Teams

Hierden JO11-2

zaterdag 28 januari

2-5

Zeewolde JO11-7

zaterdag 4 februari

BAS JO11-1

09:00
Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
4 feb. 09:00 veld 3 A BAS JO11-1 Hierden JO11-2 regulier
11 feb. 09:00 veld 4 A Hierden JO11-2 ESC JO11-3 regulier
4 mrt. 08:30 veld 3 B asv Dronten JO11-5 Hierden JO11-2 regulier
11 mrt. 08:30 veld 5 A asv Dronten MO11-1 Hierden JO11-2 regulier
18 mrt. 09:00 veld 1 B Hierden JO11-2 Batavia '90 JO11-3 regulier

zaterdag 4 februari

zaterdag 11 februari

zaterdag 4 maart

zaterdag 11 maart

zaterdag 18 maart

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
28 jan. 09:00 Hierden JO11-2 Zeewolde JO11-7 regulier 2-5
21 jan. 09:00 DSV '61 JO11-1 Hierden JO11-2 regulier 10-2
10 dec. 10:30 Zeewolde JO11-4 Hierden JO11-2 regulier 3-3
3 dec. 09:00 Hierden JO11-2 't Harde JO11-2 regulier 5-1
26 nov. 08:30 Batavia '90 JO11-3 Hierden JO11-2 regulier 1-4
19 nov. 10:15 ESC JO11-3 Hierden JO11-2 regulier 5-1
12 nov. 09:00 Hierden JO11-2 BAS JO11-1 regulier 2-3
5 nov. 10:00 Go Ahead Kampen JO11-1 Hierden JO11-2 regulier 2-1
29 okt. 09:00 Hierden JO11-2 asv Dronten JO11-5 regulier 0-3
8 okt. 11:00 asv Dronten JO11-5 Hierden JO11-2 regulier 4-3
1 okt. 09:00 Hierden JO11-2 Zeewolde JO11-6 regulier 4-7
24 sep. 10:00 VVOG JO11-5 Hierden JO11-2 regulier 1-5
17 sep. 09:00 Hierden JO11-2 Unicum JO11-4 regulier 3-6
10 sep. 08:30 FC Horst JO11-3 Hierden JO11-2 regulier 4-21
3 sep. 09:00 Hierden JO11-2 asv Dronten JO11-5 regulier 6-2

zaterdag 28 januari

zaterdag 21 januari

zaterdag 10 december

zaterdag 3 december

zaterdag 26 november

08:30
veld 1 A - Kunstgras

zaterdag 19 november

zaterdag 12 november

zaterdag 5 november

zaterdag 29 oktober

zaterdag 8 oktober

zaterdag 1 oktober

zaterdag 24 september

zaterdag 17 september

zaterdag 10 september

zaterdag 3 september

0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks

seizoen - 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) (4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 24)
# Team G W G V P D + -
1 Unicum JO11-4 6 5 0 1 15 -- 52 20
2 FC Horst JO11-3 6 5 0 1 15 -- 58 41
3 Hierden JO11-2 6 3 0 3 9 -- 42 24
4 asv Dronten JO11-5 6 3 0 3 9 -- 18 28
5 Zeewolde JO11-6 6 1 1 4 4 -- 24 46
6 VVOG JO11-5 6 0 1 5 1 -- 15 50
 

0269 Onder 11 (2e fase)

seizoen - 4e klasse (2e fase) (4e klasse (2e fase) 09)
# Team G W G V P D + -
1 Zeewolde JO11-4 7 6 1 0 19 -- 38 12
2 Batavia '90 JO11-3 7 4 0 3 12 -- 30 21
3 Go Ahead Kampen JO11-1 7 4 0 3 12 -- 23 17
4 BAS JO11-1 6 3 1 2 10 -- 24 28
5 't Harde JO11-2 7 2 2 3 8 -- 21 35
6 Hierden JO11-2 7 2 1 4 7 -- 16 18
7 asv Dronten JO11-5 6 2 0 4 6 -- 13 23
8 ESC JO11-3 7 1 1 5 4 -- 20 31
 

0270 Onder 11 (3e fase)

seizoen - 4e klasse (3e fase) (4e klasse (3e fase) 04)
# Team G W G V P D + -
1 asv Dronten JO11-5 2 2 0 0 6 -- 14 1
2 DSV '61 JO11-1 2 2 0 0 6 -- 16 6
3 Zeewolde JO11-7 1 1 0 0 3 -- 5 2
4 BAS JO11-1 2 1 0 1 3 -- 12 9
5 asv Dronten MO11-1 1 0 0 1 0 -- 4 6
6 Batavia '90 JO11-3 1 0 0 1 0 -- 1 7
7 ESC JO11-3 1 0 0 1 0 -- 2 12
8 Hierden JO11-2 2 0 0 2 0 -- 4 15

Speler

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Hove, Kian Ten

Teammanager

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden JO11-2 --- 1

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden JO11-2 --- 1c

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO11-2

Geen foto's gevonden.