Voetbal

Stand Hierden JO19-2

0225 Onder 19 (najaarsreeks)

seizoen - 4e klasse (4e klasse 03)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden JO19-2 10 9 0 1 27 -- 46 12
2 Hierden JO19-3 9 7 0 2 21 -- 31 18
3 Lelystad '67 JO19-3 9 6 1 2 19 -- 35 21
4 Zwart Wit '63 JO19-2 10 6 1 3 19 -- 37 24
5 Sparta Nijkerk JO19-4 10 6 0 4 18 -- 45 18
6 Zeewolde JO19-3 10 5 0 5 15 -- 25 25
7 Swift '64 JO19-2 10 3 3 4 12 -- 23 33
8 EFC '58 JO19-2 9 3 2 4 11 -- 21 22
9 EFC '58 JO19-3 10 2 1 7 7 -- 22 47
10 Sparta Nijkerk JO19-5 9 2 0 7 6 -- 18 42
11 VVOG JO19-3 10 0 0 10 0 -- 9 50
 

0227 Onder 19 (voorjaarsreeks)

seizoen - 3e klasse (3e klasse 06)
# Team G W G V P D + -
1 AGOVV JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
2 Beekbergen JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
3 DVS'33 Ermelo JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
4 Hierden JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
5 Hoevelaken JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
6 Robur et Velocitas JO19-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
7 Rood-Wit '58 JO19-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
8 SDV Barneveld JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
9 VVOP JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
10 WSV JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
 

Onder 19 beker poulefase

beker - Zwaluwen Jeugd Beker O19 poulefase Groep 3 (Zwaluwen Jeugd Beker O19 poulefase Groep 3 33)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden JO19-2 3 2 1 0 7 -- 9 3
2 DVS'33 Ermelo JO19-2 3 2 1 0 7 -- 7 3
3 Lelystad '67 JO19-4 3 1 0 2 3 -- 11 10
4 EFC '58 JO19-2 3 0 0 3 0 -- 2 13
 

