Voetbal

Stand Hierden 2

0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

seizoen - 1e klasse (1e klasse A)
# Team G W G V P D + -
1 Sparta Nijkerk 2 18 14 1 3 43 -- 47 18
2 DTS '35 Ede 2 18 12 4 2 40 -- 53 23
3 Bennekom 2 19 11 3 5 36 -- 39 25
4 SDC Putten 2 19 8 4 7 28 -- 44 30
5 Zeewolde 2 18 8 3 7 27 -- 40 29
6 VVOP 2 18 7 5 6 26 -- 29 34
7 Hierden 2 19 7 5 7 26 -- 37 29
8 DVS'33 Ermelo 2 19 7 4 8 25 -- 37 32
9 WHC 2 19 7 4 8 25 -- 26 26
10 FC Dinxperlo 2 18 6 5 7 23 -- 20 22
11 Zwart Wit '63 2 18 4 6 8 18 -- 31 41
12 Epe 2 19 3 5 11 11 -- 21 60
13 NSC Nijkerk 2 18 0 3 15 3 -- 14 69
 

Mannen beker reserve poulefase

beker - Mannen beker reserve poulefase Groep 1 (Mannen beker reserve poulefase Groep 1 07)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden 2 3 3 0 0 9 -- 12 1
2 Sparta Nijkerk 2 3 2 0 1 6 -- 6 5
3 Hoevelaken 2 3 1 0 2 3 -- 3 4
4 EFC '58 2 3 0 0 3 0 -- 1 12
 

Mannen beker reserve 1e ronde

beker - Mannen beker reserve 1e ronde Groep 1 (Mannen beker reserve 1e ronde Groep 1 1e KO ronde)
# Team G W G V P D + -
1 SVI 2 1 1 0 0 3 -- 7 0
2 v.v. Hellendoorn 2 1 1 0 0 3 -- 7 1
3 Enter 2 1 1 0 0 3 -- 7 2
4 WVF 2 1 1 0 0 3 -- 7 2
5 AZSV 2 1 1 0 0 3 -- 6 1
6 Bennekom 2 1 1 0 0 3 -- 5 0
7 DZC '68 2 1 1 0 0 3 -- 5 1
8 Quick '20 2 1 1 0 0 3 -- 4 1
9 Achilles '12 2 1 1 0 0 3 -- 3 0
10 SC Bemmel 2 1 1 0 0 3 -- 3 0
11 Go Ahead Kampen 2 1 1 0 0 3 -- 3 0
12 Robur et Velocitas 2 1 1 0 0 3 -- 5 3
13 Hierden 2 1 1 0 0 3 -- 4 2
14 Nieuwleusen SV 2 1 1 0 0 3 -- 4 2
15 Epe 2 1 1 0 0 3 -- 3 1
16 Orion 2 1 1 0 0 3 -- 3 1
17 SML 2 1 1 0 0 3 -- 3 1
18 RKHVV 2 1 1 0 0 3 -- 2 0
19 TVC '28 2 1 1 0 0 3 -- 2 0
20 KOSC 2 1 1 0 0 3 -- 3 2
21 DOS Kampen 2 1 1 0 0 3 -- 2 1
22 SDV Barneveld 2 1 1 0 0 3 -- 2 1
23 Voorwaarts T 2 1 1 0 0 3 -- 2 1
24 F.C. Ommen 2 1 1 0 0 3 -- 1 0
25 Rohda Raalte 2 1 1 0 0 3 -- 1 0
26 SDC Putten 2 1 1 0 0 3 -- 1 0
27 VIOD 2 1 1 0 0 3 -- 1 0
28 Vorden 2 1 1 0 0 3 -- 1 0
29 Vogido 2 1 1 0 0 3 -- 2 2
30 Bon Boys 2 1 0 0 1 0 -- 2 2
31 RSC 2 1 0 0 1 0 -- 2 3
32 ASC '62 2 1 0 0 1 0 -- 1 2
33 Spero 2 (zat) 1 0 0 1 0 -- 1 2
34 VVOP 2 1 0 0 1 0 -- 1 2
35 Bennekom 3 1 0 0 1 0 -- 0 1
36 Hulzense Boys 2 1 0 0 1 0 -- 0 1
37 Longa '30 2 1 0 0 1 0 -- 0 1
38 Longa '30 3 1 0 0 1 0 -- 0 1
39 TVC '28 3 1 0 0 1 0 -- 0 1
40 SV Schalkhaar 2 1 0 0 1 0 -- 3 5
41 Juventa '12 2 1 0 0 1 0 -- 2 4
42 KHC 2 1 0 0 1 0 -- 2 4
43 DVOL 2 1 0 0 1 0 -- 1 3
44 Helios 2 1 0 0 1 0 -- 1 3
45 Veensche Boys 2 1 0 0 1 0 -- 1 3
46 DVC'26 3 zon 1 0 0 1 0 -- 0 2
47 MVV '29 2 1 0 0 1 0 -- 0 2
48 S.V. Losser 2 1 0 0 1 0 -- 1 4
49 Excelsior '31 2 1 0 0 1 0 -- 0 3
50 IJVV 2 1 0 0 1 0 -- 0 3
51 Jonge Kracht 2 1 0 0 1 0 -- 0 3
52 FC Zutphen 2 1 0 0 1 0 -- 1 5
53 ABS 2 1 0 0 1 0 -- 2 7
54 VIOS V. 2 1 0 0 1 0 -- 2 7
55 HSC '21 2 1 0 0 1 0 -- 1 6
56 Lunteren 2 1 0 0 1 0 -- 0 5
57 BWO 2 1 0 0 1 0 -- 1 7
58 VVOG Harderwijk 2 1 0 0 1 0 -- 0 7
 

