Teams

Hierden JO17-1JM

dinsdag 21 september

Zeewolde JO17-1

6-1

zaterdag 25 september

Unicum JO17-1

12:30
Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
25 sep. 12:30 veld 1 Unicum JO17-1 Hierden JO17-1JM regulier
9 okt. 14:30 veld 3 SDC Putten JO17-1 Hierden JO17-1JM regulier
16 okt. 11:00 veld 1 Hierden JO17-1JM Zwart Wit '63 JO17-1 regulier
23 okt. 15:00 Veld 4 Zeewolde JO17-1 Hierden JO17-1JM regulier
30 okt. 11:00 veld 2 Hierden JO17-1JM Nunspeet JO17-1 regulier
6 nov. 12:30 veld 2 SDV Barneveld JO17-1 Hierden JO17-1JM regulier
13 nov. 11:00 veld 1 Hierden JO17-1JM Epe JO17-1 regulier
20 nov. 10:30 veld 1 Hierden JO17-1JM asv Dronten JO17-1 regulier
4 dec. 11:00 veld 3 Hierden JO17-1JM FC Horst JO17-1 regulier
11 dec. 11:00 veld 1 Lelystad '67 JO17-1 Hierden JO17-1JM regulier
18 dec. 11:00 veld 1 Hierden JO17-1JM Batavia '90 JO17-1 regulier

zaterdag 25 september

zaterdag 9 oktober

zaterdag 16 oktober

zaterdag 23 oktober

zaterdag 30 oktober

zaterdag 6 november

zaterdag 13 november

zaterdag 20 november

zaterdag 4 december

zaterdag 11 december

zaterdag 18 december

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
21 sep. 20:00 Zeewolde JO17-1 Hierden JO17-1JM beker 6-1
18 sep. 11:00 Hierden JO17-1JM VVOG JO17-1 beker 1-4
4 sep. 11:00 Hierden JO17-1JM Zwart Wit '63 JO17-1 beker 1-3

dinsdag 21 september

zaterdag 18 september

zaterdag 4 september

0236 Onder 17 (najaar A-cat)

seizoen - Hoofdklasse (Hoofdklasse C)
# Team G W G V P D + -
1 asv Dronten JO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
2 Batavia '90 JO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
3 Epe JO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
4 Hierden JO17-1JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
5 FC Horst JO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
6 Lelystad '67 JO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
7 Nunspeet JO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
8 SDC Putten JO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
9 SDV Barneveld JO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
10 Unicum JO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
11 Zeewolde JO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
12 Zwart Wit '63 JO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
 

Onder 17 beker poulefase

beker - Zwaluwen Jeugd Beker O17 poulefase Groep 1 (Zwaluwen Jeugd Beker O17 poulefase Groep 1 14)
# Team G W G V P D + -
1 Zeewolde JO17-1 3 2 0 1 6 -- 9 4
2 Zwart Wit '63 JO17-1 3 2 0 1 6 -- 8 5
3 VVOG JO17-1 3 2 0 1 6 -- 6 4
4 Hierden JO17-1JM 3 0 0 3 0 -- 3 13

Speler

Fonge, Nathaniël

Klaassen, Mike

Kleermaker, Guus

Kok, Jurre

Poppe, Leon van de

Rijken, Marijn

Stepniewski, Alan

Verhaar, Kyano

Vries, Tim de

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Bruinink, Gerrit

Trainer/coach

Afgeschermd

Ass.-trainer/coach

Dinsdag

Tijd Team K.K. Veld
18:15 - 19:45 Hierden JO17-1JM 7 2b

Donderdag

Tijd Team K.K. Veld
18:15 - 19:45 Hierden JO17-1JM 7 1a

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO17-1JM

Geen foto's gevonden.