Teams

Hierden JO8-4

zaterdag 18 mei

Nunspeet JO8-5JM

08:45

Geen wedstrijden in het programma gevonden.

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
18 mei 08:45 Nunspeet JO8-5JM Hierden JO8-4 regulier --
11 mei 09:00 Hierden JO8-4 VVOG Harderwijk JO8-6 regulier --
20 apr. 09:00 Hierden JO8-4 asv Dronten JO8-7 regulier --
17 apr. 18:30 Hierden JO8-4 Hulshorst JO8-3 regulier --
6 apr. 10:15 OWIOS JO8-4 Hierden JO8-4 regulier --
16 mrt. 08:30 VVOG Harderwijk JO8-6 Hierden JO8-4 regulier --
9 mrt. 09:00 Hierden JO8-4 Sparta Nijkerk JO8-8 regulier --
2 mrt. 08:30 Sparta Nijkerk JO8-7 Hierden JO8-4 regulier --
10 feb. 09:00 Hierden JO8-4 SDC Putten JO8-4 regulier --
3 feb. 10:30 FC Horst JO8-3 Hierden JO8-4 regulier --
27 jan. 09:00 Hierden JO8-4 Batavia '90 JO8-8 regulier --
20 jan. 09:00 Hierden JO8-4 Unicum JO8-4JM regulier --
16 dec. 10:00 Veensche Boys MO8-1 Hierden JO8-4 regulier --
9 dec. 09:00 Hierden JO8-4 FC Horst MO8-1 regulier --
2 dec. 08:30 VVOG Harderwijk JO8-4JM Hierden JO8-4 regulier --
25 nov. 09:40 Sparta Nijkerk JO8-4 Hierden JO8-4 regulier --
4 nov. 09:00 Hierden JO8-4 Nunspeet JO8-4 regulier --
14 okt. 09:00 Wissel JO8-1 Hierden JO8-4 regulier --
7 okt. 09:00 Hierden JO8-4 Emst JO8-1JM regulier --
30 sep. 09:45 Oene JO8-1JM Hierden JO8-4 regulier --
23 sep. 09:00 Hierden JO8-4 VIOS V. JO8-3 regulier --
16 sep. 09:00 Hierden JO8-4 KCVO JO8-2 regulier --
9 sep. 08:45 Nunspeet JO8-4 Hierden JO8-4 regulier --
2 sep. 09:00 Hierden JO8-4 Vaassen JO8-1JM regulier --

zaterdag 18 mei

zaterdag 11 mei

zaterdag 20 april

woensdag 17 april

18:30
veld 5A A1

zaterdag 6 april

10:15
veld 7 A1

zaterdag 16 maart

zaterdag 9 maart

zaterdag 2 maart

zaterdag 10 februari

zaterdag 3 februari

10:30
veld 1 A1

zaterdag 27 januari

zaterdag 20 januari

09:00
veld 1 B2

zaterdag 16 december

zaterdag 9 december

09:00
veld 5A A1

zaterdag 2 december

zaterdag 25 november

zaterdag 4 november

09:00
veld 6B A1

zaterdag 14 oktober

09:00
veld 1 A1 - Hoofdveld

zaterdag 7 oktober

zaterdag 30 september

09:45
veld 4 A1

zaterdag 23 september

09:00
veld 5A A1

zaterdag 16 september

09:00
veld 5A A1

zaterdag 9 september

08:45
veld 4 B2

zaterdag 2 september

0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks

seizoen - 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) (4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 49)

Stand kan niet worden ingeladen.

 

0327 Onder 8 (2e fase)

seizoen - 4e klasse (2e fase) (4e klasse (2e fase) 02)

Stand kan niet worden ingeladen.

 

0328 Onder 8 (3e fase)

seizoen - 5e klasse (3e fase) (5e klasse (3e fase) 13)

Stand kan niet worden ingeladen.

 

0329 Onder 8 (4e fase)

seizoen - 5e klasse (4e fase) (5e klasse (4e fase) 24)

Stand kan niet worden ingeladen.

Speler

Beelen, Job

Verdediger

Verbeek, Sepp

Aanvaller

Afgeschermd

Keeper

Afgeschermd

Aanvaller

Afgeschermd

Aanvaller

Afgeschermd

Verdediger

Afgeschermd

Verdediger

Afgeschermd

Aanvaller

Afgeschermd

Keeper

Staff

Assink, Jelmer

Trainer

Waterweg, Jan-Willem

Trainer

Geen trainingen gevonden.

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO8-4

Geen foto's gevonden.