Hierden 2:
Mannen beker reserve 1e ronde
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SVI 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 7 | 0 | |
2 | v.v. Hellendoorn 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 7 | 1 | |
3 | Enter 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 7 | 2 | |
4 | WVF 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 7 | 2 | |
5 | AZSV 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 6 | 1 | |
6 | Bennekom 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 5 | 0 | |
7 | DZC '68 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 5 | 1 | |
8 | Quick '20 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 4 | 1 | |
9 | Achilles '12 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 0 | |
10 | SC Bemmel 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 0 | |
11 | Go Ahead Kampen 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 0 | |
12 | Robur et Velocitas 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 5 | 3 | |
13 | Hierden 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 4 | 2 | |
14 | Nieuwleusen SV 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 4 | 2 | |
15 | Epe 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 1 | |
16 | Orion 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 1 | |
17 | SML 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 1 | |
18 | RKHVV 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 0 | |
19 | TVC '28 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 0 | |
20 | KOSC 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 2 | |
21 | DOS Kampen 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 1 | |
22 | SDV Barneveld 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 1 | |
23 | Voorwaarts T 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 1 | |
24 | F.C. Ommen 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 1 | 0 | |
25 | Rohda Raalte 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 1 | 0 | |
26 | SDC Putten 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 1 | 0 | |
27 | VIOD 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 1 | 0 | |
28 | Vorden 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 1 | 0 | |
29 | Vogido 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 2 | |
30 | Bon Boys 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 2 | |
31 | RSC 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 3 | |
32 | ASC '62 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 2 | |
33 | Spero 2 (zat) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 2 | |
34 | VVOP 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 2 | |
35 | Bennekom 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 1 | |
36 | Hulzense Boys 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 1 | |
37 | Longa '30 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 1 | |
38 | Longa '30 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 1 | |
39 | TVC '28 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 1 | |
40 | SV Schalkhaar 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 3 | 5 | |
41 | Juventa '12 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 4 | |
42 | KHC 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 4 | |
43 | DVOL 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 3 | |
44 | Helios 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 3 | |
45 | Veensche Boys 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 3 | |
46 | DVC'26 3 zon | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 2 | |
47 | MVV '29 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 2 | |
48 | S.V. Losser 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 4 | |
49 | Excelsior '31 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 3 | |
50 | IJVV 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 3 | |
51 | Jonge Kracht 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 3 | |
52 | FC Zutphen 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 5 | |
53 | ABS 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 7 | |
54 | VIOS V. 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 7 | |
55 | HSC '21 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 6 | |
56 | Lunteren 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 5 | |
57 | BWO 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 7 | |
58 | VVOG Harderwijk 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 7 |
Geen wedstrijden gevonden.
zondag 22 oktober
Tijd | Thuis | Uit | Uitslag |
12:00 | Orion 2 | DVOL 2 | 3 - 1 |
11:30 | Longa '30 3 | Vorden 2 | 0 - 1 |
11:15 | TVC '28 2 | MVV '29 2 | 2 - 0 |
11:15 | Jonge Kracht 2 | SC Bemmel 2 | 0 - 3 |
11:15 | Bon Boys 2 | Vogido 2 | 2 - 2 (4 - 5) |
11:00 | VIOD 2 | Longa '30 2 | 1 - 0 |
11:00 | Robur et Velocitas 2 | SV Schalkhaar 2 | 5 - 3 |
10:30 | Rohda Raalte 2 | TVC '28 3 | 1 - 0 |
10:00 | DVC'26 3 zon | RKHVV 2 | 0 - 2 |
Orion 2
DVOL 2
12:00
3 - 1
Longa '30 3
Vorden 2
11:30
0 - 1
TVC '28 2
MVV '29 2
11:15
2 - 0
Jonge Kracht 2
SC Bemmel 2
11:15
0 - 3
Bon Boys 2
Vogido 2
11:15
2 - 2 (4 - 5)
VIOD 2
Longa '30 2
11:00
1 - 0
Robur et Velocitas 2
SV Schalkhaar 2
11:00
5 - 3
Rohda Raalte 2
TVC '28 3
10:30
1 - 0
DVC'26 3 zon
RKHVV 2
10:00
0 - 2
zaterdag 21 oktober
Tijd | Thuis | Uit | Uitslag |
15:00 | HSC '21 2 | AZSV 2 | 1 - 6 |
14:30 | SDC Putten 2 | Bennekom 3 | 1 - 0 |
14:00 | SML 2 | Veensche Boys 2 | 3 - 1 |
13:00 | Achilles '12 2 | Excelsior '31 2 | 3 - 0 |
12:30 | Epe 2 | Helios 2 | 3 - 1 |
12:30 | ASC '62 2 | DOS Kampen 2 | 1 - 2 |
12:30 | FC Zutphen 2 | DZC '68 2 | 1 - 5 |
12:15 | Hierden 2 | KHC 2 | 4 - 2 |
12:15 | WVF 2 | VIOS V. 2 | 7 - 2 |
12:15 | SVI 2 | VVOG Harderwijk 2 | 7 - 0 |
12:15 | Bennekom 2 | Lunteren 2 | 5 - 0 |
12:00 | F.C. Ommen 2 | Hulzense Boys 2 | 1 - 0 |
12:00 | VVOP 2 | SDV Barneveld 2 | 1 - 2 |
12:00 | IJVV 2 | Go Ahead Kampen 2 | 0 - 3 |
11:45 | Nieuwleusen SV 2 | Juventa '12 2 | 4 - 2 |
HSC '21 2
AZSV 2
15:00
1 - 6
SDC Putten 2
Bennekom 3
14:30
1 - 0
SML 2
Veensche Boys 2
14:00
3 - 1
Achilles '12 2
Excelsior '31 2
13:00
3 - 0
Epe 2
Helios 2
12:30
3 - 1
ASC '62 2
DOS Kampen 2
12:30
1 - 2
FC Zutphen 2
DZC '68 2
12:30
1 - 5
WVF 2
VIOS V. 2
12:15
7 - 2
SVI 2
VVOG Harderwijk 2
12:15
7 - 0
Bennekom 2
Lunteren 2
12:15
5 - 0
F.C. Ommen 2
Hulzense Boys 2
12:00
1 - 0
VVOP 2
SDV Barneveld 2
12:00
1 - 2
IJVV 2
Go Ahead Kampen 2
12:00
0 - 3
Nieuwleusen SV 2
Juventa '12 2
11:45
4 - 2
donderdag 19 oktober
Tijd | Thuis | Uit | Uitslag |
20:30 | Spero 2 (zat) | Voorwaarts T 2 | 1 - 2 |
20:15 | Enter 2 | ABS 2 | 7 - 2 |
20:00 | Quick '20 2 | S.V. Losser 2 | 4 - 1 |
19:30 | RSC 2 | KOSC 2 | 2 - 3 |
Spero 2 (zat)
Voorwaarts T 2
20:30
1 - 2
Enter 2
ABS 2
20:15
7 - 2
Quick '20 2
S.V. Losser 2
20:00
4 - 1
RSC 2
KOSC 2
19:30
2 - 3
dinsdag 17 oktober
Tijd | Thuis | Uit | Uitslag |
20:15 | v.v. Hellendoorn 2 | BWO 2 | 7 - 1 |
v.v. Hellendoorn 2
BWO 2
20:15
7 - 1