Teams

Hierden JO19-2

zaterdag 11 september

4-0

EFC '58 JO19-2

zaterdag 18 september

DVS'33 Ermelo JO19-2

12:30
Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
18 sep. 12:30 veld 4 DVS'33 Ermelo JO19-2 Hierden JO19-2 beker
25 sep. 14:30 veld 4 Hierden JO19-2 EFC '58 JO19-2 regulier
2 okt. 13:00 veld B Sparta Nijkerk JO19-5 Hierden JO19-2 regulier
9 okt. 14:30 veld 3 Hierden JO19-2 VVOG JO19-3 regulier
23 okt. 11:10 veld C Sparta Nijkerk JO19-4 Hierden JO19-2 regulier
6 nov. 14:30 veld 4 Hierden JO19-2 Zwart Wit '63 JO19-2 regulier
20 nov. 14:30 veld 1 Lelystad '67 JO19-3 Hierden JO19-2 regulier
27 nov. 14:30 veld 4 Hierden JO19-2 Zeewolde JO19-3 regulier
4 dec. 11:30 veld 1 EFC '58 JO19-3 Hierden JO19-2 regulier
11 dec. 14:30 veld 4 Hierden JO19-2 Hierden JO19-3 regulier
18 dec. 15:00 veld 1 Swift '64 JO19-2 Hierden JO19-2 regulier

zaterdag 18 september

zaterdag 25 september

zaterdag 2 oktober

zaterdag 9 oktober

zaterdag 23 oktober

zaterdag 6 november

zaterdag 20 november

zaterdag 27 november

zaterdag 4 december

zaterdag 11 december

zaterdag 18 december

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
11 sep. 12:30 Hierden JO19-2 EFC '58 JO19-2 beker 4-0
4 sep. 12:30 Lelystad '67 JO19-4 Hierden JO19-2 beker 2-4

zaterdag 11 september

zaterdag 4 september

0225 Onder 19 (najaarsreeks)

seizoen - 4e klasse (4e klasse 03)
# Team G W G V P D + -
1 EFC '58 JO19-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
2 EFC '58 JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
3 Hierden JO19-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
4 Hierden JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
5 Lelystad '67 JO19-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
6 Sparta Nijkerk JO19-4 0 0 0 0 0 -- 0 0
7 Sparta Nijkerk JO19-5 0 0 0 0 0 -- 0 0
8 Swift '64 JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
9 VVOG JO19-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
10 Zeewolde JO19-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
11 Zwart Wit '63 JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
 

Onder 19 beker poulefase

beker - Zwaluwen Jeugd Beker O19 poulefase Groep 3 (Zwaluwen Jeugd Beker O19 poulefase Groep 3 33)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden JO19-2 2 2 0 0 6 -- 8 2
2 DVS'33 Ermelo JO19-2 2 2 0 0 6 -- 6 2
3 Lelystad '67 JO19-4 2 0 0 2 0 -- 4 8
4 EFC '58 JO19-2 2 0 0 2 0 -- 0 6

Speler

Berg, Jurian van den

Deenen, Gerjan van

Doornbos, Lars

Franken, Daan

Moll, Benjamin

Plakke, Jurian

Schaik, Finn van

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Lodder, Hessel

Teammanager

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
19:30 - 21:00 Hierden JO19-2 2 2b

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
19:30 - 21:00 Hierden JO19-2 11 5b

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO19-2

Geen foto's gevonden.