Teams

Hierden JO17-2

zaterdag 18 december

2-3

Unicum JO17-2

zaterdag 29 januari

09:00

Columbia JO17-1

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
29 jan. 09:00 veld 3 Hierden JO17-2 Columbia JO17-1 regulier
5 feb. 10:30 Veld 4 Zeewolde JO17-2 Hierden JO17-2 regulier
12 feb. 09:00 veld 2 Hierden JO17-2 AGOVV JO17-1 regulier
5 mrt. 12:30 veld 3 Batavia '90 JO17-2 Hierden JO17-2 regulier
12 mrt. 09:00 veld 2 Hierden JO17-2 Hulshorst JO17-1JM regulier
19 mrt. 11:45 veld 2 Epe JO17-3 Hierden JO17-2 regulier
2 apr. 14:30 veld 2 KCVO JO17-1 Hierden JO17-2 regulier
9 apr. 09:00 veld 2 Hierden JO17-2 VIOS V JO17-1JM regulier
14 mei 12:30 veld 7 VVOG JO17-3 Hierden JO17-2 regulier
21 mei 09:00 veld 1 Hierden JO17-2 Berkum JO17-2 regulier

zaterdag 29 januari

zaterdag 5 februari

zaterdag 12 februari

zaterdag 5 maart

zaterdag 12 maart

zaterdag 19 maart

zaterdag 2 april

zaterdag 9 april

zaterdag 14 mei

zaterdag 21 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
18 dec. 09:00 Hierden JO17-2 Unicum JO17-2 regulier 2-3
11 dec. 12:00 Batavia '90 JO17-2 Hierden JO17-2 regulier 0-2
4 dec. 09:00 Hierden JO17-2 Nunspeet JO17-2 regulier 6-0
27 nov. 12:00 Lelystad '67 JO17-2 Hierden JO17-2 regulier 3-4
20 nov. 09:00 Hierden JO17-2 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1 regulier 2-1
6 nov. 09:00 Hierden JO17-2 VVOP JO17-2 regulier 3-1
30 okt. 12:30 VVOG JO17-3 Hierden JO17-2 regulier 3-5
23 okt. 09:00 Hierden JO17-2 VVOG JO17-4 regulier 5-2
9 okt. 13:00 Sparta Nijkerk JO17-3 Hierden JO17-2 regulier 3-4
2 okt. 09:00 Hierden JO17-2 Hoevelaken JO17-2 regulier 3-1
27 sep. 19:45 ESC JO17-2 Hierden JO17-2 beker 3-0
25 sep. 10:30 sv Reaal Dronten JO17-1 Hierden JO17-2 regulier 4-2
11 sep. 09:00 Hierden JO17-2 VVOG JO17-5 beker 12-1
4 sep. 11:45 Nunspeet JO17-3 Hierden JO17-2 beker 3-1

zaterdag 18 december

zaterdag 11 december

zaterdag 4 december

zaterdag 27 november

zaterdag 6 november

zaterdag 30 oktober

zaterdag 23 oktober

zaterdag 9 oktober

zaterdag 2 oktober

maandag 27 september

zaterdag 25 september

zaterdag 11 september

zaterdag 4 september

0235 Onder 17 (najaarsreeks)

seizoen - 3e klasse (3e klasse 02)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden JO17-2 9 8 0 1 24 -- 34 17
2 Batavia '90 JO17-2 7 6 1 0 19 -- 29 11
3 VVOG JO17-3 7 6 0 1 18 -- 48 18
4 Unicum JO17-2 8 5 0 3 15 -- 34 24
5 VVOG JO17-4 10 4 2 4 14 -- 29 29
6 Lelystad '67 JO17-2 8 3 2 3 11 -- 27 28
7 VVOP JO17-2 9 3 2 4 11 -- 25 28
8 Hoevelaken JO17-2 10 3 2 5 11 -- 24 32
9 Sparta Nijkerk JO17-3 10 2 1 7 7 -- 24 35
10 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1 9 1 2 6 5 -- 16 37
11 Nunspeet JO17-2 9 0 2 7 2 -- 18 49
 

0237 Onder 17 (voorjaarsreeks)

seizoen - 2e klasse (2e klasse 08)
# Team G W G V P D + -
1 AGOVV JO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
2 Batavia '90 JO17-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
3 Berkum JO17-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
4 Columbia JO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
5 Epe JO17-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
6 Hierden JO17-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
7 Hulshorst JO17-1JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
8 KCVO JO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
9 VIOS V JO17-1JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
10 VVOG JO17-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
11 Zeewolde JO17-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
 

Onder 17 beker poulefase

beker - Zwaluwen Jeugd Beker O17 poulefase Groep 3 (Zwaluwen Jeugd Beker O17 poulefase Groep 3 20)
# Team G W G V P D + -
1 Nunspeet JO17-3 3 3 0 0 9 -- 21 6
2 ESC JO17-2 3 2 0 1 6 -- 17 7
3 Hierden JO17-2 3 1 0 2 3 -- 13 7
4 VVOG JO17-5 3 0 0 3 0 -- 5 36

Speler

Beelen, Jayden

Gelton, Dani

Kok, Jurre

Luvumbo, Noah

Pilger, Daan

Stepniewski, Alan

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Hensbergen, Bjorn

Teammanager

Dinsdag

Tijd Team K.K. Veld
18:15 - 19:45 Hierden JO17-2 12 2a

Donderdag

Tijd Team K.K. Veld
18:15 - 19:45 Hierden JO17-2 12 1b

Hierden JO17-2 wint van asv Dronten

07 december 2019

Onder leiding van Hessel Lodder is v.v. Hierden JO17-2 aan een uitstekend seizoen bezig. Afgelopen z...

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO17-2