Teams

Hierden JO13-1

zaterdag 3 februari

ESC JO13-1

1-5

zaterdag 2 maart

Batavia '90 JO13-1

11:20
Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
2 mrt. 11:20 veld 3 Batavia '90 JO13-1 Hierden JO13-1 regulier
9 mrt. 09:00 veld 3 Hierden JO13-1 SC Genemuiden JO13-1 regulier
16 mrt. 12:50 veld 2 Hatto Heim Hatto Heim JO13-1JM Hierden JO13-1 regulier
23 mrt. 09:00 veld 1 Hierden JO13-1 DOS Kampen JO13-1 regulier
30 mrt. 12:30 veld B-SKV SKV JO13-1 Hierden JO13-1 beker
6 apr. 09:00 veld 1 Hierden JO13-1 OWIOS JO13-1 regulier
13 apr. 08:45 veld 1 Zwart Wit '63 JO13-1 Hierden JO13-1 regulier
20 apr. 09:00 veld 3 Hierden JO13-1 IJVV JO13-1JM regulier
11 mei 09:00 veld 3 Hierden JO13-1 Epe JO13-1JM regulier
18 mei 10:00 veld 1 VSCO '61 JO13-1 Hierden JO13-1 regulier

zaterdag 2 maart

zaterdag 9 maart

zaterdag 16 maart

zaterdag 23 maart

zaterdag 30 maart

zaterdag 6 april

zaterdag 13 april

zaterdag 20 april

zaterdag 11 mei

zaterdag 18 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
3 feb. 08:30 ESC JO13-1 Hierden JO13-1 regulier 1-5
20 jan. 10:00 Hatto Heim JO13-1JM Hierden JO13-1 beker 1-2
16 dec. 09:00 Hierden JO13-1 DOS Kampen JO13-2 regulier 6-1
11 dec. 19:00 Hierden JO13-1 Sparta Nijkerk JO13-2 beker 2-2
9 dec. 08:45 Zwart Wit '63 JO13-1 Hierden JO13-1 regulier 8-1
2 dec. 09:00 Hierden JO13-1 Epe JO13-1JM regulier 6-1
25 nov. 08:30 ESC JO13-1 Hierden JO13-1 regulier 1-2
18 nov. 10:00 Hierden JO13-1 SC Genemuiden JO13-1 regulier --
11 nov. 10:10 Batavia '90 JO13-1 Hierden JO13-1 regulier 4-1
4 nov. 09:00 OWIOS JO13-1 Hierden JO13-1 regulier 0-5
14 okt. 10:45 BAS JO13-1JM Hierden JO13-1 regulier 1-9
7 okt. 09:00 Hierden JO13-1 's Heerenbroek JO13-1 regulier 6-0
30 sep. 08:30 asv Dronten JO13-2 Hierden JO13-1 regulier 1-6
23 sep. 09:00 Hierden JO13-1 Go Ahead Kampen JO13-2 regulier 8-1
16 sep. 09:00 Hierden JO13-1 Batavia '90 JO13-2 regulier 8-0
9 sep. 08:30 't Harde JO13-1 Hierden JO13-1 regulier 1-4
2 sep. 09:00 Hierden JO13-1 VSCO '61 JO13-1 regulier 5-2

zaterdag 3 februari

zaterdag 20 januari

10:00
veld 1 Hatto Heim

zaterdag 16 december

maandag 11 december

zaterdag 9 december

zaterdag 2 december

zaterdag 25 november

zaterdag 18 november

zaterdag 11 november

zaterdag 4 november

zaterdag 14 oktober

zaterdag 7 oktober

zaterdag 30 september

zaterdag 23 september

zaterdag 16 september

zaterdag 9 september

zaterdag 2 september

0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase

seizoen - 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) (2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 08)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden JO13-1 7 7 0 0 21 -- 46 6
2 VSCO '61 JO13-1 7 5 0 2 15 -- 37 16
3 't Harde JO13-1 7 5 0 2 15 -- 37 19
4 asv Dronten JO13-2 7 5 0 2 15 -- 31 14
5 Batavia '90 JO13-2 7 2 1 4 7 -- 24 34
6 Go Ahead Kampen JO13-2 7 2 0 5 6 -- 15 46
7 's Heerenbroek JO13-1 7 1 1 5 4 -- 10 35
8 BAS JO13-1JM 7 0 0 7 0 -- 9 39
 

0393 Onder 13 (2e fase)

seizoen - 1e klasse (2e fase) (1e klasse (2e fase) 07)
# Team G W G V P D + -
1 SC Genemuiden JO13-1 6 6 0 0 18 -- 19 5
2 Zwart Wit '63 JO13-1 6 5 0 1 15 -- 27 14
3 Hierden JO13-1 6 4 0 2 12 -- 21 15
4 Batavia '90 JO13-1 7 4 0 3 12 -- 20 14
5 Epe JO13-1JM 6 2 0 4 6 -- 12 17
6 ESC JO13-1 7 2 0 5 6 -- 13 15
7 OWIOS JO13-1 7 2 0 5 6 -- 10 26
8 DOS Kampen JO13-2 5 0 0 5 0 -- 7 23
 

