Teams

Hierden JO15-2JM

zaterdag 15 januari

VSCO '61 JO15-2

10:00

zaterdag 29 januari

10:30

Nunspeet JO15-2

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
29 jan. 10:30 veld 1 Hierden JO15-2JM Nunspeet JO15-2 regulier
5 feb. 14:00 veld 2 V en L JO15-1JM Hierden JO15-2JM regulier
12 feb. 10:30 veld 1 Hierden JO15-2JM Batavia '90 JO15-2 regulier
5 mrt. 11:45 veld 2 Robur et Velocitas JO15-2 Hierden JO15-2JM regulier
12 mrt. 10:30 veld 1 Hierden JO15-2JM VVOP JO15-2 regulier
19 mrt. 10:45 veld 1-hoofdveld Elspeet JO15-2 Hierden JO15-2JM regulier
2 apr. 09:45 veld D Sparta Nijkerk JO15-3 Hierden JO15-2JM regulier
9 apr. 14:30 veld 2 Apeldoornse Boys JO15-1JM Hierden JO15-2JM regulier
23 apr. 09:25 veld 4 Hierden JO15-2JM SDC Putten JO15-4 regulier
14 mei 11:30 veld 6-CSV Apeldoorn csv Apeldoorn JO15-3 Hierden JO15-2JM regulier
21 mei 10:30 veld 4 Hierden JO15-2JM DSV '61 JO15-1 regulier

zaterdag 29 januari

zaterdag 5 februari

zaterdag 12 februari

zaterdag 12 maart

zaterdag 19 maart

zaterdag 2 april

zaterdag 23 april

zaterdag 14 mei

zaterdag 21 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
15 jan. 10:00 VSCO '61 JO15-2 Hierden JO15-2JM regulier --
18 dec. 09:30 SDC Putten JO15-3 Hierden JO15-2JM regulier 5-1
11 dec. 10:30 Hierden JO15-2JM DSV '61 JO15-1 regulier 3-7
4 dec. 10:00 Batavia '90 JO15-2 Hierden JO15-2JM regulier --
27 nov. 10:30 Hierden JO15-2JM CSV'28 JO15-4 regulier 3-1
6 nov. 10:45 Hierden JO15-2JM Dos Kampen JO15-2 regulier 2-5
30 okt. 11:00 asv Dronten JO15-3 Hierden JO15-2JM regulier 2-2
23 okt. 08:30 Zeewolde JO15-3 Hierden JO15-2JM regulier 6-1
16 okt. 10:30 Hierden JO15-2JM Nunspeet JO15-2 beker 2-5
9 okt. 10:30 Hierden JO15-2JM Swift '64 JO15-2 regulier 6-1
2 okt. 10:15 't Harde JO15-2 Hierden JO15-2JM regulier 2-1
25 sep. 10:30 Hierden JO15-2JM Nunspeet JO15-2 regulier 1-5
18 sep. 08:30 WHC JO15-3 Hierden JO15-2JM beker 2-10
11 sep. 08:45 DVS'33 Ermelo JO15-4 Hierden JO15-2JM beker 2-11
4 sep. 10:30 Hierden JO15-2JM Horst FC JO15-2JM beker 11-1

