Teams

Hierden JO19-2

zaterdag 22 januari

12:00

Elspeet JO19-1

zaterdag 29 januari

Hoevelaken JO19-2

13:00
Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
29 jan. 13:00 veld 5 Hoevelaken JO19-2 Hierden JO19-2 regulier
12 feb. 12:30 veld 2 DVS'33 Ermelo JO19-2 Hierden JO19-2 regulier
5 mrt. 12:00 veld 4 Hierden JO19-2 Beekbergen JO19-2 regulier
12 mrt. 14:30 veld 2 Rood-Wit '58 JO19-1 Hierden JO19-2 regulier
19 mrt. 12:00 veld 3 Hierden JO19-2 AGOVV JO19-2 regulier
2 apr. 12:05 veld 4 Hierden JO19-2 VVOP JO19-2 regulier
9 apr. 12:15 veld 2 SDV Barneveld JO19-2 Hierden JO19-2 regulier
23 apr. 12:05 veld 3 Hierden JO19-2 WSV JO19-2 regulier
14 mei 12:00 veld 3 Hierden JO19-2 Robur et Velocitas JO19-3 regulier

zaterdag 29 januari

zaterdag 12 februari

zaterdag 5 maart

zaterdag 12 maart

zaterdag 19 maart

zaterdag 2 april

zaterdag 9 april

zaterdag 23 april

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
22 jan. 12:00 Hierden JO19-2 Elspeet JO19-1 beker --
18 dec. 13:30 Swift '64 JO19-2 Hierden JO19-2 regulier 4-1
11 dec. 12:30 Hierden JO19-2 Hierden JO19-3 regulier 6-1
4 dec. 11:30 EFC '58 JO19-3 Hierden JO19-2 regulier 1-6
27 nov. 14:30 Hierden JO19-2 Zeewolde JO19-3 regulier 4-1
20 nov. 14:30 Lelystad '67 JO19-3 Hierden JO19-2 regulier 2-3
17 nov. 19:30 Rood-Wit '58 JO19-1 Hierden JO19-2 beker 2-5
6 nov. 14:30 Hierden JO19-2 Zwart Wit '63 JO19-2 regulier 7-0
27 okt. 18:30 Hierden JO19-2 VVOP JO19-2 beker 7-1
23 okt. 11:00 Sparta Nijkerk JO19-4 Hierden JO19-2 regulier 0-2
9 okt. 14:30 Hierden JO19-2 VVOG JO19-3 regulier 7-1
2 okt. 13:00 Sparta Nijkerk JO19-5 Hierden JO19-2 regulier 1-6
25 sep. 14:30 Hierden JO19-2 EFC '58 JO19-2 regulier 4-1
18 sep. 12:30 DVS'33 Ermelo JO19-2 Hierden JO19-2 beker 1-1
11 sep. 12:30 Hierden JO19-2 EFC '58 JO19-2 beker 4-0
4 sep. 12:30 Lelystad '67 JO19-4 Hierden JO19-2 beker 2-4

zaterdag 22 januari

zaterdag 18 december

zaterdag 11 december

zaterdag 4 december

zaterdag 27 november

zaterdag 20 november

woensdag 17 november

zaterdag 6 november

woensdag 27 oktober

zaterdag 23 oktober

zaterdag 9 oktober

zaterdag 2 oktober

zaterdag 25 september

zaterdag 18 september

zaterdag 11 september

zaterdag 4 september

0225 Onder 19 (najaarsreeks)

seizoen - 4e klasse (4e klasse 03)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden JO19-2 10 9 0 1 27 -- 46 12
2 Hierden JO19-3 9 7 0 2 21 -- 31 18
3 Lelystad '67 JO19-3 9 6 1 2 19 -- 35 21
4 Zwart Wit '63 JO19-2 10 6 1 3 19 -- 37 24
5 Sparta Nijkerk JO19-4 10 6 0 4 18 -- 45 18
6 Zeewolde JO19-3 10 5 0 5 15 -- 25 25
7 Swift '64 JO19-2 10 3 3 4 12 -- 23 33
8 EFC '58 JO19-2 9 3 2 4 11 -- 21 22
9 EFC '58 JO19-3 10 2 1 7 7 -- 22 47
10 Sparta Nijkerk JO19-5 9 2 0 7 6 -- 18 42
11 VVOG JO19-3 10 0 0 10 0 -- 9 50
 

