Hierden JO8-4
zaterdag 16 maart
zaterdag 6 april
Datum | Tijd | Veld | Thuis | Uit | Type | |
6 apr. | 10:15 | veld 2 A2 | OWIOS JO8-4 | Hierden JO8-4 | regulier | |
13 apr. | 09:00 | veld 5A A1 | Hierden JO8-4 | Hulshorst JO8-3 | regulier | |
20 apr. | 09:00 | veld 5A A1 | Hierden JO8-4 | asv Dronten JO8-7 | regulier | |
11 mei | 09:00 | veld 5A A1 | Hierden JO8-4 | VVOG Harderwijk JO8-6 | regulier | |
18 mei | 10:15 | veld 5 A2 | Nunspeet JO8-5JM | Hierden JO8-4 | regulier |
zaterdag 6 april
zaterdag 13 april
zaterdag 20 april
zaterdag 11 mei
zaterdag 18 mei
Datum | Tijd | Thuis | Uit | Type | Uitslag | |
16 mrt. | 08:30 | VVOG Harderwijk JO8-6 | Hierden JO8-4 | regulier | -- | |
9 mrt. | 09:00 | Hierden JO8-4 | Sparta Nijkerk JO8-8 | regulier | -- | |
2 mrt. | 08:30 | Sparta Nijkerk JO8-7 | Hierden JO8-4 | regulier | -- | |
10 feb. | 09:00 | Hierden JO8-4 | SDC Putten JO8-4 | regulier | -- | |
3 feb. | 10:30 | FC Horst JO8-3 | Hierden JO8-4 | regulier | -- | |
27 jan. | 09:00 | Hierden JO8-4 | Batavia '90 JO8-8 | regulier | -- | |
20 jan. | 09:00 | Hierden JO8-4 | Unicum JO8-4JM | regulier | -- | |
16 dec. | 10:00 | Veensche Boys MO8-1 | Hierden JO8-4 | regulier | -- | |
9 dec. | 09:00 | Hierden JO8-4 | FC Horst MO8-1 | regulier | -- | |
2 dec. | 08:30 | VVOG Harderwijk JO8-4JM | Hierden JO8-4 | regulier | -- | |
25 nov. | 09:40 | Sparta Nijkerk JO8-4 | Hierden JO8-4 | regulier | -- | |
4 nov. | 09:00 | Hierden JO8-4 | Nunspeet JO8-4 | regulier | -- | |
14 okt. | 09:00 | Wissel JO8-1 | Hierden JO8-4 | regulier | -- | |
7 okt. | 09:00 | Hierden JO8-4 | Emst JO8-1JM | regulier | -- | |
30 sep. | 09:45 | Oene JO8-1JM | Hierden JO8-4 | regulier | -- | |
23 sep. | 09:00 | Hierden JO8-4 | VIOS V. JO8-3 | regulier | -- | |
16 sep. | 09:00 | Hierden JO8-4 | KCVO JO8-2 | regulier | -- | |
9 sep. | 08:45 | Nunspeet JO8-4 | Hierden JO8-4 | regulier | -- | |
2 sep. | 09:00 | Hierden JO8-4 | Vaassen JO8-1JM | regulier | -- |
zaterdag 16 maart
zaterdag 9 maart
zaterdag 2 maart
zaterdag 10 februari
zaterdag 3 februari
zaterdag 27 januari
zaterdag 20 januari
zaterdag 16 december
zaterdag 9 december
zaterdag 2 december
zaterdag 25 november
zaterdag 4 november
zaterdag 14 oktober
zaterdag 7 oktober
zaterdag 30 september
zaterdag 23 september
zaterdag 16 september
zaterdag 9 september
zaterdag 2 september
0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks
seizoen - 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) (4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 49)
Stand kan niet worden ingeladen.
0327 Onder 8 (2e fase)
seizoen - 4e klasse (2e fase) (4e klasse (2e fase) 02)
Stand kan niet worden ingeladen.
0328 Onder 8 (3e fase)
seizoen - 5e klasse (3e fase) (5e klasse (3e fase) 13)
Stand kan niet worden ingeladen.
0329 Onder 8 (4e fase)
seizoen - 5e klasse (4e fase) (5e klasse (4e fase) 24)
Stand kan niet worden ingeladen.
Speler
Beelen, Job
Verdediger
Verbeek, Sepp
Aanvaller
Afgeschermd
Keeper
Afgeschermd
Aanvaller
Afgeschermd
Aanvaller
Afgeschermd
Verdediger
Afgeschermd
Verdediger
Afgeschermd
Aanvaller
Afgeschermd
Keeper
Staff
Assink, Jelmer
Trainer
Waterweg, Jan-Willem
Trainer
Geen trainingen gevonden.
Geen wedstrijdverslagen gevonden.
Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO8-4Geen foto's gevonden.