Teams

Hierden JO11-1

zaterdag 22 januari

VVOG JO11-3

08:30

zaterdag 29 januari

09:00

Lelystad '67 JO11-2

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
29 jan. 09:00 veld 2B Hierden JO11-1 Lelystad '67 JO11-2 regulier
5 feb. 09:00 veld 3 BAS JO11-1 Hierden JO11-1 regulier
12 feb. 09:00 veld 1 Hierden JO11-1 Zeewolde JO11-3 regulier
5 mrt. 08:30 veld 3 asv Dronten JO11-4JM Hierden JO11-1 regulier
12 mrt. 09:00 veld 1 Batavia '90 JO11-3 Hierden JO11-1 regulier

zaterdag 29 januari

zaterdag 5 februari

zaterdag 12 februari

zaterdag 5 maart

zaterdag 12 maart

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
22 jan. 08:30 VVOG JO11-3 Hierden JO11-1 regulier --
11 dec. 10:00 VVOP JO11-2JM Hierden JO11-1 regulier 5-3
4 dec. 09:00 Hierden JO11-1 Nunspeet JO11-2JM regulier 0-0
27 nov. 10:15 DSV '61 JO11-1 Hierden JO11-1 regulier 8-5
20 nov. 09:00 Hierden JO11-1 Zeewolde JO11-4 regulier 8-6
13 nov. 09:00 SDC Putten JO11-3 Hierden JO11-1 regulier 0-14
6 nov. 09:00 Hierden JO11-1 Zwart Wit '63 JO11-1 regulier 4-5
30 okt. 08:30 VVOG JO11-3 Hierden JO11-1 regulier 5-7
9 okt. 08:30 VVOG JO11-3 Hierden JO11-1 regulier 3-14
25 sep. 10:15 VVOP JO11-2JM Hierden JO11-1 regulier 2-5
18 sep. 09:00 Hierden JO11-1 DVS'33 Ermelo JO11-2 regulier 16-1
11 sep. 09:00 Hierden JO11-1 Zwart Wit '63 JO11-1 regulier 7-5
4 sep. 09:45 Hoevelaken JO11-2 Hierden JO11-1 regulier 6-3

zaterdag 22 januari

zaterdag 11 december

zaterdag 4 december

zaterdag 27 november

zaterdag 20 november

zaterdag 13 november

zaterdag 6 november

zaterdag 30 oktober

zaterdag 9 oktober

zaterdag 25 september

zaterdag 18 september

zaterdag 11 september

zaterdag 4 september

0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks

seizoen - 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) (2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 07)
# Team G W G V P D + -
1 Veensche Boys JO11-1 5 5 0 0 15 -- 37 12
2 Hierden JO11-1 5 4 0 1 12 -- 45 17
3 Zwart Wit '63 JO11-1 5 3 0 2 9 -- 34 17
4 Hoevelaken JO11-2 5 3 0 2 9 -- 28 24
5 VVOG JO11-3 5 1 0 4 3 -- 18 33
6 DVS'33 Ermelo JO11-2 5 1 0 4 3 -- 9 63
7 VVOP JO11-2JM 6 1 0 5 3 -- 27 32
 

0269 Onder 11 (2e fase)

seizoen - 2e klasse (2e fase) (2e klasse (2e fase) 11)
# Team G W G V P D + -
1 DSV '61 JO11-1 5 5 0 0 15 -- 57 17
2 Zwart Wit '63 JO11-1 6 5 0 1 15 -- 53 26
3 VVOP JO11-2JM 6 4 0 2 12 -- 34 23
4 Hierden JO11-1 7 3 1 3 10 -- 41 29
5 VVOG JO11-3 6 2 1 3 7 -- 28 33
6 Nunspeet JO11-2JM 6 2 1 3 7 -- 21 31
7 Zeewolde JO11-4 6 1 1 4 4 -- 27 49
8 SDC Putten JO11-3 6 0 0 6 0 -- 8 61
 

0270 Onder 11 (3e fase)

seizoen - 2e klasse (3e fase) (2e klasse (3e fase) 03)
# Team G W G V P D + -
1 asv Dronten JO11-4JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
2 BAS JO11-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
3 Batavia '90 JO11-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
4 Hierden JO11-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
5 Lelystad '67 JO11-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
6 Swift '64 JO11-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
7 VVOG JO11-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
8 Zeewolde JO11-3 0 0 0 0 0 -- 0 0

Speler

Berg, Kyan van den

Verdediger

Jonker, Martijn

Verdediger

Timmer, Sam

Doelverdediger

Afgeschermd

Middenvelder

Afgeschermd

Middenvelder

Afgeschermd

Verdediger

Afgeschermd

Middenvelder

Afgeschermd

Aanvaller

Afgeschermd

Middenvelder

Afgeschermd

Aanvaller

Staff

Bruinink, Erwin

Teammanager

Vries, Tim de

Teammanager

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden JO11-1 --- 1

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden JO11-1 --- 1c

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO11-1

Geen foto's gevonden.