Teams

Hierden JO17-2JM

zaterdag 10 december

10:30

Zwart Wit '63 JO17-2

zaterdag 11 februari

10:30

Swift '64 JO17-1

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
11 feb. 10:30 veld 3 Hierden JO17-2JM Swift '64 JO17-1 regulier
18 feb. 10:45 veld 1 DVS'33 Ermelo JO17-2 Hierden JO17-2JM regulier
4 mrt. 11:00 veld 5 Nunspeet JO17-2 Hierden JO17-2JM regulier
11 mrt. 10:30 veld 3 Hierden JO17-2JM Zeewolde JO17-3 regulier
18 mrt. 10:30 veld 2 Hierden JO17-2JM Zwart Wit '63 JO17-3 regulier
25 mrt. 10:30 veld 1 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1 Hierden JO17-2JM regulier
1 apr. 10:30 veld 2 Hierden JO17-2JM DVS'33 Ermelo JO17-3 regulier
15 apr. 12:15 veld 2 Zwart Wit '63 JO17-2 Hierden JO17-2JM regulier
22 apr. 10:30 veld 2 Hierden JO17-2JM Epe JO17-2 regulier
13 mei 10:30 veld 2 Hierden JO17-2JM Hulshorst JO17-1JM regulier
20 mei 12:30 veld 3 VVOP JO17-2 Hierden JO17-2JM regulier

zaterdag 11 februari

zaterdag 18 februari

zaterdag 4 maart

zaterdag 11 maart

zaterdag 18 maart

zaterdag 1 april

zaterdag 15 april

zaterdag 22 april

zaterdag 13 mei

zaterdag 20 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
10 dec. 10:30 Hierden JO17-2JM Zwart Wit '63 JO17-2 regulier --
3 dec. 11:00 Hulshorst JO17-1JM Hierden JO17-2JM regulier 2-3
29 nov. 19:00 Zwart Wit '63 JO17-3 Hierden JO17-2JM regulier 2-1
19 nov. 10:30 Hierden JO17-2JM Batavia '90 JO17-2 regulier 7-4
12 nov. 10:45 DVS'33 Ermelo JO17-4 Hierden JO17-2JM regulier 2-1
5 nov. 10:30 Hierden JO17-2JM DVS'33 Ermelo JO17-2 regulier 2-1
29 okt. 10:30 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1 Hierden JO17-2JM regulier 4-3
4 okt. 20:00 Zeewolde JO17-4 Hierden JO17-2JM regulier 2-5
24 sep. 11:00 Hierden JO17-2JM DVS'33 Ermelo JO17-4 regulier 2-2
17 sep. 11:00 Unicum JO17-2 Hierden JO17-2JM regulier 0-4
3 sep. 10:30 Hierden JO17-2JM VVOG JO17-3 regulier 8-0

zaterdag 10 december

zaterdag 3 december

dinsdag 29 november

zaterdag 19 november

zaterdag 12 november

zaterdag 5 november

dinsdag 4 oktober

zaterdag 24 september

zaterdag 17 september

zaterdag 3 september

0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

seizoen - 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) (4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 22)
# Team G W G V P D + -
1 DVS'33 Ermelo JO17-4 4 3 1 0 10 -- 22 3
2 Hierden JO17-2JM 4 3 1 0 10 -- 19 4
3 Zeewolde JO17-4 4 2 0 2 6 -- 7 10
4 Unicum JO17-2 4 0 1 3 1 -- 2 14
5 VVOG JO17-3 4 0 1 3 1 -- 3 22
 

0383 Onder 17 (2e fase)

seizoen - 3e klasse (2e fase) (3e klasse (2e fase) 10)
# Team G W G V P D + -
1 Zwart Wit '63 JO17-3 7 6 0 1 18 -- 23 12
2 DVS'33 Ermelo JO17-4 6 4 1 1 13 -- 20 10
3 Zwart Wit '63 JO17-2 6 3 1 2 10 -- 21 18
4 DVS'33 Ermelo JO17-2 7 3 1 3 10 -- 25 13
5 Hierden JO17-2JM 6 3 0 3 9 -- 17 15
6 Hulshorst JO17-1JM 6 2 0 4 6 -- 12 17
7 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1 5 1 1 3 4 -- 12 23
8 Batavia '90 JO17-2 7 1 0 6 3 -- 18 40
 

0682 Onder 17 (3e fase)

seizoen - 3e klasse (3e fase) (3e klasse (3e fase) 01)
# Team G W G V P D + -
1 Zwart Wit '63 JO17-2 1 1 0 0 3 -- 7 1
2 Nunspeet JO17-2 1 1 0 0 3 -- 6 1
3 Hulshorst JO17-1JM 1 1 0 0 3 -- 3 2
4 Epe JO17-2 1 1 0 0 3 -- 2 1
5 DVS'33 Ermelo JO17-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
6 Hierden JO17-2JM 0 0 0 0 0 -- 0 0
7 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
8 VVOP JO17-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
9 Zwart Wit '63 JO17-3 1 0 0 1 0 -- 2 3
10 DVS'33 Ermelo JO17-3 1 0 0 1 0 -- 1 2
11 Swift '64 JO17-1 1 0 0 1 0 -- 1 6
12 Zeewolde JO17-3 1 0 0 1 0 -- 1 7

Speler

Arends, Chris

Brands, Josha

Heimensen, Elyne

Koelewijn, Dinand

Liempt, Hidde van

Luvumbo, Noah

Pilger, Daan

Stepniewski, Alan

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Fung, Hong

Dinsdag

Tijd Team K.K. Veld
18:15 - 19:45 Hierden JO17-2JM 12 2a

Donderdag

Tijd Team K.K. Veld
18:15 - 19:45 Hierden JO17-2JM 12 1b

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO17-2JM

Geen foto's gevonden.