zaterdag 15 januari

zaterdag 18 december

zaterdag 11 december

zaterdag 4 december

zaterdag 27 november

zaterdag 6 november

zaterdag 30 oktober

zaterdag 23 oktober

zaterdag 16 oktober

zaterdag 9 oktober

zaterdag 2 oktober

zaterdag 25 september

zaterdag 18 september

zaterdag 11 september

zaterdag 4 september

0245 Onder 15 (najaarsreeks)

seizoen - 3e klasse (3e klasse 02)
# Team G W G V P D + -
1 Zeewolde JO15-3 10 9 1 0 28 -- 75 9
2 Dos Kampen JO15-2 10 9 0 1 27 -- 59 24
3 't Harde JO15-2 11 8 2 1 26 -- 33 16
4 DSV '61 JO15-1 11 7 1 3 22 -- 64 21
5 Batavia '90 JO15-2 10 6 0 4 18 -- 42 29
6 Nunspeet JO15-2 11 5 2 4 17 -- 39 30
7 CSV'28 JO15-4 10 3 2 5 11 -- 28 37
8 Hierden JO15-2JM 9 2 1 6 7 -- 20 34
9 SDC Putten JO15-3 9 2 0 7 6 -- 9 46
10 Swift '64 JO15-2 10 1 2 7 5 -- 10 52
11 asv Dronten JO15-3 11 1 2 8 5 -- 10 58
12 VSCO '61 JO15-2 10 1 1 8 4 -- 8 41
 

0247 Onder 15 (voorjaarsreeks)

seizoen - 3e klasse (3e klasse 09)
# Team G W G V P D + -
1 csv Apeldoorn JO15-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
2 Apeldoornse Boys JO15-1JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
3 Batavia '90 JO15-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
4 DSV '61 JO15-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
5 Elspeet JO15-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
6 Hierden JO15-2JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
7 Nunspeet JO15-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
8 Robur et Velocitas JO15-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
9 SDC Putten JO15-4 0 0 0 0 0 -- 0 0
10 Sparta Nijkerk JO15-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
11 V en L JO15-1JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
12 VVOP JO15-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
 

Onder 15 beker poulefase

beker - Zwaluwen Jeugd Beker O15 poulefase Groep 3 (Zwaluwen Jeugd Beker O15 poulefase Groep 3 07)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden JO15-2JM 3 3 0 0 9 -- 32 5
2 DVS'33 Ermelo JO15-4 3 2 0 1 6 -- 13 17
3 WHC JO15-3 3 1 0 2 3 -- 10 17
4 Horst FC JO15-2JM 3 0 0 3 0 -- 7 23
 