0394 Onder 13 (3e fase)

seizoen - 1e klasse (3e fase) (1e klasse (3e fase) 1)
# Team G W G V P D + -
1 OWIOS JO13-1 2 1 1 0 4 -- 4 3
2 Zwart Wit '63 JO13-1 1 1 0 0 3 -- 8 0
3 Hierden JO13-1 1 1 0 0 3 -- 5 1
4 DOS Kampen JO13-1 1 1 0 0 3 -- 5 2
5 Batavia '90 JO13-1 1 1 0 0 3 -- 3 2
6 IJVV JO13-1JM 2 1 0 1 3 -- 7 9
7 ESC JO13-1 2 0 1 1 1 -- 4 8
8 Hatto Heim JO13-1JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
9 SC Genemuiden JO13-1 1 0 0 1 0 -- 2 3
10 Epe JO13-1JM 1 0 0 1 0 -- 0 1
11 VSCO '61 JO13-1 2 0 0 2 0 -- 4 13
 

Onder 13 beker 2e ronde

beker - Zwaluwen Jeugd Beker O13 2e ronde Groep 2 (Zwaluwen Jeugd Beker O13 2e ronde Groep 2 1)
# Team G W G V P D + -
1 BSC Unisson JO13-1 1 1 0 0 3 -- 5 1
2 DSV '61 JO13-1 1 1 0 0 3 -- 5 2
3 SC Bemmel JO13-1 1 1 0 0 3 -- 2 1
4 Sportclub Deventer JO13-1 1 1 0 0 3 -- 2 1
5 Hatto Heim JO13-1JM 1 1 0 0 3 -- 2 1
6 ST: Gendringen/SVGG JO13-1 1 1 0 0 3 -- 1 0
7 Hierden JO13-1 1 1 0 0 3 -- 2 2
8 Blauw Geel '55 JO13-1JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
9 Brakkenstein JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
10 DES JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
11 Nieuwleusen SV JO13-1JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
12 Reutum JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
13 SKV JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
14 De Tukkers JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
15 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-1JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
16 FC Zutphen JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
17 Sparta Nijkerk JO13-2 1 0 0 1 0 -- 2 2
18 Fortissimo JO13-1 1 0 0 1 0 -- 1 2
19 SJO VCHW JO13-1JM 1 0 0 1 0 -- 1 2
20 WSV JO13-2 1 0 0 1 0 -- 1 2
21 ZZC'20 JO13-2 1 0 0 1 0 -- 0 1
22 VVOG Harderwijk JO13-2 1 0 0 1 0 -- 2 5
23 Avanti W. JO13-1 1 0 0 1 0 -- 1 5
 

Onder 13 beker 1/8 finales

beker - Zwaluwen Jeugd Beker O13 1/8 finales Groep 2 (Zwaluwen Jeugd Beker O13 1/8 finales Groep 2 1)
# Team G W G V P D + -
1 De Tukkers JO13-1 1 1 0 0 3 -- 5 0
2 FC Zutphen JO13-1 1 1 0 0 3 -- 4 0
3 SKV JO13-1 1 1 0 0 3 -- 4 1
4 DSV '61 JO13-1 1 1 0 0 3 -- 4 2
5 SC Bemmel JO13-1 1 1 0 0 3 -- 3 2
6 Hierden JO13-1 1 1 0 0 3 -- 2 1
7 Reutum JO13-1 1 1 0 0 3 -- 0 0
8 ST: Gendringen/SVGG JO13-1 1 1 0 0 3 -- 0 0
9 BSC Unisson JO13-1 1 0 0 1 0 -- 0 0
10 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-1JM 1 0 0 1 0 -- 0 0
11 Blauw Geel '55 JO13-1JM 1 0 0 1 0 -- 2 3
12 Hatto Heim JO13-1JM 1 0 0 1 0 -- 1 2
13 Nieuwleusen SV JO13-1JM 1 0 0 1 0 -- 2 4
14 Brakkenstein JO13-1 1 0 0 1 0 -- 1 4
15 Sportclub Deventer JO13-1 1 0 0 1 0 -- 0 4
16 DES JO13-1 1 0 0 1 0 -- 0 5
 

Onder 13 beker 1/4 finales

beker - Zwaluwen Jeugd Beker O13 1/4 finales Groep 2 (Zwaluwen Jeugd Beker O13 1/4 finales Groep 2 1)
# Team G W G V P D + -
1 SC Bemmel JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
2 DSV '61 JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
3 ST: Gendringen/SVGG JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
4 Hierden JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
5 Reutum JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
6 SKV JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
7 De Tukkers JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
8 FC Zutphen JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0

Speler

Berg, Kyan van den

Hartog, Thom den

Jonge, Stephano de

Kok, Stan

Nagel, Magen van den

Veldboom, Joël

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Nagel, Marcel van den

Teammanager

Opdam, Lloyd

Trainer/coach

Vries, Tim de

Teammanager

Afgeschermd

Teammanager

Geen trainingen gevonden.

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO13-1

Geen foto's gevonden.