Teams

Hierden JO9-2

zaterdag 18 mei

11:00

Zwart Wit '63 JO9-1

maandag 27 mei

VVOG Harderwijk JO9-2

18:00
Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
27 mei 18:00 veld 1 A2 VVOG Harderwijk JO9-2 Hierden JO9-2 regulier

maandag 27 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
18 mei 11:00 Hierden JO9-2 Zwart Wit '63 JO9-1 regulier --
11 mei 10:00 DVS'33 Ermelo JO9-2 Hierden JO9-2 regulier --
13 apr. 09:00 Hierden JO9-2 Zeewolde JO9-2 regulier --
6 apr. 09:45 asv Dronten JO9-2JM Hierden JO9-2 regulier --
16 mrt. 09:00 Hierden JO9-2 Lunteren JO9-1 regulier --
9 mrt. 08:45 Zwart Wit '63 JO9-1 Hierden JO9-2 regulier --
2 mrt. 09:00 Hierden JO9-2 SDV Barneveld JO9-2 regulier --
10 feb. 09:45 Sparta Nijkerk JO9-2 Hierden JO9-2 regulier --
3 feb. 09:00 Hierden JO9-2 VVOG Harderwijk JO9-2 regulier --
27 jan. 10:30 Zeewolde JO9-2 Hierden JO9-2 regulier --
20 jan. 09:00 Hierden JO9-2 SDC Putten JO9-2 regulier --
16 dec. 08:30 Sparta Nijkerk JO9-3 Hierden JO9-2 regulier --
9 dec. 09:00 Hierden JO9-2 Veensche Boys JO9-1 regulier --
2 dec. 10:15 DVS'33 Ermelo JO9-3 Hierden JO9-2 regulier --
25 nov. 09:00 Hierden JO9-2 VVOG Harderwijk JO9-3 regulier --
18 nov. 08:45 Nunspeet JO9-2 Hierden JO9-2 regulier --
11 nov. 09:00 Hierden JO9-2 VVOG Harderwijk JO9-4 regulier --
4 nov. 09:00 Hierden JO9-2 FC Horst JO9-1 regulier --
14 okt. 09:00 Hierden JO9-2 VVOG Harderwijk JO9-4 regulier --
7 okt. 10:00 Nunspeet JO9-2 Hierden JO9-2 regulier --
30 sep. 09:00 Hierden JO9-2 ESC JO9-1 regulier --
16 sep. 09:00 BAS JO9-1 Hierden JO9-2 regulier --
9 sep. 09:00 Hierden JO9-2 Hulshorst JO9-1JM regulier --
2 sep. 08:30 ESC JO9-2 Hierden JO9-2 regulier --

zaterdag 18 mei

zaterdag 11 mei

zaterdag 13 april

09:00
veld 5B A1

zaterdag 6 april

zaterdag 16 maart

09:00
veld 6B A1

zaterdag 9 maart

zaterdag 2 maart

zaterdag 10 februari

zaterdag 3 februari

zaterdag 27 januari

10:30
Veld 3 A1

zaterdag 20 januari

zaterdag 16 december

zaterdag 9 december

zaterdag 2 december

zaterdag 25 november

zaterdag 18 november

08:45
veld 3 A2

zaterdag 11 november

zaterdag 4 november

09:00
veld 5B A1

zaterdag 14 oktober

zaterdag 7 oktober

10:00
veld 3 B1

zaterdag 30 september

09:00
veld 5B A1

zaterdag 16 september

09:00
veld 3 B2 - kunstgras

zaterdag 9 september

zaterdag 2 september

08:30
veld 2 B2

0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks

seizoen - 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) (2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 13)

Stand kan niet worden ingeladen.

 

0323 Onder 9 (2e fase)

seizoen - 2e klasse (2e fase) (2e klasse (2e fase) 04)

Stand kan niet worden ingeladen.

 

0324 Onder 9 (3e fase)

seizoen - 1e klasse (3e fase) (1e klasse (3e fase) 05)

Stand kan niet worden ingeladen.

 

0325 Onder 9 (4e fase)

seizoen - 1e klasse (4e fase) (1e klasse (4e fase) 14)

Stand kan niet worden ingeladen.

Speler

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Brummel, Peter

Teammanager

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden JO9-2 --- 1

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden JO9-2 --- 1

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO9-2

Geen foto's gevonden.