Teams

Hierden MO17-2

zaterdag 22 januari

DVS'33 Ermelo MO17-1

10:30

zaterdag 29 januari

11:00

Victoria Boys MO17-2

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
29 jan. 11:00 veld 3 Hierden MO17-2 Victoria Boys MO17-2 regulier
5 feb. 11:30 veld 3 Lelystad '67 MO17-1 Hierden MO17-2 regulier
12 feb. 11:00 veld 2 Hierden MO17-2 SDV Barneveld MO17-1 regulier
19 feb. 12:45 veld 4 SDV Barneveld MO17-2 Hierden MO17-2 regulier
12 mrt. 11:00 veld 2 Hierden MO17-2 Sparta Nijkerk MO17-1 regulier
19 mrt. 12:40 veld 4 SDV Barneveld MO17-1 Hierden MO17-2 regulier
2 apr. 14:45 veld 1 Victoria Boys MO17-2 Hierden MO17-2 regulier
9 apr. 11:00 veld 2 Hierden MO17-2 Lelystad '67 MO17-1 regulier
16 apr. 11:00 veld 1 Hierden MO17-2 BAS MO17-1 regulier
23 apr. 11:00 veld 4 Hierden MO17-2 SDV Barneveld MO17-2 regulier
14 mei 14:00 veld F Sparta Nijkerk MO17-1 Hierden MO17-2 regulier
21 mei 11:00 veld 1 Hierden MO17-2 DVS'33 Ermelo MO17-1 regulier
28 mei 12:15 veld 1 BAS MO17-1 Hierden MO17-2 regulier

zaterdag 29 januari

zaterdag 5 februari

zaterdag 12 februari

zaterdag 19 februari

zaterdag 12 maart

zaterdag 19 maart

zaterdag 2 april

zaterdag 9 april

zaterdag 16 april

zaterdag 23 april

zaterdag 14 mei

zaterdag 21 mei

zaterdag 28 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
22 jan. 10:30 DVS'33 Ermelo MO17-1 Hierden MO17-2 regulier --
18 dec. 10:30 Nunspeet MO17-1 Hierden MO17-2 regulier --
11 dec. 11:00 Hierden MO17-2 Zeewolde MO17-1 regulier --
4 dec. 12:00 ESC MO17-1 Hierden MO17-2 regulier --
20 nov. 10:15 Swift '64 MO17-1 Hierden MO17-2 regulier 3-1
6 nov. 11:00 Hierden MO17-2 DVS'33 Ermelo MO17-1 regulier 2-1
23 okt. 10:30 Hierden MO17-2 DSV '61 MO17-1 regulier 2-2
9 okt. 13:00 Sparta Nijkerk MO17-1 Hierden MO17-2 regulier 1-5
2 okt. 10:30 Hierden MO17-2 asv Dronten MO17-1 regulier 2-2
25 sep. 12:15 BAS MO17-1 Hierden MO17-2 regulier 1-1
18 sep. 10:30 DVS'33 Ermelo MO17-1 Hierden MO17-2 beker 1-3
11 sep. 10:30 Hierden MO17-2 SDV Barneveld MO17-2 beker 3-0
4 sep. 09:45 VVOP MO17-1 Hierden MO17-2 beker 3-1

zaterdag 22 januari

zaterdag 18 december

zaterdag 11 december

zaterdag 4 december

zaterdag 20 november

zaterdag 6 november

zaterdag 23 oktober

zaterdag 9 oktober

zaterdag 2 oktober

zaterdag 25 september

zaterdag 18 september

zaterdag 11 september

zaterdag 4 september

235 Meiden Onder 17 (voorjaarsreeks)

seizoen - 2e klasse (2e klasse 9)
# Team G W G V P D + -
1 BAS MO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
2 DVS'33 Ermelo MO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
3 Hierden MO17-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
4 Lelystad '67 MO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
5 SDV Barneveld MO17-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
6 SDV Barneveld MO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
7 Sparta Nijkerk MO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
8 Victoria Boys MO17-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
 

239 Meiden Onder 17 (najaarsreeks)

seizoen - 2e klasse (2e klasse 06)
# Team G W G V P D + -
1 Swift '64 MO17-1 7 5 2 0 17 -- 16 3
2 BAS MO17-1 8 4 3 1 15 -- 19 10
3 Zeewolde MO17-1 6 4 1 1 13 -- 18 7
4 ESC MO17-1 7 3 1 3 10 -- 18 15
5 DSV '61 MO17-1 8 2 3 3 9 -- 20 23
6 Hierden MO17-2 5 2 2 1 8 -- 11 8
7 Nunspeet MO17-1 6 2 1 3 7 -- 11 19
8 Sparta Nijkerk MO17-1 6 1 0 5 3 -- 7 21
9 DVS'33 Ermelo MO17-1 7 0 1 6 1 -- 8 22
 

Meiden Onder 17 beker poulefase

beker - Zwaluwen Jeugd Beker Meiden O17 poulefase Groep 2 (Zwaluwen Jeugd Beker Meiden O17 poulefase Groep 2 28)
# Team G W G V P D + -
1 VVOP MO17-1 3 3 0 0 9 -- 12 5
2 Hierden MO17-2 3 2 0 1 6 -- 7 4
3 DVS'33 Ermelo MO17-1 3 1 0 2 3 -- 8 8
4 SDV Barneveld MO17-2 3 0 0 3 0 -- 2 12

Speler

Holleman, Tara

Jans, Gerianne

Nooteboom, Mylene

Rosendal, Marleen

Toolen, Pascalle van der

Wels, Lisa

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Nooteboom, W.J.

Teammanager

Rosendal, Peter

Trainer

Wels-Timmer, Jacqueline

Teammanager

Afgeschermd

Teammanager

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
19:15 - 20:30 Hierden MO17-2 12 5d
19:15 - 20:30 Hierden MO17-2 4 5a

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
18:30 - 19:45 Hierden MO17-2 6 2b

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden MO17-2

Geen foto's gevonden.