0227 Onder 19 (voorjaarsreeks)

seizoen - 3e klasse (3e klasse 06)
# Team G W G V P D + -
1 AGOVV JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
2 Beekbergen JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
3 DVS'33 Ermelo JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
4 Hierden JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
5 Hoevelaken JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
6 Robur et Velocitas JO19-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
7 Rood-Wit '58 JO19-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
8 SDV Barneveld JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
9 VVOP JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
10 WSV JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
 

Onder 19 beker poulefase

beker - Zwaluwen Jeugd Beker O19 poulefase Groep 3 (Zwaluwen Jeugd Beker O19 poulefase Groep 3 33)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden JO19-2 3 2 1 0 7 -- 9 3
2 DVS'33 Ermelo JO19-2 3 2 1 0 7 -- 7 3
3 Lelystad '67 JO19-4 3 1 0 2 3 -- 11 10
4 EFC '58 JO19-2 3 0 0 3 0 -- 2 13
 

Onder 19 beker 1e ronde

beker - Zwaluwen Jeugd Beker O19 1e ronde Groep 3 (Zwaluwen Jeugd Beker O19 1e ronde Groep 3 01)
# Team G W G V P D + -
1 Quick '20 JO19-3 1 1 0 0 3 -- 14 0
2 WVF JO19-3 1 1 0 0 3 -- 12 2
3 Hatto Heim JO19-2 1 1 0 0 3 -- 12 5
4 WSV JO19-2 1 1 0 0 3 -- 10 3
5 Hierden JO19-2 1 1 0 0 3 -- 7 1
6 SC Bemmel JO19-2 1 1 0 0 3 -- 6 0
7 RKSV Driel JO19-1 1 1 0 0 3 -- 8 3
8 VIOS B. JO19-1 1 1 0 0 3 -- 7 3
9 Overasseltse Boys JO19-1 1 1 0 0 3 -- 5 1
10 S.V. Kilder JO19-1 1 1 0 0 3 -- 4 0
11 Lienden JO19-1 1 1 0 0 3 -- 4 0
12 SVI JO19-3JM 1 1 0 0 3 -- 4 0
13 Elspeet JO19-1 1 1 0 0 3 -- 5 2
14 Broekland JO19-1 1 1 0 0 3 -- 4 1
15 Diepenheim JO19-1 1 1 0 0 3 -- 4 1
16 't Peeske JO19-1 1 1 0 0 3 -- 4 1
17 Quick '20 JO19-6 1 1 0 0 3 -- 4 1
18 RODA '28 JO19-1 1 1 0 0 3 -- 4 1
19 Voorwaarts T JO19-2 1 1 0 0 3 -- 4 1
20 ESC JO19-2 1 1 0 0 3 -- 3 0
21 SP Eefde JO19-1 1 1 0 0 3 -- 6 4
22 OVC '85 JO19-3 1 1 0 0 3 -- 4 2
23 Rood-Wit '58 JO19-1 1 1 0 0 3 -- 4 2
24 Avanti W. JO19-2 1 1 0 0 3 -- 3 1
