Scheidsrechter wedstrijden

Scheidsrechter wedstrijden week 48

donderdag 30 november

JO10-7
Tijd Veld Thuis Uit Scheidsrechter K.K.
Thuis
K.K.
Uit
Type Uitslag
18:00 veld 4 B2 DVS'33 Ermelo JO9-1 Hierden JO9-1 regulier --
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:

vrijdag 1 december

Senioren
Tijd Veld Thuis Uit Scheidsrechter K.K.
Thuis
K.K.
Uit
Type Uitslag
19:30 Veld 1 B Veensche Boys 35+1 Hierden 35+3 regulier --
19:30 veld 1 B VVOG Harderwijk 35+5 Hierden 35+1 regulier --
20:00 Veld 1 B Hierden 35+3 Nunspeet 35+3 regulier --
20:00 veld 1 B Hierden 35+1 Elspeet 35+1 regulier 3-0
20:30 veld 1 A Prins Bernhard 35+1 Hierden 35+1 regulier 1-3
20:30 veld 1 A Hierden 35+2 Lelystad '67 35+3 regulier --
20:30 Veld 1 A VVOG Harderwijk 35+4 Hierden 35+3 regulier --
21:00 veld 1 B Batavia '90 35+4 Hierden 35+2 regulier --
21:00 veld 1 A Hierden 35+1 Zwart Wit '63 35+1 regulier 4-0
21:00 Veld 1 A - Luc Hoppen Hoofdveld Hierden 35+3 Zeewolde 35+2 regulier --
21:30 veld 1 B Hierden 35+2 Zeewolde 35+1 regulier --
22:30 veld 1 B VVOG Harderwijk 35+3 Hierden 35+2 regulier --
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
21:00
Veld 1 A - Luc Hoppen Hoofdveld
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
Dames
Tijd Veld Thuis Uit Scheidsrechter K.K.
Thuis
K.K.
Uit
Type Uitslag
19:30 veld C B Hierden VR18+1 DVS'33 Ermelo VR18+1 regulier 0-1
20:30 veld C B Zeewolde VR18+2 Hierden VR18+1 regulier 0-1
21:00 veld C B Hierden VR18+1 Zeewolde VR18+1 regulier 1-0
21:30 veld C A Sparta Nijkerk VR18+4 Hierden VR18+1 regulier 2-0
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:

zaterdag 2 december

Senioren
Tijd Veld Thuis Uit Scheidsrechter K.K.
Thuis
K.K.
Uit
Type Uitslag
09:00 veld 6A A Hierden JO12-1 VVOP JO12-4 Afgeschermd regulier --
12:30 veld 4 Hierden MO20-1 Lelystad '67 MO20-1 G. (Goossen) de Bruin regulier --
12:30 veld 1 Hierden 2 AVW '66 2 M. (Marc) Wissink regulier --
13:00 veld 1 - hoofdveld Hoevelaken 6 Hierden 5 Afgeschermd regulier --
14:30 veld 1 FC Horst 1 Hierden 1 S.G.W. (Stan) Endeman regulier --
14:30 veld 3 Hierden 7 DVS'33 Ermelo 6 C. (Cornee) Heimensen regulier --
14:30 veld 1 Zwart Wit '63 4 Hierden 4 regulier --
14:45 veld 1 Hierden 3 SDC Putten 3 Afgeschermd regulier --
14:45 veld 2 VVOP 8 Hierden 6 E.C. (Eric) Brom 2 9 regulier --
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter: Afgeschermd
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter: G. (Goossen) de Bruin
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter: M. (Marc) Wissink
13:00
veld 1 - hoofdveld
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter: Afgeschermd
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter: S.G.W. (Stan) Endeman
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter: C. (Cornee) Heimensen
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter: Afgeschermd
Kleedkamer thuis: 2
Kleedkamer uit: 9
Scheidsrechter: E.C. (Eric) Brom
JO19-17
Tijd Veld Thuis Uit Scheidsrechter K.K.
Thuis
K.K.
Uit
Type Uitslag
09:00 veld 4 Hierden JO17-2 Unicum JO17-3 E.J. (Evert) Petersen regulier --
10:30 veld 2 Hierden JO17-1 Batavia '90 JO17-1 B.J. (Bert) Westhoff regulier --
11:00 veld 3 Hierden JO19-1 Hoevelaken JO19-1 H. (Harry) Petersen regulier --
12:15 veld 1 Zwart Wit '63 JO19-2 Hierden JO19-2 B. (Bert) Smits regulier --
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter: E.J. (Evert) Petersen
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter: B.J. (Bert) Westhoff
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter: H. (Harry) Petersen
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter: B. (Bert) Smits
JO15-11
Tijd Veld Thuis Uit Scheidsrechter K.K.
Thuis
K.K.
Uit
Type Uitslag
08:30 veld 4 Batavia '90 JO13-3 Hierden JO13-2 J.H. (Jok) Hudepohl regulier --
09:00 veld 2 B Hierden JO11-1 SDC Putten JO11-2 Afgeschermd regulier --
09:00 veld 1 Hierden JO13-1 Epe JO13-1JM B (Berend) Prophitius regulier --
09:00 veld 2 A Hierden JO11-2 asv Dronten JO11-5 Afgeschermd regulier --
11:15 veld 2 - KG Hoevelaken JO15-3JM Hierden JO15-2 regulier --
12:00 veld 3 Unicum JO15-2 Hierden JO15-1 R.C. (Richard) Westendorp regulier --
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter: J.H. (Jok) Hudepohl
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter: Afgeschermd
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter: B (Berend) Prophitius
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter: Afgeschermd
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter: R.C. (Richard) Westendorp
JO10-7
Tijd Veld Thuis Uit Scheidsrechter K.K.
Thuis
K.K.
Uit
Type Uitslag
08:30 veld 1 B2 - Kunstgras Batavia '90 JO10-1 Hierden JO10-1 regulier --
08:30 veld 5 A1 VVOG Harderwijk JO8-4JM Hierden JO8-4 regulier --
08:45 veld 3 A1 Nunspeet JO8-4 Hierden JO8-3 7 10 regulier --
08:45 veld 3 A2 Nunspeet JO9-5 Hierden JO9-4 5 12 regulier --
09:00 veld 5B A1 Hierden JO8-2 Batavia '90 JO8-3 regulier --
09:00 veld 5A A1 Hierden JO8-5 VVOP JO8-3 regulier --
09:45 veld 3 A2 asv Dronten JO9-1 Hierden JO9-1 09 10 regulier --
10:00 veld 3 B1 Nunspeet JO9-3 Hierden JO9-3 8 9 regulier --
10:00 veld 5B A1 Hierden JO8-1 FC Horst JO8-1 regulier --
10:15 veld 3 A2 DVS'33 Ermelo JO9-3 Hierden JO9-2 regulier --
10:30 veld 5A A1 Hierden JO10-2 VVOG Harderwijk JO10-6 regulier --
08:30
veld 1 B2 - Kunstgras
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis: 7
Kleedkamer uit: 10
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis: 5
Kleedkamer uit: 12
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis: 09
Kleedkamer uit: 10
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis: 8
Kleedkamer uit: 9
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
Dames
Tijd Veld Thuis Uit Scheidsrechter K.K.
Thuis
K.K.
Uit
Type Uitslag
09:00 veld 3 Hierden MO13-2 't Harde MO13-1 G.E. (Bas) Valkeneer regulier --
10:30 veld 1 Hierden MO15-1 Zeewolde MO15-1 R. (Rutger) Timmer regulier --
10:50 veld 8+10 DVS'33 Ermelo MO17-1 Hierden MO17-1 regulier --
11:15 veld 4-Eerb. Boys/veld 1-Anadolu A Eerbeekse Boys MO11-1 Hierden MO11-1 regulier --
11:30 veld 6-Spero veld 6 Spero MO13-1 Hierden MO13-1 regulier --
12:30 veld 2 Hierden VR2 Epe VR1 H.A.J. (Henk) Sio regulier --
14:45 veld 2 Hierden VR1 SDC Putten VR2 R. (Rayan) Aarab regulier --
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter: G.E. (Bas) Valkeneer
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter: R. (Rutger) Timmer
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
11:15
veld 4-Eerb. Boys/veld 1-Anadolu A
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
11:30
veld 6-Spero veld 6
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter: H.A.J. (Henk) Sio
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter: R. (Rayan) Aarab