Teams

Hierden JO15-2JM

zaterdag 26 november

3-1

Zeewolde JO15-5

zaterdag 10 december

09:00

Lelystad '67 JO15-2

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
10 dec. 09:00 veld 2 Hierden JO15-2JM Lelystad '67 JO15-2 regulier
12 dec. 19:00 Veld 4 Zeewolde JO15-4 Hierden JO15-2JM regulier
17 dec. 10:30 veld 3 Unicum JO15-4 Hierden JO15-2JM regulier

zaterdag 10 december

maandag 12 december

zaterdag 17 december

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
26 nov. 09:00 Hierden JO15-2JM Zeewolde JO15-5 regulier 3-1
19 nov. 11:15 Batavia '90 JO15-2 Hierden JO15-2JM regulier 0-3
12 nov. 09:00 Hierden JO15-2JM Sparta Nijkerk JO15-7 regulier 9-0
5 nov. 09:00 Hierden JO15-2JM Zwart Wit '63 JO15-3 regulier 1-2
1 okt. 09:00 Hierden JO15-2JM Zeewolde JO15-5 regulier 5-0
24 sep. 10:30 Zwart Wit '63 JO15-3 Hierden JO15-2JM regulier 4-4
17 sep. 09:00 Hierden JO15-2JM Batavia '90 JO15-2 regulier 2-2
7 sep. 19:00 Unicum JO15-4 Hierden JO15-2JM regulier 1-2
3 sep. 09:00 Hierden JO15-2JM Lelystad '67 JO15-2 regulier 5-3

zaterdag 26 november

zaterdag 19 november

zaterdag 12 november

zaterdag 5 november

zaterdag 1 oktober

zaterdag 24 september

zaterdag 17 september

woensdag 7 september

zaterdag 3 september

0386 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

seizoen - 5e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) (5e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 16)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden JO15-2JM 5 3 2 0 11 -- 18 10
2 Lelystad '67 JO15-2 5 3 1 1 10 -- 44 16
3 Unicum JO15-4 5 3 1 1 10 -- 18 10
4 Batavia '90 JO15-2 5 1 2 2 5 -- 12 23
5 Zeewolde JO15-5 5 1 0 4 3 -- 5 21
6 Zwart Wit '63 JO15-3 5 0 2 3 2 -- 10 27
 

0387 Onder 15 (2e fase)

seizoen - 5e klasse (2e fase) (5e klasse (2e fase) 06)
# Team G W G V P D + -
1 Zeewolde JO15-4 5 5 0 0 15 -- 34 5
2 Lelystad '67 JO15-2 5 4 0 1 12 -- 45 7
3 Zwart Wit '63 JO15-3 5 4 0 1 12 -- 24 13
4 Hierden JO15-2JM 4 3 0 1 9 -- 16 3
5 Unicum JO15-4 4 2 0 2 6 -- 10 21
6 Batavia '90 JO15-2 4 0 0 4 0 -- 3 20
7 Sparta Nijkerk JO15-7 4 0 0 4 0 -- 2 48
8 Zeewolde JO15-5 5 0 0 5 0 -- 7 24
 

Onder 15 beker 1e ronde

beker - Zwaluwen Jeugd Beker O15 1e ronde Groep 4 (Zwaluwen Jeugd Beker O15 1e ronde Groep 4 Vrijgeloot)
# Team G W G V P D + -
1 De Bataven JO15-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
2 Blauw Wit '66 JO15-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
3 Borne JO15-1JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
4 Den Ham JO15-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
5 v.v. Dieren JO15-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
6 DOS '37 JO15-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
7 Dos Kampen JO15-4 0 0 0 0 0 -- 0 0
8 DTC '07 JO15-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
9 Eefde SP JO15-1JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
10 vv Ewijk JO15-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
11 Hattem JO15-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
12 avc Heracles JO15-4 0 0 0 0 0 -- 0 0
13 Hierden JO15-2JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
14 Holten JO15-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
15 IJVV JO15-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
16 JCLE JO15-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
17 LSV JO15-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
18 Sp. Neede JO15-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
19 Orion JO15-4 0 0 0 0 0 -- 0 0
20 Rigtersbleek JO15-4 0 0 0 0 0 -- 0 0
21 Sallandia JO15-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
22 SDC Putten JO15-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
23 SJO AZSV - AD '69 JO15-4JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
24 SJO MEC/Bredevoort JO15-1JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
25 SKV JO15-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
26 Sparta Nijkerk JO15-6 0 0 0 0 0 -- 0 0
27 Tubantia JO15-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
28 Varsseveld JO15-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
29 VIOD JO15-3JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
30 VVO JO15-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
31 WSV JO15-3JM 0 0 0 0 0 -- 0 0

Speler

Brinkhuis, Jelle

Middenvelder

Groot, Matthijs de

Aanvaller

Mazier, Sietse

Doelverdediger

Veenendaal, Joey van

Verdediger

Vries, Demy de

Verdediger

Afgeschermd

Aanvaller

Afgeschermd

Middenvelder

Afgeschermd

Aanvaller

Afgeschermd

Verdediger

Afgeschermd

Verdediger

Afgeschermd

Aanvaller

Afgeschermd

Aanvaller

Afgeschermd

Verdediger

Afgeschermd

Middenvelder

Afgeschermd

Aanvaller

Staff

Groot, Raymond De

Teammanager

Dinsdag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:30 Hierden JO15-2JM 6 1b

Donderdag

Tijd Team K.K. Veld
18:15 - 19:45 Hierden JO15-2JM 6 2b

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO15-2JM

Geen foto's gevonden.