Teams

Hierden JO8-2

zaterdag 6 april

09:00

Nunspeet JO8-3

zaterdag 13 april

VVOG Harderwijk JO8-3

08:30
Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
13 apr. 08:30 veld 5 B2 VVOG Harderwijk JO8-3 Hierden JO8-2 regulier
20 apr. 09:00 veld 6A A1 Hierden JO8-2 Hulshorst JO8-2JM regulier
11 mei 09:00 veld 5B A1 Hierden JO8-2 ESC JO8-2 regulier
18 mei 08:45 veld 4 A1 Zwart Wit '63 JO8-1 Hierden JO8-2 regulier

zaterdag 13 april

zaterdag 20 april

zaterdag 11 mei

zaterdag 18 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
6 apr. 09:00 Hierden JO8-2 Nunspeet JO8-3 regulier --
16 mrt. 09:00 Hierden JO8-2 De Veluwse Boys JO8-1JM regulier --
9 mrt. 08:30 Batavia '90 JO8-5 Hierden JO8-2 regulier --
2 mrt. 09:00 Hierden JO8-2 FC Horst JO8-2 regulier --
24 feb. 09:00 Hulshorst JO8-2JM Hierden JO8-2 regulier --
3 feb. 09:00 Hierden JO8-2 SDC Putten JO8-3 regulier --
27 jan. 08:30 VVOG Harderwijk JO8-5 Hierden JO8-2 regulier --
20 jan. 09:00 Hierden JO8-2 Zwart Wit '63 JO8-2 regulier --
16 dec. 09:00 Hierden JO8-2 FC Horst JO8-2 regulier --
9 dec. 08:30 Batavia '90 JO8-4 Hierden JO8-2 regulier --
2 dec. 09:00 Hierden JO8-2 Batavia '90 JO8-3 regulier --
25 nov. 09:00 DVS'33 Ermelo JO8-2 Hierden JO8-2 regulier --
15 nov. 18:30 Hierden JO8-2 Zwart Wit '63 JO8-2 regulier --
11 nov. 08:30 VVOG Harderwijk JO8-3 Hierden JO8-2 regulier --
4 nov. 08:45 Zwart Wit '63 JO8-1 Hierden JO8-2 regulier --
14 okt. 09:00 Hierden JO8-2 DVS'33 Ermelo JO8-3 regulier --
7 okt. 08:30 SDC Putten JO8-1 Hierden JO8-2 regulier --
30 sep. 10:15 ESC JO8-4 Hierden JO8-2 regulier --
16 sep. 09:00 Hierden JO8-2 ESC JO8-3 regulier --
9 sep. 09:00 Hulshorst JO8-2JM Hierden JO8-2 regulier --
2 sep. 09:00 Hierden JO8-2 Zwart Wit '63 JO8-1 regulier --

zaterdag 6 april

09:00
veld 5A A1

zaterdag 16 maart

zaterdag 9 maart

08:30
veld 1 B1 - Kunstgras

zaterdag 2 maart

09:00
veld 5A A1

zaterdag 24 februari

zaterdag 3 februari

zaterdag 27 januari

zaterdag 20 januari

zaterdag 16 december

09:00
veld 5A A1

zaterdag 9 december

zaterdag 2 december

zaterdag 25 november

woensdag 15 november

zaterdag 11 november

zaterdag 4 november

zaterdag 14 oktober

zaterdag 7 oktober

zaterdag 30 september

10:15
veld 3 B1

zaterdag 16 september

09:00
veld 5B A1

zaterdag 9 september

zaterdag 2 september

0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks

seizoen - 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) (3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 02)

Stand kan niet worden ingeladen.

 

0327 Onder 8 (2e fase)

seizoen - 3e klasse (2e fase) (3e klasse (2e fase) 02)

Stand kan niet worden ingeladen.

 

0328 Onder 8 (3e fase)

seizoen - 3e klasse (3e fase) (3e klasse (3e fase) 22)

Stand kan niet worden ingeladen.

 

0329 Onder 8 (4e fase)

seizoen - 3e klasse (4e fase) (3e klasse (4e fase) 08)

Stand kan niet worden ingeladen.

Speler

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Besten, Alwin den

Teammanager

Paauw, Donny Kenneth de

Trainer/coach

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden JO8-2 --- 1c

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden JO8-2 --- 1

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO8-2

Geen foto's gevonden.