Hierden JO15-1
zaterdag 20 april
zaterdag 11 mei
Datum | Tijd | Veld | Thuis | Uit | Type | |
11 mei | 12:00 | veld 4 | SDV Barneveld JO15-3 | Hierden JO15-1 | regulier | |
18 mei | 09:00 | veld 1 | Hierden JO15-1 | Hoevelaken JO15-1JM | regulier | |
25 mei | 10:30 | veld 3 | Hierden JO15-1 | DVS'33 Ermelo JO15-3 | regulier |
zaterdag 11 mei
zaterdag 18 mei
zaterdag 25 mei
zaterdag 20 april
zaterdag 13 april
zaterdag 6 april
zaterdag 30 maart
zaterdag 23 maart
zaterdag 16 maart
zaterdag 9 maart
zaterdag 2 maart
zaterdag 3 februari
zaterdag 16 december
zaterdag 9 december
zaterdag 2 december
zaterdag 25 november
zaterdag 18 november
zaterdag 11 november
zaterdag 4 november
zaterdag 14 oktober
zaterdag 7 oktober
zaterdag 30 september
zaterdag 23 september
zaterdag 16 september
zaterdag 9 september
zaterdag 2 september
0386 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)
seizoen - 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) (2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 05)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DVS'33 Ermelo JO15-2 | 7 | 6 | 1 | 0 | 19 | -- | 29 | 14 | |
2 | VVOG Harderwijk JO15-2JM | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | -- | 44 | 6 | |
3 | Zeewolde JO15-2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | -- | 28 | 15 | |
4 | Urk JO15-2 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | -- | 29 | 22 | |
5 | Batavia '90 JO15-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | -- | 19 | 21 | |
6 | BAS JO15-1JM | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | -- | 17 | 30 | |
7 | Hierden JO15-1 | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | -- | 13 | 22 | |
8 | asv Dronten JO15-2 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | -- | 7 | 56 |
0387 Onder 15 (2e fase)
seizoen - 2e klasse (2e fase) (2e klasse (2e fase) 13)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OWIOS JO15-1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | -- | 20 | 4 | |
2 | BAS JO15-1JM | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | -- | 14 | 13 | |
3 | Zeewolde JO15-2 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | -- | 18 | 7 | |
4 | Unicum JO15-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | -- | 21 | 7 | |
5 | FC Horst JO15-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | -- | 16 | 20 | |
6 | Elspeet JO15-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | -- | 17 | 13 | |
7 | Robur et Velocitas JO15-3 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | -- | 3 | 26 | |
8 | Hierden JO15-1 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | -- | 4 | 23 |
0388 Onder 15 (3e fase)
seizoen - 3e klasse (3e fase) (3e klasse (3e fase) 06)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SDV Barneveld JO15-3 | 8 | 8 | 0 | 0 | 24 | -- | 29 | 5 | |
2 | Hierden JO15-1 | 8 | 6 | 2 | 0 | 20 | -- | 18 | 7 | |
3 | SDC Putten JO15-2 | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 | -- | 27 | 11 | |
4 | VVOP JO15-2 | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 | -- | 17 | 12 | |
5 | DVS'33 Ermelo JO15-3 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | -- | 20 | 24 | |
6 | Zwart Wit '63 JO15-2 | 9 | 4 | 0 | 5 | 12 | -- | 31 | 25 | |
7 | Hoevelaken JO15-1JM | 10 | 3 | 3 | 4 | 12 | -- | 19 | 20 | |
8 | Sparta Nijkerk JO15-4 | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | -- | 15 | 15 | |
9 | Lelystad '67 JO15-2 | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 | -- | 30 | 36 | |
10 | Unicum JO15-3 | 9 | 1 | 3 | 5 | 6 | -- | 11 | 23 | |
11 | Terschuurse Boys JO15-1 | 10 | 1 | 3 | 6 | 6 | -- | 16 | 46 | |
12 | Sparta Nijkerk JO15-3 | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 | -- | 12 | 21 |
Speler
Brinkhuis, Jelle
Havekes, Nathan
Jacobs, Tom
Koning, Lucas
Lunstroo, Luc
Veen, Ashua van
Veenendaal, Joey van
Visscher, Lucas
Vries, Quinten De
Wels, Jesse
Zwieten, Billie van
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Staff
Dooijeweerd, Mark
Trainer
Timmer, Gerwin
Trainer/coach
Wels-Timmer, Jacqueline
Teammanager
Dinsdag
Tijd | Team | K.K. | Veld |
18:00 - 19:30 | Hierden JO15-1 | 5 | 1a |
Donderdag
Tijd | Team | K.K. | Veld |
18:00 - 19:30 | Hierden JO15-1 | 5 | 2a |
Geen wedstrijdverslagen gevonden.
Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO15-1Geen foto's gevonden.