Scheidsrechter wedstrijden

Scheidsrechter wedstrijden week 38

dinsdag 21 september

JO19-17
Tijd Veld Thuis Uit Scheidsrechter K.K.
Thuis
K.K.
Uit
Type Uitslag
20:00 4 (gras) Zeewolde JO17-1 Hierden JO17-1JM beker 6-1
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:

vrijdag 24 september

Dames
Tijd Veld Thuis Uit Scheidsrechter K.K.
Thuis
K.K.
Uit
Type Uitslag
19:30 Veld 2 Veensche Boys VR1 Hierden VR2 regulier --
20:00 Veld 2 Hoevelaken VR1 Hierden VR2 regulier --
20:00 veld 1 Zeewolde VR1 Hierden VR1 regulier --
20:30 veld 1 Hierden VR1 Unicum VR1 B. (Bas) Valkeneer - - regulier --
20:30 Veld 2 Hierden VR2 Sparta Nijkerk VR5 regulier --
21:00 veld 1 sv Reaal Dronten VR1 Hierden VR1 regulier --
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis: -
Kleedkamer uit: -
Scheidsrechter: B. (Bas) Valkeneer
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:

zaterdag 25 september

Senioren
Tijd Veld Thuis Uit Scheidsrechter K.K.
Thuis
K.K.
Uit
Type Uitslag
12:15 veld 1 Hierden 2 Hatto Heim 2 Afgeschermd 11 12 regulier --
12:30 veld 5 asv Dronten 6 Hierden 6 L. (Luuk) te Velde 03 04 regulier --
14:30 veld 4 DVS'33 Ermelo 10 Hierden 7 regulier --
14:30 veld 2 Hierden 3 Swift '64 2 H. (Henk) van Beekhuizen 3 4 regulier --
14:30 veld 3 Hierden 5 asv Dronten 3 regulier --
15:00 veld-D Sparta Nijkerk 6 Hierden 4 A. (Aart) Nijhof 03 18 regulier --
15:00 veld 1 Hierden 1 Bennekom 1 P.H.G. (Paul) van Koolwijk 1 2 regulier --
Kleedkamer thuis: 11
Kleedkamer uit: 12
Scheidsrechter: Afgeschermd
Kleedkamer thuis: 03
Kleedkamer uit: 04
Scheidsrechter: L. (Luuk) te Velde
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis: 3
Kleedkamer uit: 4
Scheidsrechter: H. (Henk) van Beekhuizen
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis: 03
Kleedkamer uit: 18
Scheidsrechter: A. (Aart) Nijhof
Kleedkamer thuis: 1
Kleedkamer uit: 2
Scheidsrechter: P.H.G. (Paul) van Koolwijk
JO19-17
Tijd Veld Thuis Uit Scheidsrechter K.K.
Thuis
K.K.
Uit
Type Uitslag
10:30 veld 4 Hierden JO17-3 Zwart Wit '63 JO17-2 W. (Wessel) Kok 9 10 regulier --
10:30 veld 2 sv Reaal Dronten JO17-1 Hierden JO17-2 regulier --
11:30 veld 4 EFC '58 JO19-3 Hierden JO19-3 K- 5 K-10 regulier --
12:30 veld 1 Unicum JO17-1 Hierden JO17-1JM A. (Ashwin) van Stormbroek - - regulier --
13:00 veld-T Sparta Nijkerk JO19-2 Hierden JO19-1 S. (Stijn) Achterveld 09 17 regulier --
14:30 veld 4 Hierden JO19-2 EFC '58 JO19-2 H.A.J. (Henk) Sio 9 10 regulier --
Kleedkamer thuis: 9
Kleedkamer uit: 10
Scheidsrechter: W. (Wessel) Kok
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis: K- 5
Kleedkamer uit: K-10
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis: -
Kleedkamer uit: -
Scheidsrechter: A. (Ashwin) van Stormbroek
Kleedkamer thuis: 09
