hierden VR1 regulier 8-1
17 nov. 19:45 Hierden VR1 Swift '64 VR2 regulier 4-0
23 okt. 12:15 Hierden VR1 VSCO '61 VR2 regulier 3-1
16 okt. 13:00 Hierden VR1 Quick 1888 VR1 -- 1-2
9 okt. 13:00 ZVV '56 VR2 Hierden VR1 regulier 1-4
2 okt. 12:30 Hierden VR1 FC Horst VR1 regulier 0-0
25 sep. 11:45 Epe VR2 Hierden VR1 regulier 2-2
18 sep. 11:00 ST Rood-Wit'58/SDC Putten Vr1 Hierden VR1 -- 0-1
11 sep. 12:00 Hierden VR1 VIOS V. VR2 -- 6-0

woensdag 20 april

20:00
veld 1

zaterdag 16 april

zaterdag 9 april

zaterdag 26 maart

zaterdag 19 maart

14:30
veld 4

zaterdag 12 maart

12:30
veld 1

zaterdag 5 maart

zaterdag 26 februari

zaterdag 19 februari

14:45
veld 3

woensdag 16 februari

zaterdag 27 november

woensdag 17 november

zaterdag 23 oktober

zaterdag 16 oktober

zaterdag 9 oktober

zaterdag 2 oktober

zaterdag 25 september

11:45
veld 5

zaterdag 18 september

zaterdag 11 september

216 Vrouwen Zaterdag

seizoen - 4e klasse (4e klasse 4)
# Team G W G V P D + -
1 Prins Bernhard VR1 15 12 1 2 37 -- 65 18
2 DVS'33 Ermelo VR3 16 12 1 3 37 -- 74 18
3 ESC VR1 14 12 0 2 36 -- 45 14
4 FC Horst VR1 14 9 1 4 28 -- 33 18
5 VVOG VR1 14 7 3 4 24 -- 44 17
6 Hierden VR1 15 6 2 7 20 -- 33 48
7 Epe VR2 14 4 2 8 14 -- 23 36
8 VSCO '61 VR2 16 3 2 11 11 -- 16 50
9 VVOP VR1 13 0 2 11 2 -- 17 74
10 ZVV '56 VR2 15 0 2 13 2 -- 9 66

Speler

Beelen, Lotte

Bruijnes, Marit

Burgemeester, Leonie

Hees, Manon

Huenestein, Sharon

Kastrop, Shirley

Kok, Christel

Lange, Maxime de

Luytjes, Melissa

Panhuis, Esmee van

Petersen, Nichelle

Reitsma, Anke

Roelofsen, Nadia

Schrauwen, Michelle

Timmer, Danique

Timmer, Louise

Vitting, Demy

Vries, Emma de

Vrijhof, Sanne

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Brandsen, Peter

Teammanager

Hees, Wessel

Assistent-scheidsrechter(club)

Petersen, Evert

Trainer/coach

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
20:00 - 21:30 Hierden VR1 8 1a

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
19:30 - 21:00 Hierden VR1 8 1a

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden VR1