Teams

Hierden MO13-2

zaterdag 18 mei

1-8

Nunspeet MO13-1

zaterdag 25 mei

SDV Barneveld MO13-1

09:00
Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
25 mei 09:00 veld 1 SDV Barneveld MO13-1 Hierden MO13-2 regulier
8 jun. 10:20 veld A Hierden MO13-2 OWIOS MO13-1 regulier
8 jun. 10:40 veld B Veendam 1894 MO13-1 Hierden MO13-2 regulier
8 jun. 11:20 veld A Flevo Boys MO13-1 Hierden MO13-2 regulier
8 jun. 11:40 veld B Hierden MO13-2 Achilles 1894 MO13-1 regulier
8 jun. 12:00 veld A SJO VCHW MO13-1 Hierden MO13-2 regulier

zaterdag 25 mei

zaterdag 8 juni

zaterdag 8 juni

zaterdag 8 juni

zaterdag 8 juni

zaterdag 8 juni

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
18 mei 09:00 Hierden MO13-2 Nunspeet MO13-1 regulier 1-8
11 mei 09:00 Hierden MO13-2 Zeewolde MO13-1 regulier 2-4
20 apr. 09:00 Hierden MO13-2 Blauw Geel '55 MO13-1 regulier 2-5
13 apr. 08:30 Sparta Nijkerk MO13-3 Hierden MO13-2 regulier 0-8
6 apr. 09:00 Hierden MO13-2 Sparta Nijkerk MO13-2 regulier 5-1
23 mrt. 09:00 EFC'58 MO13-1 (9-tal) Hierden MO13-2 regulier 8-3
16 mrt. 09:00 Hierden MO13-2 Sparta Nijkerk MO13-3 regulier 12-1
9 mrt. 10:15 Blauw Geel '55 MO13-1 Hierden MO13-2 regulier 1-2
2 mrt. 09:00 Hierden MO13-2 EFC'58 MO13-1 (9-tal) regulier 0-1
24 feb. 09:45 Sparta Nijkerk MO13-2 Hierden MO13-2 regulier 1-2
3 feb. 09:00 Hierden MO13-2 SDV Barneveld MO13-1 regulier 1-3
27 jan. 08:45 Nunspeet MO13-1 Hierden MO13-2 regulier 0-2
20 jan. 08:30 Zeewolde MO13-1 Hierden MO13-2 regulier 5-4
20 dec. 19:00 Hierden MO13-2 't Harde MO13-1 regulier 0-10
9 dec. 08:30 Zeewolde MO13-1 Hierden MO13-2 regulier 9-0
25 nov. 09:00 OWIOS MO13-1 Hierden MO13-2 regulier 2-2
18 nov. 08:30 Hierden MO13-2 Nunspeet MO13-1 regulier 1-3
11 nov. 11:45 Robur et Velocitas MO13-2 (9-tal) Hierden MO13-2 regulier 4-7
4 nov. 09:00 Hierden MO13-2 EFC'58 MO13-1 (9-tal) regulier 2-0
14 okt. 08:30 DTS '35 Ede MO13-2 Hierden MO13-2 regulier 1-2
7 okt. 09:00 Hierden MO13-2 Zeewolde MO13-1 regulier 0-6
30 sep. 10:45 EFC'58 MO13-1 (9-tal) Hierden MO13-2 regulier 8-4
23 sep. 09:00 Hierden MO13-2 SDV Barneveld MO13-1 regulier 0-7
16 sep. 09:00 Hierden MO13-2 Sparta Nijkerk MO13-2 regulier 8-0
9 sep. 08:30 DTS '35 Ede MO13-1 Hierden MO13-2 regulier 11-0
2 sep. 09:00 Hierden MO13-2 SV Otterlo MO13-1 (9-tal) regulier 0-8

zaterdag 18 mei

zaterdag 11 mei

zaterdag 20 april

zaterdag 13 april

zaterdag 6 april

zaterdag 23 maart

zaterdag 16 maart

zaterdag 9 maart

zaterdag 2 maart

zaterdag 24 februari

zaterdag 3 februari

zaterdag 27 januari

zaterdag 20 januari

08:30
Veld 1 - Luc Hoppen Hoofdveld

woensdag 20 december

zaterdag 9 december

08:30
Veld 1 - Luc Hoppen Hoofdveld

zaterdag 25 november

zaterdag 18 november

zaterdag 11 november

zaterdag 4 november

zaterdag 14 oktober

zaterdag 7 oktober

zaterdag 30 september

zaterdag 23 september

zaterdag 16 september

zaterdag 9 september

zaterdag 2 september

308 MO13 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase)

seizoen - 2e klasse Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase) (2e klasse Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase) 06)
# Team G W G V P D + -
1 SDV Barneveld MO13-1 7 6 1 0 19 -- 43 6
2 Zeewolde MO13-1 7 5 2 0 17 -- 35 5
3 EFC'58 MO13-1 (9-tal) 7 5 1 1 16 -- 48 22
4 SV Otterlo MO13-1 (9-tal) 7 4 0 3 12 -- 29 16
5 Hierden MO13-2 6 2 0 4 6 -- 14 30
6 DIO '30 MO13-1 5 1 0 4 3 -- 5 15
7 DTS '35 Ede MO13-2 7 1 0 6 3 -- 7 33
8 Sparta Nijkerk MO13-2 6 0 0 6 0 -- 3 57
 

309 MO13 (2e fase)

seizoen - 2e klasse (2e fase) (2e klasse (2e fase) 15)
# Team G W G V P D + -
1 't Harde MO13-1 6 6 0 0 18 -- 66 1
2 Zeewolde MO13-1 6 5 1 0 16 -- 42 1
3 Nunspeet MO13-1 5 3 1 1 10 -- 20 6
4 Hierden MO13-2 6 2 1 3 7 -- 12 28
5 EFC'58 MO13-1 (9-tal) 5 2 0 3 6 -- 22 14
6 Robur et Velocitas MO13-2 (9-tal) 6 2 0 4 6 -- 12 47
7 OWIOS MO13-1 6 1 1 4 4 -- 9 20
8 Sparta Nijkerk MO13-2 6 0 0 6 0 -- 3 69
 

310 MO13 (3e fase)

seizoen - 2e klasse (3e fase) (2e klasse (3e fase) 15)
# Team G W G V P D + -
1 Nunspeet MO13-1 13 11 1 1 34 -- 85 16
2 Zeewolde MO13-1 13 10 2 1 32 -- 85 22
3 SDV Barneveld MO13-1 13 8 1 4 25 -- 70 21
4 EFC'58 MO13-1 (9-tal) 12 8 0 4 24 -- 54 28
5 Hierden MO13-2 13 6 0 7 18 -- 44 38
6 Sparta Nijkerk MO13-2 13 3 0 10 9 -- 29 69
7 Blauw Geel '55 MO13-1 13 3 0 10 9 -- 26 71
8 Sparta Nijkerk MO13-3 12 0 0 12 0 -- 7 135
 

MO13 Final League (4e fase)

seizoen - 2e klasse Final League (4e fase) (2e klasse Final League (4e fase) 05** (Achilles 1894 - 10.00))
# Team G W G V P D + -
1 Achilles 1894 MO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
2 Flevo Boys MO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
3 Hierden MO13-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
4 OWIOS MO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
5 SJO VCHW MO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
6 Veendam 1894 MO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0

Speler

Besten, Megan den

Laten, Julia van

Versteeg, Abby

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Afgeschermd

Teammanager

Afgeschermd

Trainer/coach

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden MO13-2 8 5b

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden MO13-2 12 5a

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden MO13-2

Geen foto's gevonden.