Teams

Hierden JO11-2

zaterdag 22 januari

09:00

DVS'33 Ermelo JO11-3

zaterdag 29 januari

VVOG JO11-6JM

08:30
Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
29 jan. 08:30 veld 4 VVOG JO11-6JM Hierden JO11-2 regulier
5 feb. 09:00 veld 1 Hierden JO11-2 DSV '61 JO11-2JM regulier
12 feb. 09:00 veld 1 Hulshorst JO11-1JM Hierden JO11-2 regulier
5 mrt. 09:00 veld 1 Hierden JO11-2 Veluwse Boys JO11-1JM regulier
12 mrt. 08:45 veld 3 Nunspeet JO11-3JM Hierden JO11-2 regulier

zaterdag 29 januari

zaterdag 5 februari

zaterdag 12 februari

zaterdag 5 maart

zaterdag 12 maart

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
22 jan. 09:00 Hierden JO11-2 DVS'33 Ermelo JO11-3 regulier --
11 dec. 09:00 Hierden JO11-2 Sparta Nijkerk JO11-3 regulier 1-7
4 dec. 08:30 Hoevelaken JO11-3 Hierden JO11-2 regulier --
27 nov. 09:00 Hierden JO11-2 DVS'33 Ermelo JO11-2 regulier --
20 nov. 11:00 Rood-Wit '58 JO11-1 Hierden JO11-2 regulier 9-2
13 nov. 09:00 Hierden JO11-2 EFC '58 JO11-1 regulier 2-4
6 nov. 09:45 SDV Barneveld JO11-4 Hierden JO11-2 regulier 12-2
30 okt. 09:00 Hierden JO11-2 VVOG JO11-5 regulier 3-6
2 okt. 09:45 asv Dronten JO11-4JM Hierden JO11-2 regulier 2-5
25 sep. 09:00 Hierden JO11-2 Sparta Nijkerk JO11-4 regulier 1-10
18 sep. 08:30 VVOG JO11-4JM Hierden JO11-2 regulier 13-1
11 sep. 09:00 Hierden JO11-2 Batavia '90 JO11-4 regulier 6-5
4 sep. 08:30 Zeewolde JO11-5 Hierden JO11-2 regulier 25-3

zaterdag 22 januari

zaterdag 11 december

zaterdag 4 december

zaterdag 27 november

zaterdag 20 november

zaterdag 13 november

zaterdag 6 november

zaterdag 30 oktober

zaterdag 2 oktober

zaterdag 25 september

zaterdag 18 september

zaterdag 11 september

zaterdag 4 september

0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks

seizoen - 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) (3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 01)
# Team G W G V P D + -
1 VVOG JO11-4JM 5 5 0 0 15 -- 43 12
2 Zeewolde JO11-5 5 4 0 1 12 -- 53 12
3 Sparta Nijkerk JO11-4 5 3 0 2 9 -- 29 20
4 asv Dronten JO11-4JM 6 3 0 3 9 -- 40 19
5 Hierden JO11-2 5 2 0 3 6 -- 16 55
6 FC Horst JO11-2 5 1 0 4 3 -- 19 50
7 Batavia '90 JO11-4 5 0 0 5 0 -- 12 44
 

0269 Onder 11 (2e fase)

seizoen - 3e klasse (2e fase) (3e klasse (2e fase) 13)
# Team G W G V P D + -
1 Rood-Wit '58 JO11-1 7 5 1 1 16 -- 37 18
2 SDV Barneveld JO11-4 7 4 2 1 14 -- 35 17
3 EFC '58 JO11-1 7 4 2 1 14 -- 31 22
4 Sparta Nijkerk JO11-3 7 4 0 3 12 -- 31 22
5 Hoevelaken JO11-3 6 2 2 2 8 -- 21 29
6 VVOG JO11-5 7 2 0 5 6 -- 25 33
7 DVS'33 Ermelo JO11-2 6 1 1 4 4 -- 16 27
8 Hierden JO11-2 5 0 0 5 0 -- 10 38
 

0270 Onder 11 (3e fase)

seizoen - 4e klasse (3e fase) (4e klasse (3e fase) 24)
# Team G W G V P D + -
1 DSV '61 JO11-2JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
2 DVS'33 Ermelo JO11-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
3 Hierden JO11-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
4 FC Horst JO11-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
5 Hulshorst JO11-1JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
6 Nunspeet JO11-3JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
7 Veluwse Boys JO11-1JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
8 VVOG JO11-6JM 0 0 0 0 0 -- 0 0

Speler

Wouters, Dries

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Pruis, Rick

Teammanager

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden JO11-2 --- 1

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden JO11-2 --- 1c

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO11-2

Geen foto's gevonden.