Voetbal

Wedstrijden week 39

dinsdag 27 september

JO19-17
Tijd Veld Thuis Uit Type Uitslag
18:45 veld 4 Hierden JO17-2 VVOG JO17-2 vriendschappelijk --

woensdag 28 september

JO19-17
Tijd Veld Thuis Uit Type Uitslag
20:30 veld 5 asv Dronten JO19-2 Hierden JO19-2 regulier 2-12

donderdag 29 september

JO15-11
Tijd Veld Thuis Uit Type Uitslag
19:00 veld 4 Hierden JO13-1 Zwart-Wit JO13-1 vriendschappelijk 0-1

vrijdag 30 september

Dames
Tijd Veld Thuis Uit Type Uitslag
20:00 veld 1 B Hierden VR18+1 DVS'33 Ermelo VR18+1 regulier 1-1
20:30 veld 1 B Hierden VR18+1 Zeewolde VR18+2 regulier 1-1
21:00 veld 1 A Unicum VR18+1 Hierden VR18+1 regulier 1-0

zaterdag 1 oktober

Senioren
Tijd Veld Thuis Uit Type Uitslag
09:45 veld 5 A asv Dronten JO12-2 Hierden JO12-1 regulier 5-7
12:45 veld 3 Hierden 4 DVS'33 Ermelo 6 regulier 3-2
13:00 veld T Sparta Nijkerk 2 Hierden 2 regulier 3-1
14:00 veld 4 Hierden 6 Unicum 4 regulier 4-7
14:30 veld 1 Hierden 3 VIOS V. 2 regulier 2-1
15:00 Veld 3 Zeewolde 7 Hierden 7 regulier 1-1
15:00 veld 1 IJVV 1 Hierden 1 regulier 0-4
JO19-17
Tijd Veld Thuis Uit Type Uitslag
10:30 veld 2 Hierden JO17-1JM EZC '84 JO17-1 regulier 7-0
12:15 veld 4 Hierden JO19-2 Lelystad '67 JO19-1 regulier 1-11
12:30 veld 1 Hierden JO19-1 SDC Putten JO19-1 regulier 1-2
JO15-11
Tijd Veld Thuis Uit Type Uitslag
08:30 veld E Sparta Nijkerk JO13-6 Hierden JO13-2 regulier 1-10
09:00 veld 4 A Hierden JO11-2 Zeewolde JO11-6 regulier 4-7
09:00 veld 4 B Hierden JO11-1 't Harde JO11-1 regulier 3-3
09:00 veld 2 Hierden JO15-2JM Zeewolde JO15-5 regulier 5-0
10:30 veld 1 Hierden JO15-1d Hatto Heim JO15-1JM regulier 5-4
JO10-7
Tijd Veld Thuis Uit Type Uitslag
08:45 veld 3 A1 Zwart Wit '63 JO10-2 Hierden JO10-2 regulier --
08:45 veld 4 A1 DVS'33 Ermelo JO8-4 Hierden JO8-3 regulier --
09:00 veld 5A A1 Hierden JO9-2 Sparta Nijkerk JO9-7 regulier --
09:00 veld 5 A1 FC Horst JO9-2 Hierden JO9-1 regulier --
09:30 veld 5 A1 VVOG JO10-2 Hierden JO10-1 regulier --
09:30 veld 3 B1 Unicum JO8-4 Hierden JO8-4 regulier --
10:30 veld 5B A1 Hierden JO8-2 DSV '61 JO8-1JM regulier --
10:30 veld 5A A1 Hierden JO8-1 SDC Putten JO8-2 regulier --
Dames
Tijd Veld Thuis Uit Type Uitslag
08:45 veld 1 DVS'33 Ermelo MO15-1 Hierden MO15-1 regulier 0-4
09:00 veld 1 Hierden MO13-2 FC Horst MO13-2 regulier 4-0
09:00 veld 3-VIOS V. veld 3 A VIOS V. MO11-1 Hierden MO11-1 regulier 4-3
10:00 veld 3 Batavia '90 MO13-2 Hierden MO13-1 regulier 1-2
10:00 veld 6 Lelystad '67 MO15-1 Hierden MO15-2 regulier 11-1
10:30 veld 3 Hierden MO17-1 Sparta Nijkerk MO17-2 regulier 12-0
12:45 veld 2 Hierden VR1 DVS'33 Ermelo VR3 regulier 0-1