Teams

Hierden 3

zaterdag 18 mei

SDC Putten 3

3-3

Geen wedstrijden in het programma gevonden.

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
18 mei 14:30 SDC Putten 3 Hierden 3 regulier 3-3
11 mei 14:45 Hierden 3 Batavia '90 2 regulier 7-2
20 apr. 12:00 EFC '58 2 Hierden 3 regulier 1-2
13 apr. 14:30 Hierden 3 ESC 2 regulier 1-2
16 mrt. 12:30 Swift '64 2 Hierden 3 regulier 1-1
9 mrt. 14:30 Hierden 3 FC Horst 2 regulier 1-0
2 mrt. 15:00 VIOS V. 2 Hierden 3 regulier 2-0
24 feb. 14:30 Hierden 3 Sparta Nijkerk 3 regulier 0-4
3 feb. 12:30 DSV '61 2 Hierden 3 regulier 5-2
9 dec. 13:00 Batavia '90 2 Hierden 3 regulier 2-4
2 dec. 14:45 Hierden 3 SDC Putten 3 regulier 5-3
25 nov. 14:30 Hierden 3 EFC '58 2 regulier 5-3
18 nov. 12:15 ESC 2 Hierden 3 regulier 1-1
4 nov. 10:30 Lelystad '67 2 Hierden 3 regulier 0-5
28 okt. 14:30 Hierden 3 Swift '64 2 regulier 2-2
14 okt. 12:00 FC Horst 2 Hierden 3 regulier 4-3
7 okt. 14:30 Hierden 3 VIOS V. 2 regulier 3-1
30 sep. 15:00 Sparta Nijkerk 3 Hierden 3 regulier 3-0
23 sep. 14:30 Hierden 3 DSV '61 2 regulier 4-2
16 sep. 12:15 SDV Barneveld 2 Hierden 3 beker 3-2
9 sep. 11:45 Zwart Wit '63 2 Hierden 3 beker 6-1
2 sep. 14:30 Hierden 3 VVOP 3 beker 4-3

zaterdag 18 mei

zaterdag 11 mei

zaterdag 20 april

12:00
veld 2

zaterdag 13 april

14:30
veld 2

zaterdag 16 maart

zaterdag 9 maart

14:30
veld 2

zaterdag 2 maart

15:00
veld 2-VIOS V. veld 2

zaterdag 24 februari

zaterdag 3 februari

12:30
veld 2

zaterdag 9 december

13:00
veld 1 - Kunstgras

zaterdag 2 december

zaterdag 25 november

14:30
veld 2

zaterdag 18 november

12:15
veld 1

zaterdag 4 november

zaterdag 28 oktober

zaterdag 14 oktober

12:00
veld 2

zaterdag 7 oktober

14:30
veld 2

zaterdag 30 september

zaterdag 23 september

14:30
veld 2

zaterdag 16 september

zaterdag 9 september

zaterdag 2 september

14:30
veld 1

0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

seizoen - 2e klasse (2e klasse E)
# Team G W G V P D + -
1 Sparta Nijkerk 3 18 14 0 4 42 -- 62 27
2 ESC 2 18 11 2 5 35 -- 38 23
3 Swift '64 2 18 9 4 5 31 -- 55 27
4 Hierden 3 18 8 4 6 28 -- 44 41
5 Batavia '90 2 18 8 3 7 27 -- 52 42
6 EFC '58 2 18 9 0 9 27 -- 37 48
7 VIOS V. 2 18 6 5 7 23 -- 33 42
8 FC Horst 2 18 5 3 10 18 -- 42 66
9 SDC Putten 3 18 4 4 10 16 -- 40 53
10 DSV '61 2 18 3 1 14 10 -- 23 57
 

Mannen beker reserve poulefase

beker - Mannen beker reserve poulefase Groep 1 (Mannen beker reserve poulefase Groep 1 01)
# Team G W G V P D + -
1 SDV Barneveld 2 3 3 0 0 9 -- 10 2
2 Zwart Wit '63 2 3 1 1 1 4 -- 8 5
3 Hierden 3 3 1 0 2 3 -- 7 12
4 VVOP 3 3 0 1 2 1 -- 5 11

Speler

Beelen, William

Middenvelder

Broek, Max van den

Verdediger

Brouwer, Jasper

Aanvaller

Haan, Jelle de

Aanvaller

Hop, Erik

Verdediger

Hop, Rene

Middenvelder

Meijvogel, Jonathan

Verdediger

Mulder, Erik

Middenvelder

Petersen, Erwin

Verdediger

Petersen, Jorrit

Verdediger

Roelofsen, Michael

Aanvaller

Timmer, Gerwin

Keeper

Vente, Marco de

Middenvelder

Vries, Alexander de

Aanvaller

Wels, Daniek

Middenvelder

Wels, Nathan

Aanvaller

Wijk, Tom van

Verdediger

Wouters, Henk

Middenvelder

Afgeschermd

Verdediger

Afgeschermd

Keeper

Staff

Hop, Dennis

Trainer/coach

Nagel, Marcel van den

Trainer

Donderdag

Tijd Team K.K. Veld
20:00 - 21:30 Hierden 3 3 2a

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden 3

Geen foto's gevonden.