Teams

Hierden JO9-1

zaterdag 14 mei

09:00

Lelystad '67 JO9-2

zaterdag 21 mei

Zeewolde JO9-2

08:30
Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
21 mei 08:30 NNB Zeewolde JO9-2 Hierden JO9-1 regulier
28 mei 09:00 veld 5B Hierden JO9-1 DVS'33 Ermelo JO9-2 regulier

zaterdag 21 mei

zaterdag 28 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
14 mei 09:00 Hierden JO9-1 Lelystad '67 JO9-2 regulier --
23 apr. 09:45 asv Dronten JO9-1 Hierden JO9-1 regulier --
9 apr. 09:00 Hierden JO9-1 Unicum JO9-2 regulier --
2 apr. 09:45 VVOP JO9-1 Hierden JO9-1 regulier --
26 mrt. 09:30 VVOG JO9-2JM Hierden JO9-1 regulier --
12 mrt. 09:00 Hierden JO9-1 Terschuurse Boys JO9-1 regulier --
5 mrt. 10:15 SDC Putten JO9-2 Hierden JO9-1 regulier --
12 feb. 09:00 Hierden JO9-1 SDV Barneveld JO9-2 regulier --
5 feb. 10:00 csv Apeldoorn JO9-1 Hierden JO9-1 regulier --
29 jan. 09:00 Hierden JO9-1 FC Horst JO9-1 regulier --
22 jan. 09:00 Hierden JO9-1 DVS'33 Ermelo JO9-2 regulier --
11 dec. 08:45 Veensche Boys JO9-1 Hierden JO9-1 regulier --
4 dec. 09:00 Hierden JO9-1 VVOG JO9-2JM regulier --
27 nov. 08:45 Hulshorst JO9-1JM Hierden JO9-1 regulier --
20 nov. 09:00 Hierden JO9-1 DVS'33 Ermelo JO9-3 regulier --
13 nov. 09:00 Hierden JO9-1 Rood-Wit '58 JO9-1 regulier --
6 nov. 09:00 SDC Putten JO9-3 Hierden JO9-1 regulier --
30 okt. 09:00 Hierden JO9-1 SDV Barneveld JO9-4 regulier --
9 okt. 10:15 Hierden JO9-1 SDC Putten JO9-3 regulier --
2 okt. 09:00 Hierden JO9-1 Sparta Nijkerk JO9-3 regulier --
25 sep. 09:00 Rood-Wit '58 JO9-1 Hierden JO9-1 regulier --
18 sep. 09:00 Hierden JO9-1 VVOG JO9-2JM regulier --
11 sep. 08:45 DVS'33 Ermelo JO9-3 Hierden JO9-1 regulier --
4 sep. 09:00 Hierden JO9-1 Hulshorst JO9-1JM regulier --

zaterdag 14 mei

zaterdag 23 april

zaterdag 9 april

zaterdag 2 april

zaterdag 26 maart

zaterdag 12 maart

zaterdag 5 maart

zaterdag 12 februari

zaterdag 5 februari

zaterdag 29 januari

zaterdag 22 januari

zaterdag 11 december

zaterdag 4 december

zaterdag 27 november

zaterdag 20 november

zaterdag 13 november

zaterdag 6 november

zaterdag 30 oktober

zaterdag 9 oktober

zaterdag 2 oktober

zaterdag 25 september

zaterdag 18 september

zaterdag 11 september

zaterdag 4 september

0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks

seizoen - 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) (2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 11)

Stand kan niet worden ingeladen.

 

0323 Onder 9 (2e fase)

seizoen - 2e klasse (2e fase) (2e klasse (2e fase) 14)

Stand kan niet worden ingeladen.

 

0324 Onder 9 (3e fase)

seizoen - 1e klasse (3e fase) (1e klasse (3e fase) 04)

Stand kan niet worden ingeladen.

 

0325 Onder 9 (4e fase)

seizoen - 1e klasse (4e fase) (1e klasse (4e fase) 12)

Stand kan niet worden ingeladen.

Speler

Kok, Stan

Nagel, Lucas van den

Pilger, Mick

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Bruin, Jeroen

Teammanager

Nagel, Marcel van den

Trainer

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden JO9-1 --- 1

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden JO9-1 --- 1

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO9-1

Geen foto's gevonden.