Kleedkamer uit: 17
Scheidsrechter: S. (Stijn) Achterveld
Kleedkamer thuis: 9
Kleedkamer uit: 10
Scheidsrechter: H.A.J. (Henk) Sio
JO15-11
Tijd Veld Thuis Uit Scheidsrechter K.K.
Thuis
K.K.
Uit
Type Uitslag
09:00 veld 4 Hierden JO11-2 Sparta Nijkerk JO11-4 Afgeschermd 9 10 regulier --
09:00 veld 2 Hierden JO15-1JM VVOG JO15-1JM L (Leendert) Foppen 11 12 regulier --
10:15 veld 1 Hierden JO13-1JM SDV Barneveld JO13-2 G. (Gertjan) Plakke 1 2 regulier --
10:15 KG 3B VVOP JO11-2JM Hierden JO11-1 6 13 regulier --
10:30 veld 2 Hierden JO15-2JM Nunspeet JO15-2 H. (Harry) Petersen 3 4 regulier --
Kleedkamer thuis: 9
Kleedkamer uit: 10
Scheidsrechter: Afgeschermd
Kleedkamer thuis: 11
Kleedkamer uit: 12
Scheidsrechter: L (Leendert) Foppen
Kleedkamer thuis: 1
Kleedkamer uit: 2
Scheidsrechter: G. (Gertjan) Plakke
Kleedkamer thuis: 6
Kleedkamer uit: 13
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis: 3
Kleedkamer uit: 4
Scheidsrechter: H. (Harry) Petersen
JO10-7
Tijd Veld Thuis Uit Scheidsrechter K.K.
Thuis
K.K.
Uit
Type Uitslag
08:30 veld 3 Swift '64 JO8-1 Hierden JO8-2 5 6 regulier --
09:00 veld 2 Rood-Wit '58 JO9-1 Hierden JO9-1 regulier --
09:00 veld 5a Hierden JO9-3JM Veluwse Boys JO9-1JM 3 4 regulier --
09:00 veld 5b Hierden JO8-3 Zwart Wit '63 JO8-2 5 7 regulier --
09:30 veld 5 VVOG JO10-2 Hierden JO10-1 regulier --
09:45 veld 3 Unicum JO10-6 Hierden JO10-2 regulier --
10:15 veld 5a Hierden JO9-2 Robur et Velocitas JO9-8 5 4 regulier --
Kleedkamer thuis: 5
Kleedkamer uit: 6
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis: 3
Kleedkamer uit: 4
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis: 5
Kleedkamer uit: 7
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis: 5
Kleedkamer uit: 4
Scheidsrechter:
Dames
Tijd Veld Thuis Uit Scheidsrechter K.K.
Thuis
K.K.
Uit
Type Uitslag
08:45 veld 4 Nunspeet MO13-2 Hierden MO13-2 regulier --
09:00 7b Urk MO11-1 Hierden MO11-1 23 24 regulier --
09:30 veld 2 EFC '58 MO15-1 Hierden MO15-1 K- 1 K- 4 regulier --
10:30 veld 3 Hierden MO13-1 Batavia '90 MO13-1 L (Leendert) Foppen 8 6 regulier --
11:45 veld 5 Epe VR2 Hierden VR1 J. (Jarno) Bonhof regulier --
12:15 veld 2 BAS MO17-1 Hierden MO17-2 Afgeschermd regulier --
12:30 veld 1 IJVV MO17-1 Hierden MO17-1 D (Dick) vd Meulen - - regulier --
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis: 23
Kleedkamer uit: 24
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis: K- 1
Kleedkamer uit: K- 4
Scheidsrechter:
Kleedkamer thuis: 8
Kleedkamer uit: 6
Scheidsrechter: L (Leendert) Foppen
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter: J. (Jarno) Bonhof
Kleedkamer thuis:
Kleedkamer uit:
Scheidsrechter: Afgeschermd
Kleedkamer thuis: -
Kleedkamer uit: -
Scheidsrechter: D (Dick) vd Meulen