Voetbal

Stand Hierden 2

0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

seizoen - 1e klasse (1e klasse A)
# Team G W G V P D + -
1 DZC '68 2 13 10 2 1 32 -- 53 19
2 Sparta Nijkerk 2 13 9 1 3 28 -- 34 13
3 FC Dinxperlo 2 13 8 2 3 26 -- 20 13
4 SDC Putten 2 13 7 4 2 25 -- 30 25
5 VVOP 2 13 7 2 4 23 -- 38 20
6 Bennekom 2 13 7 1 5 22 -- 25 22
7 Hierden 2 13 6 3 4 21 -- 33 24
8 Zeewolde 2 13 5 2 6 17 -- 23 23
9 NSC Nijkerk 2 12 5 1 6 16 -- 16 28
10 Hoevelaken 2 13 3 3 7 12 -- 16 29
11 Zwart Wit '63 2 13 3 2 8 11 -- 30 49
12 DVS'33 Ermelo 2 12 2 4 6 10 -- 17 29
13 AVW '66 2 13 2 4 7 10 -- 15 26
14 OWIOS 2 13 0 1 12 1 -- 11 41
 

Mannen beker reserve poulefase

beker - Mannen beker reserve poulefase Groep 1 (Mannen beker reserve poulefase Groep 1 07)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden 2 3 3 0 0 9 -- 12 3
2 DSV '61 2 3 2 0 1 6 -- 10 4
3 Eerbeekse Boys 2 3 1 0 2 3 -- 2 9
4 SV Otterlo 2 3 0 0 3 0 -- 0 8
 

Mannen beker reserve 1e ronde

beker - Mannen beker reserve 1e ronde Groep 1 (Mannen beker reserve 1e ronde Groep 1 01)
# Team G W G V P D + -
1 Sparta E. 2 1 1 0 0 3 -- 7 1
2 Dos Kampen 2 1 1 0 0 3 -- 6 0
3 Quick '20 2 1 1 0 0 3 -- 6 0
4 IJVV 2 1 1 0 0 3 -- 7 2
5 SDOUC 2 1 1 0 0 3 -- 6 1
6 Hierden 2 1 1 0 0 3 -- 5 1
7 Stevo 2 1 1 0 0 3 -- 5 1
8 Epe 2 1 1 0 0 3 -- 4 1
9 HSC '21 2 1 1 0 0 3 -- 4 1
10 SDC '12 3 1 1 0 0 3 -- 4 1
11 Warnsveldse Boys 2 1 1 0 0 3 -- 4 1
12 KHC 2 1 1 0 0 3 -- 4 2
13 KOSC 2 1 1 0 0 3 -- 3 1
14 FC Trias 2 1 1 0 0 3 -- 2 0
15 WVF 2 1 1 0 0 3 -- 2 0
16 MVV '29 2 1 1 0 0 3 -- 4 3
17 Robur et Velocitas 2 1 1 0 0 3 -- 4 3
18 RKZVC 2 1 1 0 0 3 -- 3 2
19 FC Winterswijk 2 1 1 0 0 3 -- 3 2
20 AZSV 3 1 1 0 0 3 -- 2 1
21 Go Ahead Kampen 2 1 1 0 0 3 -- 2 1
22 TVC '28 3 1 1 0 0 3 -- 2 1
23 WHC 2 1 1 0 0 3 -- 2 1
24 Voorwaarts T 2 1 1 0 0 3 -- 1 0
25 Orion 2 1 1 0 0 3 -- 3 3
26 Lunteren 2 1 1 0 0 3 -- 2 2
27 SC Bemmel 2 1 1 0 0 3 -- 2 2
28 Bennekom 2 1 0 0 1 0 -- 3 3
29 Jonge Kracht 2 1 0 0 1 0 -- 2 2
30 Sparta Nijkerk 2 1 0 0 1 0 -- 2 2
31 Bon Boys 2 1 0 0 1 0 -- 3 4
32 Oranje Nassau 2 1 0 0 1 0 -- 3 4
33 DZC '68 2 1 0 0 1 0 -- 2 3
34 W.V.V.'34 2 1 0 0 1 0 -- 2 3
35 ASC '62 2 1 0 0 1 0 -- 1 2
36 Berkum 3 1 0 0 1 0 -- 1 2
37 Markelo 2 1 0 0 1 0 -- 1 2
38 Rohda Raalte 3 1 0 0 1 0 -- 1 2
39 Sc Westervoort 2 1 0 0 1 0 -- 0 1
40 DVS'33 Ermelo 2 1 0 0 1 0 -- 2 4
41 Hulzense Boys 2 1 0 0 1 0 -- 1 3
42 DVC '26 3 1 0 0 1 0 -- 0 2
43 Vroomshoopse Boys 2 1 0 0 1 0 -- 0 2
44 DOS '37 2 1 0 0 1 0 -- 1 4
45 DVC '26 2 1 0 0 1 0 -- 1 4
46 HHC Hardenberg 2 1 0 0 1 0 -- 1 4
47 Juventa '12 2 1 0 0 1 0 -- 1 4
48 Elspeet 2 1 0 0 1 0 -- 1 5
49 VIOD 2 1 0 0 1 0 -- 1 5
50 SDV Barneveld 3 1 0 0 1 0 -- 2 7
51 De Bataven 2 1 0 0 1 0 -- 1 6
52 Diepenveen 2 1 0 0 1 0 -- 1 7
53 PH 2 1 0 0 1 0 -- 0 6
54 VVOP 3 1 0 0 1 0 -- 0 6
 

Mannen beker reserve 2e ronde

beker - Mannen beker reserve 2e ronde Groep 1 (Mannen beker reserve 2e ronde Groep 1 Tussenronde)
# Team G W G V P D + -
1 SDOUC 2 1 1 0 0 3 -- 6 0
2 FC Trias 2 1 1 0 0 3 -- 5 1
3 WHC 2 1 1 0 0 3 -- 4 0
4 MVV '29 2 1 1 0 0 3 -- 3 1
5 Dos Kampen 2 1 1 0 0 3 -- 2 0
6 Stevo 2 1 1 0 0 3 -- 2 0
7 Warnsveldse Boys 2 1 1 0 0 3 -- 10 9
8 Lunteren 2 1 1 0 0 3 -- 3 2
9 Orion 2 1 1 0 0 3 -- 2 1
10 Robur et Velocitas 2 1 1 0 0 3 -- 2 1
11 HSC '21 2 1 1 0 0 3 -- 1 0
12 AZSV 3 0 0 0 0 0 -- 0 0
13 Go Ahead Kampen 2 0 0 0 0 0 -- 0 0
14 SDC '12 3 0 0 0 0 0 -- 0 0
15 TVC '28 3 0 0 0 0 0 -- 0 0
16 WVF 2 0 0 0 0 0 -- 0 0
17 Epe 2 1 0 0 1 0 -- 9 10
18 Voorwaarts T 2 1 0 0 1 0 -- 2 3
19 SC Bemmel 2 1 0 0 1 0 -- 1 2
20 KHC 2 1 0 0 1 0 -- 1 2
21 Quick '20 2 1 0 0 1 0 -- 0 1
22 FC Winterswijk 2 1 0 0 1 0 -- 1 3
23 IJVV 2 1 0 0 1 0 -- 0 2
24 Sparta E. 2 1 0 0 1 0 -- 0 2
25 RKZVC 2 1 0 0 1 0 -- 1 5
26 Hierden 2 1 0 0 1 0 -- 0 4
27 KOSC 2 1 0 0 1 0 -- 0 6