Teams

Hierden JO8-3

zaterdag 18 mei

11:00

FC Horst JO8-2

Geen wedstrijden in het programma gevonden.

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
18 mei 11:00 Hierden JO8-3 FC Horst JO8-2 regulier --
11 mei 10:00 Stroe JO8-2JM Hierden JO8-3 regulier --
20 apr. 09:00 DVS'33 Ermelo JO8-2 Hierden JO8-3 regulier --
13 apr. 09:00 Hierden JO8-3 VVOG Harderwijk JO8-4JM regulier --
6 apr. 09:30 EFC '58 JO8-1JM Hierden JO8-3 regulier --
16 mrt. 09:00 Hierden JO8-3 Batavia '90 JO8-6 regulier --
9 mrt. 10:15 ESC JO8-3 Hierden JO8-3 regulier --
2 mrt. 11:15 asv Dronten JO8-4 Hierden JO8-3 regulier --
10 feb. 09:00 Hierden JO8-3 Lelystad '67 JO8-2 regulier --
3 feb. 08:30 Swift '64 JO8-1 Hierden JO8-3 regulier --
27 jan. 09:00 Hierden JO8-3 Nunspeet JO8-3 regulier --
20 jan. 09:00 BAS JO8-2JM Hierden JO8-3 regulier --
16 dec. 08:30 VVOG Harderwijk JO8-4JM Hierden JO8-3 regulier --
2 dec. 08:45 Nunspeet JO8-4 Hierden JO8-3 regulier --
25 nov. 09:00 Hierden JO8-3 FC Horst MO8-1 regulier --
18 nov. 08:30 Sparta Nijkerk JO8-4 Hierden JO8-3 regulier --
11 nov. 09:00 Hierden JO8-3 Hierden JO8-4 regulier --
4 nov. 09:00 Hierden JO8-3 Veensche Boys MO8-1 regulier --
14 okt. 09:00 Lelystad '67 JO8-2 Hierden JO8-3 regulier --
7 okt. 09:00 Hierden JO8-3 Zwart Wit '63 JO8-2 regulier --
30 sep. 09:00 Hierden JO8-3 VVOG Harderwijk JO8-3 regulier --
23 sep. 10:00 Unicum JO8-4JM Hierden JO8-3 regulier --
16 sep. 09:30 Unicum JO8-5 Hierden JO8-3 regulier --
9 sep. 09:00 Hierden JO8-3 Reaal Dronten JO8-1JM regulier --
2 sep. 10:30 BAS JO8-2JM Hierden JO8-3 regulier --

zaterdag 18 mei

11:00
veld 5A A1

zaterdag 11 mei

10:00
veld 2 A1

zaterdag 20 april

zaterdag 13 april

zaterdag 6 april

09:30
veld 5B A1

zaterdag 16 maart

zaterdag 9 maart

10:15
veld 3 B1

zaterdag 2 maart

zaterdag 10 februari

zaterdag 3 februari

zaterdag 27 januari

09:00
veld 5B A1

zaterdag 20 januari

09:00
veld 3 A1 - kunstgras

zaterdag 16 december

zaterdag 2 december

08:45
veld 3 A1

zaterdag 25 november

09:00
veld 5A A1

zaterdag 18 november

zaterdag 11 november

09:00
veld 6A A1

zaterdag 4 november

zaterdag 14 oktober

zaterdag 7 oktober

zaterdag 30 september

zaterdag 23 september

10:00
veld 3 A1

zaterdag 16 september

09:30
veld 2 B1

zaterdag 9 september

zaterdag 2 september

10:30
veld 3 B2 - kunstgras

0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks

seizoen - 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) (4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 31)

Stand kan niet worden ingeladen.

 

0327 Onder 8 (2e fase)

seizoen - 4e klasse (2e fase) (4e klasse (2e fase) 02)

Stand kan niet worden ingeladen.

 

0328 Onder 8 (3e fase)

seizoen - 4e klasse (3e fase) (4e klasse (3e fase) 28)

Stand kan niet worden ingeladen.

 

0329 Onder 8 (4e fase)

seizoen - 4e klasse (4e fase) (4e klasse (4e fase) 21)

Stand kan niet worden ingeladen.

Speler

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Hulsker, Ronald

Teammanager

Vente, Pieter de

Trainer/coach

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden JO8-3 --- 1c

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden JO8-3 --- 1

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO8-3

Geen foto's gevonden.