Onder 19 beker 1e ronde

beker - Zwaluwen Jeugd Beker O19 1e ronde Groep 3 (Zwaluwen Jeugd Beker O19 1e ronde Groep 3 01)
# Team G W G V P D + -
1 Quick '20 JO19-3 1 1 0 0 3 -- 14 0
2 WVF JO19-3 1 1 0 0 3 -- 12 2
3 Hatto Heim JO19-2 1 1 0 0 3 -- 12 5
4 WSV JO19-2 1 1 0 0 3 -- 10 3
5 Hierden JO19-2 1 1 0 0 3 -- 7 1
6 SC Bemmel JO19-2 1 1 0 0 3 -- 6 0
7 RKSV Driel JO19-1 1 1 0 0 3 -- 8 3
8 VIOS B. JO19-1 1 1 0 0 3 -- 7 3
9 Overasseltse Boys JO19-1 1 1 0 0 3 -- 5 1
10 S.V. Kilder JO19-1 1 1 0 0 3 -- 4 0
11 Lienden JO19-1 1 1 0 0 3 -- 4 0
12 SVI JO19-3JM 1 1 0 0 3 -- 4 0
13 Elspeet JO19-1 1 1 0 0 3 -- 5 2
14 Broekland JO19-1 1 1 0 0 3 -- 4 1
15 Diepenheim JO19-1 1 1 0 0 3 -- 4 1
16 't Peeske JO19-1 1 1 0 0 3 -- 4 1
17 Quick '20 JO19-6 1 1 0 0 3 -- 4 1
18 RODA '28 JO19-1 1 1 0 0 3 -- 4 1
19 Voorwaarts T JO19-2 1 1 0 0 3 -- 4 1
20 ESC JO19-2 1 1 0 0 3 -- 3 0
21 SP Eefde JO19-1 1 1 0 0 3 -- 6 4
22 OVC '85 JO19-3 1 1 0 0 3 -- 4 2
23 Rood-Wit '58 JO19-1 1 1 0 0 3 -- 4 2
24 Avanti W. JO19-2 1 1 0 0 3 -- 3 1
25 SC Bemmel JO19-3 1 1 0 0 3 -- 3 1
26 Bennekom JO19-4 1 1 0 0 3 -- 3 1
27 Quick '20 JO19-4 1 1 0 0 3 -- 3 1
28 USV JO19-1 1 1 0 0 3 -- 3 1
29 Oranje Nassau JO19-3 1 1 0 0 3 -- 5 4
30 Orion JO19-2 1 1 0 0 3 -- 5 4
31 Avanti W. JO19-3 1 1 0 0 3 -- 2 1
32 FC Eibergen JO19-2 1 1 0 0 3 -- 2 1
33 Hierden JO19-3 1 1 0 0 3 -- 2 1
34 OVC '85 JO19-2 1 1 0 0 3 -- 2 1
35 SDZZ JO19-2 1 1 0 0 3 -- 2 1
36 Oranje Nassau JO19-4 1 1 0 0 3 -- 3 3
37 Excelsior '31 JO19-2 1 1 0 0 3 -- 3 3
38 DZC '68 JO19-6 1 1 0 0 3 -- 2 2
39 Langeveen JO19-1 1 1 0 0 3 -- 2 2
40 Jonge Kracht JO19-2 1 1 0 0 3 -- 1 1
41 Zenderen Vooruit JO19-1 1 0 0 1 0 -- 3 3
42 Rood Zwart JO19-2 1 0 0 1 0 -- 3 3
43 ST: EriX/KSV JO19-1 1 0 0 1 0 -- 2 2
44 ST: SVV '56/Kloosterhaar JO19-1 1 0 0 1 0 -- 2 2
45 SC Bemmel JO19-4 1 0 0 1 0 -- 1 1
46 v.v. Hellendoorn JO19-2 1 0 0 1 0 -- 4 5
47 Woezik JO19-2 1 0 0 1 0 -- 4 5
48 Bennekom JO19-3 1 0 0 1 0 -- 1 2
49 Sp. Neede JO19-2 1 0 0 1 0 -- 1 2
50 't Peeske JO19-2 1 0 0 1 0 -- 1 2
51 Quick '20 JO19-5 1 0 0 1 0 -- 1 2
52 Robur et Velocitas JO19-2 1 0 0 1 0 -- 1 2
53 Vorden JO19-2 1 0 0 1 0 -- 4 6
54 OVC '85 JO19-4 1 0 0 1 0 -- 2 4
55 Sparta Nijkerk JO19-4 1 0 0 1 0 -- 2 4
56 DKB JO19-1 1 0 0 1 0 -- 1 3
57 Hengelo JO19-1 1 0 0 1 0 -- 1 3
58 OSC JO19-4 1 0 0 1 0 -- 1 3
59 Rigtersbleek JO19-2 1 0 0 1 0 -- 1 3
60 SDV Barneveld JO19-3 1 0 0 1 0 -- 1 3
61 Victoria Boys JO19-2 1 0 0 1 0 -- 2 5
62 BSC Unisson JO19-2 1 0 0 1 0 -- 1 4
63 Excelsior'31 JO19-3JM 1 0 0 1 0 -- 1 4
64 Gorssel JO19-1 1 0 0 1 0 -- 1 4
65 Marienheem JO19-1 1 0 0 1 0 -- 1 4
66 ST: vv Montferland JO19-1 1 0 0 1 0 -- 1 4
67 ST UHC/AAC Olympia JO19-1 1 0 0 1 0 -- 1 4
68 DSV '61 JO19-1 1 0 0 1 0 -- 0 3
69 SC Meddo JO19-1 1 0 0 1 0 -- 3 7
70 Orion JO19-4 1 0 0 1 0 -- 1 5
71 sv DFS JO19-1 1 0 0 1 0 -- 0 4
72 DZC '68 JO19-5 1 0 0 1 0 -- 0 4
73 ZAC JO19-3 1 0 0 1 0 -- 0 4
74 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-3 1 0 0 1 0 -- 3 8
75 VVOP JO19-2 1 0 0 1 0 -- 1 7
76 ESA JO19-3 1 0 0 1 0 -- 0 6
77 ZAC JO19-4 1 0 0 1 0 -- 5 12
78 Excelsior '31 JO19-4 1 0 0 1 0 -- 3 10
79 IJVV JO19-3 1 0 0 1 0 -- 2 12
80 v.v. Twenthe JO19-2 1 0 0 1 0 -- 0 14
 

