Teams

Hierden JO17-1JM

zaterdag 4 februari

Zeewolde JO17-2

1-5

zaterdag 11 februari

12:00

DSV '61 JO17-1

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
11 feb. 12:00 veld 2 Hierden JO17-1JM DSV '61 JO17-1 regulier
18 feb. 13:00 veld T Sparta Nijkerk JO17-3 Hierden JO17-1JM regulier
11 mrt. 09:45 veld 1 Hierden JO17-1JM Elspeet JO17-1 regulier
18 mrt. 10:30 veld 1 Hierden JO17-1JM Stroe JO17-1 regulier
25 mrt. 11:15 veld 5 SDV Barneveld JO17-3 Hierden JO17-1JM regulier
1 apr. 10:30 veld 4 Hierden JO17-1JM SDC Putten JO17-2 regulier
15 apr. 12:30 veld 7 VVOG JO17-2 Hierden JO17-1JM regulier
22 apr. 11:45 veld 3 Hierden JO17-1JM Veensche Boys JO17-1JM regulier
13 mei 10:30 veld 4 Hierden JO17-1JM Batavia '90 JO17-1 regulier
20 mei 11:00 veld E Sparta Nijkerk JO17-2 Hierden JO17-1JM regulier

zaterdag 11 februari

zaterdag 18 februari

zaterdag 11 maart

zaterdag 18 maart

zaterdag 25 maart

zaterdag 1 april

zaterdag 15 april

zaterdag 22 april

zaterdag 13 mei

zaterdag 20 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
4 feb. 10:15 Zeewolde JO17-2 Hierden JO17-1JM regulier 1-5
17 dec. 10:30 Hierden JO17-1JM EZC '84 JO17-1 regulier 3-0
10 dec. 12:00 DSV '61 JO17-1 Hierden JO17-1JM regulier 3-1
3 dec. 09:45 Hierden JO17-1JM Batavia '90 JO17-1 regulier 3-1
26 nov. 10:30 Hierden JO17-1JM KCVO JO17-1 regulier 1-2
19 nov. 12:30 VVOG JO17-2 Hierden JO17-1JM regulier 0-3
12 nov. 10:30 Hierden JO17-1JM Elspeet JO17-1 regulier 2-1
1 okt. 10:30 Hierden JO17-1JM EZC '84 JO17-1 regulier 7-0
24 sep. 13:30 Robur et Velocitas JO17-2 Hierden JO17-1JM regulier 0-0
17 sep. 09:00 Epe JO17-2 Hierden JO17-1JM regulier 1-6
10 sep. 10:30 Hierden JO17-1JM DSV '61 JO17-1 regulier 0-0
3 sep. 10:30 Elspeet JO17-1 Hierden JO17-1JM regulier 1-1

zaterdag 4 februari

10:15
Veld 1 - Luc Hoppen Hoofdveld

zaterdag 17 december

zaterdag 10 december

zaterdag 3 december

zaterdag 26 november

zaterdag 19 november

zaterdag 12 november

zaterdag 1 oktober

zaterdag 24 september

zaterdag 17 september

zaterdag 10 september

zaterdag 3 september

10:30
veld 1-hoofdveld

0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

seizoen - 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) (2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 04)
# Team G W G V P D + -
1 Robur et Velocitas JO17-2 5 3 2 0 11 -- 17 3
2 Hierden JO17-1JM 5 2 3 0 9 -- 14 2
3 DSV '61 JO17-1 5 2 2 1 8 -- 10 11
4 EZC '84 JO17-1 5 2 0 3 6 -- 10 14
5 Elspeet JO17-1 5 0 3 2 3 -- 5 10
6 Epe JO17-2 5 1 0 4 3 -- 2 18
 

0383 Onder 17 (2e fase)

seizoen - 2e klasse (2e fase) (2e klasse (2e fase) 13)
# Team G W G V P D + -
1 KCVO JO17-1 6 4 2 0 14 -- 16 7
2 Hierden JO17-1JM 6 4 0 2 12 -- 13 7
3 VVOG JO17-2 6 3 1 2 10 -- 14 12
4 Elspeet JO17-1 6 2 2 2 8 -- 11 11
5 DSV '61 JO17-1 6 2 2 2 8 -- 16 18
6 Batavia '90 JO17-1 6 1 1 4 4 -- 11 16
7 EZC '84 JO17-1 6 1 0 5 3 -- 12 22
 

0682 Onder 17 (3e fase)

seizoen - 2e klasse (3e fase) (2e klasse (3e fase) 4)
# Team G W G V P D + -
1 Batavia '90 JO17-1 1 1 0 0 3 -- 5 1
2 Elspeet JO17-1 1 1 0 0 3 -- 5 1
3 Hierden JO17-1JM 1 1 0 0 3 -- 5 1
4 SDV Barneveld JO17-3 1 1 0 0 3 -- 2 1
5 DSV '61 JO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
6 SDC Putten JO17-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
7 Sparta Nijkerk JO17-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
8 Veensche Boys JO17-1JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
9 Sparta Nijkerk JO17-2 1 0 0 1 0 -- 1 2
10 Stroe JO17-1 1 0 0 1 0 -- 1 5
11 VVOG JO17-2 1 0 0 1 0 -- 1 5
12 Zeewolde JO17-2 1 0 0 1 0 -- 1 5

Speler

Aarab, Rayan

Beelen, Jayden

Foppen, Gerard

Heijst, Louk van

Hove, Kian Ten

Laan, Floris van der

Maaten, Thijs van der

Osmani, Kron

Rijken, Marijn

Velema, Mark

Visscher, Ruben

Weerd, Liron van der

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Bruinink, Gerrit

Trainer/coach

Burgemeester, Leonie

Ass.-trainer/coach

Hove, Wim ten

Teammanager

Afgeschermd

Ass.-trainer/coach

Dinsdag

Tijd Team K.K. Veld
18:15 - 19:45 Hierden JO17-1JM 7 2b

Donderdag

Tijd Team K.K. Veld
18:15 - 19:45 Hierden JO17-1JM 7 1a

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO17-1JM

Geen foto's gevonden.