25 SC Bemmel JO19-3 1 1 0 0 3 -- 3 1
26 Bennekom JO19-4 1 1 0 0 3 -- 3 1
27 Quick '20 JO19-4 1 1 0 0 3 -- 3 1
28 USV JO19-1 1 1 0 0 3 -- 3 1
29 Oranje Nassau JO19-3 1 1 0 0 3 -- 5 4
30 Orion JO19-2 1 1 0 0 3 -- 5 4
31 Avanti W. JO19-3 1 1 0 0 3 -- 2 1
32 FC Eibergen JO19-2 1 1 0 0 3 -- 2 1
33 Hierden JO19-3 1 1 0 0 3 -- 2 1
34 OVC '85 JO19-2 1 1 0 0 3 -- 2 1
35 SDZZ JO19-2 1 1 0 0 3 -- 2 1
36 Oranje Nassau JO19-4 1 1 0 0 3 -- 3 3
37 Excelsior '31 JO19-2 1 1 0 0 3 -- 3 3
38 DZC '68 JO19-6 1 1 0 0 3 -- 2 2
39 Langeveen JO19-1 1 1 0 0 3 -- 2 2
40 Jonge Kracht JO19-2 1 1 0 0 3 -- 1 1
41 Zenderen Vooruit JO19-1 1 0 0 1 0 -- 3 3
42 Rood Zwart JO19-2 1 0 0 1 0 -- 3 3
43 ST: EriX/KSV JO19-1 1 0 0 1 0 -- 2 2
44 ST: SVV '56/Kloosterhaar JO19-1 1 0 0 1 0 -- 2 2
45 SC Bemmel JO19-4 1 0 0 1 0 -- 1 1
46 v.v. Hellendoorn JO19-2 1 0 0 1 0 -- 4 5
47 Woezik JO19-2 1 0 0 1 0 -- 4 5
48 Bennekom JO19-3 1 0 0 1 0 -- 1 2
49 Sp. Neede JO19-2 1 0 0 1 0 -- 1 2
50 't Peeske JO19-2 1 0 0 1 0 -- 1 2
51 Quick '20 JO19-5 1 0 0 1 0 -- 1 2
52 Robur et Velocitas JO19-2 1 0 0 1 0 -- 1 2
53 Vorden JO19-2 1 0 0 1 0 -- 4 6
54 OVC '85 JO19-4 1 0 0 1 0 -- 2 4
55 Sparta Nijkerk JO19-4 1 0 0 1 0 -- 2 4
56 DKB JO19-1 1 0 0 1 0 -- 1 3
57 Hengelo JO19-1 1 0 0 1 0 -- 1 3
58 OSC JO19-4 1 0 0 1 0 -- 1 3
59 Rigtersbleek JO19-2 1 0 0 1 0 -- 1 3
60 SDV Barneveld JO19-3 1 0 0 1 0 -- 1 3
61 Victoria Boys JO19-2 1 0 0 1 0 -- 2 5
62 BSC Unisson JO19-2 1 0 0 1 0 -- 1 4
63 Excelsior'31 JO19-3JM 1 0 0 1 0 -- 1 4
64 Gorssel JO19-1 1 0 0 1 0 -- 1 4
65 Marienheem JO19-1 1 0 0 1 0 -- 1 4
66 ST: vv Montferland JO19-1 1 0 0 1 0 -- 1 4
67 ST UHC/AAC Olympia JO19-1 1 0 0 1 0 -- 1 4
68 DSV '61 JO19-1 1 0 0 1 0 -- 0 3
69 SC Meddo JO19-1 1 0 0 1 0 -- 3 7
70 Orion JO19-4 1 0 0 1 0 -- 1 5
71 sv DFS JO19-1 1 0 0 1 0 -- 0 4
72 DZC '68 JO19-5 1 0 0 1 0 -- 0 4
73 ZAC JO19-3 1 0 0 1 0 -- 0 4
74 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-3 1 0 0 1 0 -- 3 8
75 VVOP JO19-2 1 0 0 1 0 -- 1 7
76 ESA JO19-3 1 0 0 1 0 -- 0 6
77 ZAC JO19-4 1 0 0 1 0 -- 5 12
78 Excelsior '31 JO19-4 1 0 0 1 0 -- 3 10
79 IJVV JO19-3 1 0 0 1 0 -- 2 12
80 v.v. Twenthe JO19-2 1 0 0 1 0 -- 0 14
 

