Teams

Hierden JO19-1

zaterdag 4 februari

3-1

Hoevelaken JO19-1

zaterdag 11 februari

Colmschate '33 JO19-1D

12:15
Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
11 feb. 12:15 veld 1 Colmschate '33 JO19-1D Hierden JO19-1 regulier
4 mrt. 14:30 veld 1 Hierden JO19-1 SDV Barneveld JO19-1 regulier
11 mrt. 10:00 veld 1 DTS '35 Ede JO19-1 Hierden JO19-1 regulier
18 mrt. 14:30 veld 2 Hierden JO19-1 SEH JO19-1 regulier
25 mrt. 15:00 veld 1 Sc. Overwetering JO19-1D Hierden JO19-1 regulier
1 apr. 14:30 veld 2 asv Dronten JO19-1D Hierden JO19-1 regulier
15 apr. 14:30 veld 3 Hierden JO19-1 Zeewolde JO19-1 regulier
22 apr. 12:00 veld 3 VVOP JO19-1 Hierden JO19-1 regulier
13 mei 14:30 veld 3 Groen Wit '62 JO19-1 Hierden JO19-1 regulier
20 mei 14:30 veld 3 Hierden JO19-1 Voorwaarts T JO19-1 regulier

zaterdag 11 februari

zaterdag 4 maart

zaterdag 11 maart

zaterdag 18 maart

zaterdag 25 maart

zaterdag 1 april

zaterdag 15 april

zaterdag 22 april

zaterdag 13 mei

zaterdag 20 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
4 feb. 14:30 Hierden JO19-1 Hoevelaken JO19-1 regulier 3-1
10 dec. 15:00 SDV Barneveld JO19-1 Hierden JO19-1 regulier 4-1
3 dec. 13:45 Hierden JO19-1 VVOP JO19-1 regulier 3-3
26 nov. 12:30 Zeewolde JO19-1 Hierden JO19-1 regulier 2-0
19 nov. 14:30 Hierden JO19-1 SDC Putten JO19-1 regulier 1-0
12 nov. 14:30 VVOG JO19-1 Hierden JO19-1 regulier 4-1
5 nov. 14:30 Hierden JO19-1 Groen Wit '62 JO19-1 regulier 6-3
29 okt. 10:00 DTS '35 Ede JO19-1 Hierden JO19-1 regulier 4-1
1 okt. 12:30 Hierden JO19-1 SDC Putten JO19-1 regulier 1-2
24 sep. 14:30 VVOG JO19-1 Hierden JO19-1 regulier 6-1
17 sep. 12:30 Hierden JO19-1 FC Horst JO19-1 regulier 2-1
10 sep. 12:15 VVOP JO19-1 Hierden JO19-1 regulier 3-2
3 sep. 12:15 Hierden JO19-1 Zeewolde JO19-1 regulier 3-3

zaterdag 4 februari

zaterdag 10 december

zaterdag 3 december

zaterdag 26 november

12:30
Veld 1 - Luc Hoppen Hoofdveld

zaterdag 19 november

zaterdag 12 november

zaterdag 5 november

zaterdag 29 oktober

zaterdag 1 oktober

zaterdag 24 september

zaterdag 17 september

zaterdag 10 september

zaterdag 3 september

0350 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase A-Cat)

seizoen - Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase A-Cat) (Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase A-Cat) 05)
# Team G W G V P D + -
1 VVOG JO19-1 5 4 1 0 13 -- 28 7
2 Zeewolde JO19-1 5 3 2 0 11 -- 15 9
3 SDC Putten JO19-1 5 3 0 2 9 -- 8 9
4 Hierden JO19-1 5 1 1 3 4 -- 9 15
5 VVOP JO19-1 5 1 0 4 3 -- 9 16
6 FC Horst JO19-1 5 1 0 4 3 -- 6 19
 

0358 Onder 19 (2e fase A-cat)

seizoen - Hoofdklasse (2e fase) (Hoofdklasse (2e fase) B)
# Team G W G V P D + -
1 VVOG JO19-1 7 7 0 0 21 -- 33 5
2 DTS '35 Ede JO19-1 7 5 1 1 16 -- 17 5
3 SDV Barneveld JO19-1 7 4 1 2 13 -- 20 13
4 Zeewolde JO19-1 7 4 1 2 13 -- 16 13
5 Hierden JO19-1 7 2 1 4 7 -- 13 20
6 Groen Wit '62 JO19-1 7 2 1 4 7 -- 12 21
7 VVOP JO19-1 7 1 1 5 4 -- 9 25
8 SDC Putten JO19-1 7 0 0 7 0 -- 4 22
 

0670 Onder 19 (3e fase A-cat)

seizoen - Hoofdklasse (3e fase) (Hoofdklasse (3e fase) A)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden JO19-1 1 1 0 0 3 -- 3 1
2 SDV Barneveld JO19-1 1 1 0 0 3 -- 4 3
3 Groen Wit '62 JO19-1 1 1 0 0 3 -- 3 2
4 Colmschate '33 JO19-1D 1 1 0 0 3 -- 1 0
5 asv Dronten JO19-1D 0 0 0 0 0 -- 0 0
6 DTS '35 Ede JO19-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
7 Voorwaarts T JO19-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
8 VVOP JO19-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
9 SEH JO19-1 1 0 0 1 0 -- 3 4
10 Zeewolde JO19-1 1 0 0 1 0 -- 2 3
11 Sc. Overwetering JO19-1D 1 0 0 1 0 -- 0 1
12 Hoevelaken JO19-1 1 0 0 1 0 -- 1 3

Speler

Bakker, Wesley

Berg, Lars van den

Berg, Levi van den

Groen, Julian

Heijst, Sten van

Kok, Jurre

Konterman, Quinten

Mik, Sander de

Poppe, Leon van de

Vries, Tim de

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Berg, Henry van den

Trainer/coach

Gerards, Nick

Teammanager

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
19:30 - 21:00 Hierden JO19-1 1 1b

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
19:30 - 21:00 Hierden JO19-1 1 1b

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO19-1