Stand Hierden 5
0214 Mannen Zaterdag reserve
seizoen - 5e klasse (5e klasse 07)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stroe 4 | 15 | 11 | 2 | 2 | 35 | -- | 51 | 20 | |
2 | csv Apeldoorn 5 | 14 | 10 | 1 | 3 | 31 | -- | 52 | 29 | |
3 | Sparta Nijkerk 8 | 13 | 9 | 0 | 4 | 27 | -- | 41 | 22 | |
4 | De Veluwse Boys 2 | 15 | 8 | 1 | 6 | 25 | -- | 33 | 33 | |
5 | Hierden 5 | 14 | 7 | 1 | 6 | 22 | -- | 38 | 39 | |
6 | SDC Putten 7 | 13 | 6 | 1 | 6 | 19 | -- | 29 | 24 | |
7 | VVOP 7 | 12 | 5 | 2 | 5 | 17 | -- | 20 | 22 | |
8 | SDV Barneveld 11 | 12 | 5 | 1 | 6 | 16 | -- | 39 | 24 | |
9 | SV Otterlo 4 | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | -- | 22 | 37 | |
10 | Hoevelaken 6 | 15 | 3 | 3 | 9 | 12 | -- | 24 | 49 | |
11 | DVS'33 Ermelo 5 | 16 | 0 | 0 | 16 | 0 | -- | 17 | 67 |
Mannen beker reserve zaterdag poulefase
beker - Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 2 (Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 2 29)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hierden 5 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | -- | 19 | 7 | |
2 | Unicum 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | -- | 16 | 7 | |
3 | Sparta Nijkerk 9 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | -- | 5 | 15 | |
4 | Hoevelaken 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | -- | 2 | 13 |
Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde
beker - Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 2 (Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde Groep 2 KO Regio 2)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ESC 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 11 | 1 | |
2 | De Gazelle 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 7 | 0 | |
3 | SDC Putten 8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 4 | 0 | |
4 | Daarlerveen 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 5 | 2 | |
5 | Go Ahead Kampen 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 0 | |
6 | Nieuwleusen SV 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 5 | 3 | |
7 | Dieze West 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 2 | |
8 | Epe 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 1 | |
9 | Hierden 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 1 | |
10 | CSV'28 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 1 | 0 | |
11 | WVF 8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 2 | |
12 | Bergentheim 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 1 | 1 | |
13 | HTC 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 2 | |
14 | HHC Hardenberg 8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 1 | |
15 | HTC 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 3 | |
16 | Be Quick '28 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 2 | |
17 | Veensche Boys 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 2 | |
18 | DOS Kampen 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 1 | |
19 | HHC Hardenberg 7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 3 | 5 | |
20 | Den Ham 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 5 | |
21 | OWIOS 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 3 | |
22 | DVS'33 Ermelo 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 4 | |
23 | csv Apeldoorn 7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 7 | |
24 | Unicum 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 11 |
Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde
beker - Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde Groep 2 (Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde Groep 2 2e KO ronde)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WVF 8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 8 | 2 | |
2 | WSV 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 7 | 1 | |
3 | Dieze West 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 6 | 1 | |
4 | CSV'28 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 5 | 2 | |
5 | Bennekom 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 4 | 1 | |
6 | Daarlerveen 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 4 | 1 | |
7 | ESC 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 4 | 1 | |
8 | SCW '23 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 0 | |
9 | Stroe 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 0 | |
10 | Blauw Geel '55 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 1 | |
11 | De Gazelle 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 2 | |
12 | SDC '12 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 1 | |
13 | Grol 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 4 | 4 | |
14 | Woezik 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 3 | |
15 | SCW '23 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 2 | |
16 | GVV Eilermark 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 1 | 1 | |
17 | Bon Boys 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 4 | 4 | |
18 | DTS '35 Ede 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 3 | 3 | |
19 | Advendo '57 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 2 | |
20 | BWO 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 1 | |
21 | Doetinchem 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 3 | |
22 | S.V. Losser 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 2 | |
23 | SCW '23 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 3 | |
24 | Nieuwleusen SV 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 5 | |
25 | AWC 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 4 | |
26 | Bergentheim 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 4 | |
27 | Hierden 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 4 | |
28 | SC Rheden 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 3 | |
29 | SDC Putten 8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 3 | |
30 | Epe 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 6 | |
31 | Go Ahead Kampen 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 8 | |
32 | Blauw Wit '66 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 7 |