Voetbal

Stand Hierden JO13-1

0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase

seizoen - 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) (2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 08)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden JO13-1 7 7 0 0 21 -- 46 6
2 VSCO '61 JO13-1 7 5 0 2 15 -- 37 16
3 't Harde JO13-1 7 5 0 2 15 -- 37 19
4 asv Dronten JO13-2 7 5 0 2 15 -- 31 14
5 Batavia '90 JO13-2 7 2 1 4 7 -- 24 34
6 Go Ahead Kampen JO13-2 7 2 0 5 6 -- 15 46
7 's Heerenbroek JO13-1 7 1 1 5 4 -- 10 35
8 BAS JO13-1JM 7 0 0 7 0 -- 9 39
 

0393 Onder 13 (2e fase)

seizoen - 1e klasse (2e fase) (1e klasse (2e fase) 07)
# Team G W G V P D + -
1 SC Genemuiden JO13-1 6 6 0 0 18 -- 19 5
2 Zwart Wit '63 JO13-1 6 5 0 1 15 -- 27 14
3 Hierden JO13-1 6 4 0 2 12 -- 21 15
4 Batavia '90 JO13-1 7 4 0 3 12 -- 20 14
5 Epe JO13-1JM 6 2 0 4 6 -- 12 17
6 ESC JO13-1 7 2 0 5 6 -- 13 15
7 OWIOS JO13-1 7 2 0 5 6 -- 10 26
8 DOS Kampen JO13-2 5 0 0 5 0 -- 7 23
 

0394 Onder 13 (3e fase)

seizoen - 1e klasse (3e fase) (1e klasse (3e fase) 1)
# Team G W G V P D + -
1 Zwart Wit '63 JO13-1 10 8 1 1 25 -- 50 22
2 Hierden JO13-1 10 8 0 2 24 -- 36 13
3 Batavia '90 JO13-1 9 7 0 2 21 -- 25 8
4 DOS Kampen JO13-1 10 7 0 3 21 -- 34 19
5 IJVV JO13-1JM 10 5 0 5 15 -- 33 36
6 SC Genemuiden JO13-1 10 4 1 5 13 -- 26 21
7 VSCO '61 JO13-1 10 4 0 6 12 -- 19 31
8 OWIOS JO13-1 10 3 1 6 10 -- 13 31
9 ESC JO13-1 9 2 2 5 8 -- 16 34
10 Epe JO13-1JM 10 2 0 8 6 -- 12 28
11 Hatto Heim JO13-1JM 10 1 1 8 4 -- 9 30
 

Onder 13 beker 2e ronde

beker - Zwaluwen Jeugd Beker O13 2e ronde Groep 2 (Zwaluwen Jeugd Beker O13 2e ronde Groep 2 1)
# Team G W G V P D + -
1 BSC Unisson JO13-1 1 1 0 0 3 -- 5 1
2 DSV '61 JO13-1 1 1 0 0 3 -- 5 2
3 SC Bemmel JO13-1 1 1 0 0 3 -- 2 1
4 Sportclub Deventer JO13-1 1 1 0 0 3 -- 2 1
5 Hatto Heim JO13-1JM 1 1 0 0 3 -- 2 1
6 ST: Gendringen/SVGG JO13-1 1 1 0 0 3 -- 1 0
7 Hierden JO13-1 1 1 0 0 3 -- 2 2
8 Blauw Geel '55 JO13-1JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
9 Brakkenstein JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
10 DES JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
11 Nieuwleusen SV JO13-1JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
12 Reutum JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
13 SKV JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
14 De Tukkers JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
15 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-1JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
16 FC Zutphen JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
17 Sparta Nijkerk JO13-2 1 0 0 1 0 -- 2 2
18 Fortissimo JO13-1 1 0 0 1 0 -- 1 2
19 SJO VCHW JO13-1JM 1 0 0 1 0 -- 1 2
20 WSV JO13-2 1 0 0 1 0 -- 1 2
21 ZZC'20 JO13-2 1 0 0 1 0 -- 0 1
22 VVOG Harderwijk JO13-2 1 0 0 1 0 -- 2 5
23 Avanti W. JO13-1 1 0 0 1 0 -- 1 5
 

Onder 13 beker 1/8 finales

beker - Zwaluwen Jeugd Beker O13 1/8 finales Groep 2 (Zwaluwen Jeugd Beker O13 1/8 finales Groep 2 1)
# Team G W G V P D + -
1 De Tukkers JO13-1 1 1 0 0 3 -- 5 0
2 FC Zutphen JO13-1 1 1 0 0 3 -- 4 0
3 SKV JO13-1 1 1 0 0 3 -- 4 1
4 DSV '61 JO13-1 1 1 0 0 3 -- 4 2
5 SC Bemmel JO13-1 1 1 0 0 3 -- 3 2
6 Hierden JO13-1 1 1 0 0 3 -- 2 1
7 Reutum JO13-1 1 1 0 0 3 -- 0 0
8 ST: Gendringen/SVGG JO13-1 1 1 0 0 3 -- 0 0
9 BSC Unisson JO13-1 1 0 0 1 0 -- 0 0
10 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO13-1JM 1 0 0 1 0 -- 0 0
11 Blauw Geel '55 JO13-1JM 1 0 0 1 0 -- 2 3
12 Hatto Heim JO13-1JM 1 0 0 1 0 -- 1 2
13 Nieuwleusen SV JO13-1JM 1 0 0 1 0 -- 2 4
14 Brakkenstein JO13-1 1 0 0 1 0 -- 1 4
15 Sportclub Deventer JO13-1 1 0 0 1 0 -- 0 4
16 DES JO13-1 1 0 0 1 0 -- 0 5
 

Onder 13 beker 1/4 finales

beker - Zwaluwen Jeugd Beker O13 1/4 finales Groep 2 (Zwaluwen Jeugd Beker O13 1/4 finales Groep 2 1)
# Team G W G V P D + -
1 De Tukkers JO13-1 1 1 0 0 3 -- 4 1
2 ST: Gendringen/SVGG JO13-1 1 1 0 0 3 -- 3 1
3 SKV JO13-1 1 1 0 0 3 -- 3 3
4 DSV '61 JO13-1 1 1 0 0 3 -- 3 3
5 Hierden JO13-1 1 0 0 1 0 -- 3 3
6 FC Zutphen JO13-1 1 0 0 1 0 -- 3 3
7 SC Bemmel JO13-1 1 0 0 1 0 -- 1 3
8 Reutum JO13-1 1 0 0 1 0 -- 1 4