Mannen beker reserve 2e ronde

beker - Mannen beker reserve 2e ronde Groep 1 (Mannen beker reserve 2e ronde Groep 1 2e KO ronde)
# Team G W G V P D + -
1 SC Bemmel 2 1 1 0 0 3 -- 6 2
2 TVC '28 2 1 1 0 0 3 -- 6 2
3 Orion 2 1 1 0 0 3 -- 5 1
4 SML 2 1 1 0 0 3 -- 5 1
5 Epe 2 1 1 0 0 3 -- 3 1
6 v.v. Hellendoorn 2 1 1 0 0 3 -- 2 1
7 Bennekom 2 1 1 0 0 3 -- 1 0
8 WVF 2 1 1 0 0 3 -- 1 0
9 DOS Kampen 2 1 1 0 0 3 -- 3 3
10 Quick '20 2 1 1 0 0 3 -- 2 2
11 SDV Barneveld 2 1 1 0 0 3 -- 2 2
12 Voorwaarts T 2 1 1 0 0 3 -- 1 1
13 Vorden 2 1 1 0 0 3 -- 0 0
14 Robur et Velocitas 2 0 0 0 0 0 -- 0 0
15 SVI 2 1 0 0 1 0 -- 3 3
16 AZSV 2 1 0 0 1 0 -- 2 2
17 Hierden 2 1 0 0 1 0 -- 2 2
18 Enter 2 1 0 0 1 0 -- 1 1
19 VIOD 2 1 0 0 1 0 -- 0 0
20 F.C. Ommen 2 1 0 0 1 0 -- 1 2
21 Nieuwleusen SV 2 1 0 0 1 0 -- 0 1
22 SDC Putten 2 1 0 0 1 0 -- 0 1
23 Go Ahead Kampen 2 1 0 0 1 0 -- 1 3
24 RKSV Driel 2 1 0 0 1 0 -- 2 6
25 Vogido 2 1 0 0 1 0 -- 2 6
26 DZC '68 2 1 0 0 1 0 -- 1 5
27 RKHVV 2 1 0 0 1 0 -- 1 5