Onder 19 beker 2e ronde

beker - Zwaluwen Jeugd Beker O19 2e ronde Groep 3 (Zwaluwen Jeugd Beker O19 2e ronde Groep 3 01)
# Team G W G V P D + -
1 Orion JO19-2 1 1 0 0 3 -- 10 2
2 OVC '85 JO19-3 1 1 0 0 3 -- 8 0
3 Quick '20 JO19-3 1 1 0 0 3 -- 8 1
4 SC Bemmel JO19-3 1 1 0 0 3 -- 6 0
5 S.V. Kilder JO19-1 1 1 0 0 3 -- 6 2
6 RKSV Driel JO19-1 1 1 0 0 3 -- 5 1
7 Elspeet JO19-1 1 1 0 0 3 -- 5 1
8 Overasseltse Boys JO19-1 1 1 0 0 3 -- 5 1
9 Quick '20 JO19-4 1 1 0 0 3 -- 5 1
10 SVI JO19-3JM 1 1 0 0 3 -- 4 0
11 VIOS B. JO19-1 1 1 0 0 3 -- 4 0
12 Hierden JO19-2 1 1 0 0 3 -- 5 2
13 Broekland JO19-1 1 1 0 0 3 -- 4 2
14 Voorwaarts T JO19-2 1 1 0 0 3 -- 3 1
15 WVF JO19-3 1 1 0 0 3 -- 3 1
16 OVC '85 JO19-2 1 1 0 0 3 -- 8 7
17 USV JO19-1 1 1 0 0 3 -- 6 5
18 Avanti W. JO19-3 1 1 0 0 3 -- 5 4
19 Oranje Nassau JO19-4 1 1 0 0 3 -- 5 4
20 't Peeske JO19-1 1 1 0 0 3 -- 3 3
21 FC Eibergen JO19-2 1 0 0 1 0 -- 3 3
22 Jonge Kracht JO19-2 1 0 0 1 0 -- 7 8
23 Excelsior '31 JO19-2 1 0 0 1 0 -- 5 6
24 Diepenheim JO19-1 1 0 0 1 0 -- 4 5
25 Quick '20 JO19-6 1 0 0 1 0 -- 4 5
26 ESC JO19-2 1 0 0 1 0 -- 2 4
27 Langeveen JO19-1 1 0 0 1 0 -- 1 3
28 WSV JO19-2 1 0 0 1 0 -- 1 3
29 Rood-Wit '58 JO19-1 1 0 0 1 0 -- 2 5
30 DZC '68 JO19-6 1 0 0 1 0 -- 2 6
31 SC Bemmel JO19-2 1 0 0 1 0 -- 1 5
32 Hierden JO19-3 1 0 0 1 0 -- 1 5
33 Oranje Nassau JO19-3 1 0 0 1 0 -- 1 5
34 RODA '28 JO19-1 1 0 0 1 0 -- 1 5
35 SP Eefde JO19-1 1 0 0 1 0 -- 0 4
36 Hatto Heim JO19-2 1 0 0 1 0 -- 0 4
37 Bennekom JO19-4 1 0 0 1 0 -- 0 6
38 Avanti W. JO19-2 1 0 0 1 0 -- 1 8
39 Lienden JO19-1 1 0 0 1 0 -- 2 10
40 SDZZ JO19-2 1 0 0 1 0 -- 0 8
 

Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 1/8 finales

beker - Zwaluwen Jeugd Beker O19 1/8 finales Groep 3 (Zwaluwen Jeugd Beker O19 1/8 finales Groep 3 1)
# Team G W G V P D + -
1 Avanti W. JO19-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
2 SC Bemmel JO19-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
3 Broekland JO19-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
4 RKSV Driel JO19-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
5 Elspeet JO19-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
6 Hierden JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
7 S.V. Kilder JO19-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
8 Oranje Nassau JO19-4 0 0 0 0 0 -- 0 0
9 Orion JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
10 OVC '85 JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
11 OVC '85 JO19-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
12 Overasseltse Boys JO19-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
13 't Peeske JO19-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
14 Quick '20 JO19-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
15 Quick '20 JO19-4 0 0 0 0 0 -- 0 0
16 SVI JO19-3JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
17 USV JO19-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
18 VIOS B. JO19-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
19 Voorwaarts T JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
20 WVF JO19-3 0 0 0 0 0 -- 0 0