Onder 19 beker 2e ronde

beker - Zwaluwen Jeugd Beker O19 2e ronde Groep 3 (Zwaluwen Jeugd Beker O19 2e ronde Groep 3 01)
# Team G W G V P D + -
1 Orion JO19-2 1 1 0 0 3 -- 10 2
2 OVC '85 JO19-3 1 1 0 0 3 -- 8 0
3 Quick '20 JO19-3 1 1 0 0 3 -- 8 1
4 SC Bemmel JO19-3 1 1 0 0 3 -- 6 0
5 S.V. Kilder JO19-1 1 1 0 0 3 -- 6 2
6 RKSV Driel JO19-1 1 1 0 0 3 -- 5 1
7 Elspeet JO19-1 1 1 0 0 3 -- 5 1
8 Overasseltse Boys JO19-1 1 1 0 0 3 -- 5 1
9 Quick '20 JO19-4 1 1 0 0 3 -- 5 1
10 SVI JO19-3JM 1 1 0 0 3 -- 4 0
11 VIOS B. JO19-1 1 1 0 0 3 -- 4 0
12 Hierden JO19-2 1 1 0 0 3 -- 5 2
13 Broekland JO19-1 1 1 0 0 3 -- 4 2
14 Voorwaarts T JO19-2 1 1 0 0 3 -- 3 1
15 WVF JO19-3 1 1 0 0 3 -- 3 1
16 OVC '85 JO19-2 1 1 0 0 3 -- 8 7
17 USV JO19-1 1 1 0 0 3 -- 6 5
18 Avanti W. JO19-3 1 1 0 0 3 -- 5 4
19 Oranje Nassau JO19-4 1 1 0 0 3 -- 5 4
20 't Peeske JO19-1 1 1 0 0 3 -- 3 3
21 FC Eibergen JO19-2 1 0 0 1 0 -- 3 3
22 Jonge Kracht JO19-2 1 0 0 1 0 -- 7 8
23 Excelsior '31 JO19-2 1 0 0 1 0 -- 5 6
24 Diepenheim JO19-1 1 0 0 1 0 -- 4 5
25 Quick '20 JO19-6 1 0 0 1 0 -- 4 5
26 ESC JO19-2 1 0 0 1 0 -- 2 4
27 Langeveen JO19-1 1 0 0 1 0 -- 1 3
28 WSV JO19-2 1 0 0 1 0 -- 1 3
29 Rood-Wit '58 JO19-1 1 0 0 1 0 -- 2 5
30 DZC '68 JO19-6 1 0 0 1 0 -- 2 6
31 SC Bemmel JO19-2 1 0 0 1 0 -- 1 5
32 Hierden JO19-3 1 0 0 1 0 -- 1 5
33 Oranje Nassau JO19-3 1 0 0 1 0 -- 1 5
34 RODA '28 JO19-1 1 0 0 1 0 -- 1 5
35 SP Eefde JO19-1 1 0 0 1 0 -- 0 4
36 Hatto Heim JO19-2 1 0 0 1 0 -- 0 4
37 Bennekom JO19-4 1 0 0 1 0 -- 0 6
38 Avanti W. JO19-2 1 0 0 1 0 -- 1 8
39 Lienden JO19-1 1 0 0 1 0 -- 2 10
40 SDZZ JO19-2 1 0 0 1 0 -- 0 8
 

Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 1/8 finales

beker - Zwaluwen Jeugd Beker O19 1/8 finales Groep 3 (Zwaluwen Jeugd Beker O19 1/8 finales Groep 3 1)
# Team G W G V P D + -
1 Avanti W. JO19-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
2 SC Bemmel JO19-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
3 Broekland JO19-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
4 RKSV Driel JO19-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
5 Elspeet JO19-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
6 Hierden JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
7 S.V. Kilder JO19-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
8 Oranje Nassau JO19-4 0 0 0 0 0 -- 0 0
9 Orion JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
10 OVC '85 JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
11 OVC '85 JO19-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
12 Overasseltse Boys JO19-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
13 't Peeske JO19-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
14 Quick '20 JO19-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
15 Quick '20 JO19-4 0 0 0 0 0 -- 0 0
16 SVI JO19-3JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
17 USV JO19-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
18 VIOS B. JO19-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
19 Voorwaarts T JO19-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
20 WVF JO19-3 0 0 0 0 0 -- 0 0

Speler

Berg, Jurian van den

Boonen, Joël

Brandsen, Marien

Deenen, Gerjan van

Franken, Daan

Moll, Benjamin

Plakke, Jurian

Schaik, Finn van

Timmer, Gilian

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Lodder, Hessel

Teammanager

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
19:30 - 21:00 Hierden JO19-2 2 2b

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
19:30 - 21:00 Hierden JO19-2 11 5b

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO19-2

Geen foto's gevonden.