Onder 15 beker 1e ronde

beker - Zwaluwen Jeugd Beker O15 1e ronde Groep 3 (Zwaluwen Jeugd Beker O15 1e ronde Groep 3 01)
# Team G W G V P D + -
1 AZSV JO15-2 1 1 0 0 3 -- 14 0
2 Epe JO15-2 1 1 0 0 3 -- 13 0
3 Almelo JO15-1 1 1 0 0 3 -- 11 2
4 Fleringen JO15-1 1 1 0 0 3 -- 9 1
5 SDC Putten JO15-2 1 1 0 0 3 -- 9 1
6 Fortissimo JO15-1 1 1 0 0 3 -- 7 1
7 Bennekom JO15-3 1 1 0 0 3 -- 6 0
8 Sparta E. JO15-4JM 1 1 0 0 3 -- 6 1
9 Markelo JO15-2JM 1 1 0 0 3 -- 5 0
10 csv Apeldoorn JO15-3 1 1 0 0 3 -- 7 3
11 RODA '28 JO15-1 1 1 0 0 3 -- 6 2
12 Sallandia JO15-1 1 1 0 0 3 -- 6 2
13 NEO JO15-4 1 1 0 0 3 -- 5 1
14 Rigtersbleek JO15-2 1 1 0 0 3 -- 8 5
15 FC Bergh JO15-2 1 1 0 0 3 -- 5 2
16 Nunspeet JO15-2 1 1 0 0 3 -- 5 2
17 Blauw Wit JO15-2 1 1 0 0 3 -- 4 2
18 SJO FC Dalfsen JO15-2 1 1 0 0 3 -- 4 2
19 DVV JO15-2 1 1 0 0 3 -- 3 1
20 Longa '30 JO15-2 1 1 0 0 3 -- 3 1
21 WSV JO15-3JM 1 1 0 0 3 -- 3 1
22 HC '03 JO15-1 1 1 0 0 3 -- 2 0
23 SJO JCHW JO15-1 1 1 0 0 3 -- 2 0
24 FC Trias JO15-2JM 1 1 0 0 3 -- 4 3
25 FC Zutphen JO15-4 1 1 0 0 3 -- 4 3
26 Excelsior '31 JO15-3 1 1 0 0 3 -- 3 2
27 's Heerenbroek JO15-1 1 1 0 0 3 -- 3 2
28 HHC Hardenberg JO15-2 1 1 0 0 3 -- 3 2
29 SDOO JO15-1 1 1 0 0 3 -- 3 2
30 De Treffers JO15-2 1 1 0 0 3 -- 3 2
31 BWO JO15-4 1 1 0 0 3 -- 2 1
32 Den Ham JO15-2JM 1 1 0 0 3 -- 2 1
33 De Bataven JO15-2 1 1 0 0 3 -- 4 4
34 SJO HSC-Buurse JO15-3JM 1 1 0 0 3 -- 3 3
35 WVF JO15-3 1 1 0 0 3 -- 1 1
36 GVA JO15-1 1 0 0 1 0 -- 4 4
37 De Tubanters 1897 JO15-3 1 0 0 1 0 -- 3 3
38 CSV'28 JO15-3 1 0 0 1 0 -- 1 1
39 SP Lochem JO15-3 1 0 0 1 0 -- 3 4
40 SJO MEC/Bredevoort JO15-1JM 1 0 0 1 0 -- 3 4
41 DVOL JO15-2 1 0 0 1 0 -- 2 3
42 IJVV JO15-2 1 0 0 1 0 -- 2 3
43 Langeveen JO15-1 1 0 0 1 0 -- 2 3
44 Union JO15-2 1 0 0 1 0 -- 2 3
45 De Zweef JO15-2 1 0 0 1 0 -- 2 3
46 Quick '20 JO15-5 1 0 0 1 0 -- 1 2
47 Vroomshoopse Boys JO15-2 1 0 0 1 0 -- 1 2
48 Berkum JO15-3JM 1 0 0 1 0 -- 2 4
49 Orion JO15-3 1 0 0 1 0 -- 2 4
50 Lettele JO15-1JM 1 0 0 1 0 -- 1 3
51 Ruurlo JO15-3 1 0 0 1 0 -- 1 3
52 VVO JO15-2JM 1 0 0 1 0 -- 1 3
53 SC EDS JO15-1 1 0 0 1 0 -- 0 2
54 Heino JO15-2JM 1 0 0 1 0 -- 0 2
55 Barbaros JO15-1 1 0 0 1 0 -- 5 8
56 Hierden JO15-2JM 1 0 0 1 0 -- 2 5
57 ST: UB/GWVV/NVC/SDOUC/Etten JO15-2 1 0 0 1 0 -- 2 5
58 V en L JO15-1JM 1 0 0 1 0 -- 3 7
59 Apeldoornse Boys JO15-1JM 1 0 0 1 0 -- 2 6
60 vv Ewijk JO15-1 1 0 0 1 0 -- 2 6
61 Tubantia JO15-2 1 0 0 1 0 -- 1 5
62 Avanti W. JO15-4 1 0 0 1 0 -- 1 6
63 W.V.V.'34 JO15-2 1 0 0 1 0 -- 0 5
64 DTS Ede JO15-4JM 1 0 0 1 0 -- 1 7
65 Kesteren JO15-1JM 1 0 0 1 0 -- 0 6
66 Harskamp JO15-1 1 0 0 1 0 -- 1 9
67 Quick '20 JO15-4 1 0 0 1 0 -- 1 9
68 RKSV Bornerbroek JO15-1 1 0 0 1 0 -- 2 11
69 Broekland JO15-1 1 0 0 1 0 -- 0 13
70 VVG '25 JO15-2JM 1 0 0 1 0 -- 0 14

Speler

Boer, Tijn de

Brink, Ruben van den

Chahchah, Sofian

Heimensen, Elyne

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Brinkman, Leander

Teammanager

Snelderwaard, Sander

Teammanager

Dinsdag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:30 Hierden JO15-2JM 6 1b

Donderdag

Tijd Team K.K. Veld
18:15 - 19:45 Hierden JO15-2JM 6 2b

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO15-2JM

Geen foto's gevonden.