Teams

Hierden JO19-1

zaterdag 14 mei

EFC '58 JO19-1

2-1

zaterdag 21 mei

12:30

Sportclub Deventer JO19-1

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
21 mei 12:30 veld 2 Hierden JO19-1 Sportclub Deventer JO19-1 regulier
4 jun. 14:30 veld 2 Hierden JO19-1 SC Klarenbeek JO19-1 regulier

zaterdag 4 juni

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
14 mei 12:30 EFC '58 JO19-1 Hierden JO19-1 regulier 2-1
30 apr. 12:00 Hatto Heim JO19-1 Hierden JO19-1 regulier 9-2
23 apr. 14:30 WHC JO19-1 Hierden JO19-1 regulier 1-0
9 apr. 14:30 Hierden JO19-1 Heerde JO19-1 regulier 0-1
2 apr. 15:15 Diepenveen JO19-1 Hierden JO19-1 regulier 1-2
26 mrt. 14:30 Hierden JO19-1 KCVO JO19-1 regulier 0-0
19 mrt. 14:30 Hierden JO19-1 VSCO '61 JO19-1 regulier 4-1
12 mrt. 12:30 OWIOS JO19-1 Hierden JO19-1 regulier 3-4
5 mrt. 14:45 Hierden JO19-1 Helios JO19-1 regulier 1-4
19 feb. 14:30 Hierden JO19-1 EZC '84 JO19-1 regulier 2-1
12 feb. 15:00 SV Twello JO19-1 Hierden JO19-1 regulier 1-3
18 dec. 12:30 Hierden JO19-1 EFC '58 JO19-1 regulier 1-1
4 dec. 14:30 Hierden JO19-1 Veensche Boys JO19-1 regulier 6-1
20 nov. 14:30 Hierden JO19-1 Zeewolde JO19-2 regulier 2-0
30 okt. 14:30 Hierden JO19-1 IJVV JO19-2 regulier 4-1
23 okt. 14:30 Hierden JO19-1 NSC Nijkerk JO19-1 regulier 9-1
9 okt. 15:00 Unicum JO19-1 Hierden JO19-1 regulier 0-2
2 okt. 14:30 Hierden JO19-1 Swift '64 JO19-1 regulier 3-1
25 sep. 13:00 Sparta Nijkerk JO19-2 Hierden JO19-1 regulier 1-3
18 sep. 13:00 Hierden JO19-1 EZC '84 JO19-1 -- 5-0
15 sep. 19:30 Hierden JO19-1 Nunspeet JO19-2 -- 0-1
11 sep. 12:30 AGOVV JO19-1 Hierden JO19-1 -- 2-5

zaterdag 14 mei

zaterdag 30 april

12:00
veld 1-Hatto H

zaterdag 23 april

zaterdag 9 april

zaterdag 2 april

zaterdag 26 maart

zaterdag 19 maart

zaterdag 12 maart

zaterdag 5 maart

zaterdag 19 februari

zaterdag 12 februari

zaterdag 18 december

zaterdag 4 december

zaterdag 20 november

zaterdag 30 oktober

zaterdag 23 oktober

zaterdag 9 oktober

zaterdag 2 oktober

zaterdag 25 september

zaterdag 18 september

woensdag 15 september

zaterdag 11 september

12:30
Veld 1 Hoofdveld

0225 Onder 19 (najaarsreeks)

seizoen - 1e klasse (1e klasse 6)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden JO19-1 8 7 1 0 22 -- 30 6
2 EFC '58 JO19-1 8 6 2 0 20 -- 34 12
3 Sparta Nijkerk JO19-2 8 2 5 1 11 -- 14 14
4 IJVV JO19-2 8 3 0 5 9 -- 27 25
5 Zeewolde JO19-2 8 2 3 3 9 -- 15 19
6 Veensche Boys JO19-1 7 2 2 3 8 -- 12 23
7 NSC Nijkerk JO19-1 7 2 1 4 7 -- 10 21
8 Unicum JO19-1 6 1 1 4 4 -- 9 23
9 Swift '64 JO19-1 8 1 1 6 4 -- 14 22
 

0227 Onder 19 (voorjaarsreeks)

seizoen - 1e klasse (1e klasse P2)
# Team G W G V P D + -
1 Hatto Heim JO19-1 12 9 2 1 29 -- 52 19
2 Helios JO19-1 11 8 1 2 25 -- 48 18
3 SC Klarenbeek JO19-1 10 7 0 3 21 -- 37 23
4 EFC '58 JO19-1 11 6 3 2 21 -- 44 27
5 Diepenveen JO19-1 10 5 1 4 16 -- 27 21
6 Hierden JO19-1 11 5 1 5 16 -- 19 24
7 WHC JO19-1 10 4 3 3 15 -- 23 28
8 Heerde JO19-1 9 4 0 5 12 -- 23 26
9 KCVO JO19-1 9 3 3 3 12 -- 18 23
10 SV Twello JO19-1 10 3 2 5 11 -- 17 19
11 Sportclub Deventer JO19-1 7 3 1 3 10 -- 17 24
12 OWIOS JO19-1 9 3 0 6 9 -- 22 28
13 VSCO '61 JO19-1 11 1 0 10 3 -- 10 45
14 EZC '84 JO19-1 10 0 1 9 1 -- 4 36

Speler

Berg, Levi van den

Boonen, Rik

Doornbos, Gunnar

Foppen, Milan

Goosensen, Jasper

Gorter, Niels

Groen, Julian

Hop, David

Koetsier, Tom

Konterman, Quinten

Rebergen, Bart

Rossem, Kjeld van

Vos, Quinten

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Berg, Henry van den

Trainer/coach

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
19:30 - 21:00 Hierden JO19-1 1 1b

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
19:30 - 21:00 Hierden JO19-1 1 1b

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO19-1