Teams

Hierden JO10-1

zaterdag 11 mei

10:30

Hulshorst JO10-1JM

dinsdag 21 mei

Epe JO10-1

18:30
Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
21 mei 18:30 veld 4 A1 Epe JO10-1 Hierden JO10-1 regulier

dinsdag 21 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
11 mei 10:30 Hierden JO10-1 Hulshorst JO10-1JM regulier --
20 apr. 10:30 Hierden JO10-1 VVOG Harderwijk JO10-2 regulier --
13 apr. 08:45 Nunspeet JO10-2 Hierden JO10-1 regulier --
6 apr. 10:30 Hierden JO10-1 ESC JO10-1 regulier --
23 mrt. 09:00 Hierden JO10-1 FC Horst JO10-1 regulier --
16 mrt. 09:00 Hierden JO10-1 Unicum JO10-2 regulier --
9 mrt. 08:30 Veensche Boys JO10-1 Hierden JO10-1 regulier --
2 mrt. 09:00 Hierden JO10-1 DVS'33 Ermelo JO10-2 regulier --
10 feb. 10:30 VVOG Harderwijk JO10-2 Hierden JO10-1 regulier --
27 jan. 09:00 SDC Putten JO10-1 Hierden JO10-1 regulier --
20 jan. 08:30 VVOP, JO10-2JM Hierden JO10-1 regulier --
16 dec. 09:00 Hulshorst JO10-1JM Hierden JO10-1 regulier --
9 dec. 09:00 Hierden JO10-1 VVOG Harderwijk JO10-2 regulier --
2 dec. 08:30 Batavia '90 JO10-1 Hierden JO10-1 regulier --
25 nov. 09:00 Hierden JO10-1 Lelystad '67 JO10-2 regulier --
18 nov. 08:30 Hierden JO10-1 Unicum JO10-2 regulier --
11 nov. 10:00 Nunspeet JO10-2 Hierden JO10-1 regulier --
4 nov. 09:00 Hierden JO10-1 asv Dronten JO10-2 regulier --
14 okt. 09:00 Rood-Wit '58 JO10-1 Hierden JO10-1 regulier --
7 okt. 09:00 Hierden JO10-1 DVS'33 Ermelo JO10-2 regulier --
30 sep. 09:00 SDC Putten JO10-1 Hierden JO10-1 regulier --
21 sep. 18:30 Hierden JO10-1 VVOG Harderwijk JO10-4JM regulier --
16 sep. 08:45 Zwart Wit '63 JO10-1 Hierden JO10-1 regulier --
9 sep. 09:00 FC Horst JO10-2 Hierden JO10-1 regulier --
2 sep. 09:00 Hierden JO10-1 Batavia '90 JO10-2 regulier --

zaterdag 11 mei

zaterdag 20 april

zaterdag 13 april

zaterdag 6 april

10:30
veld 5B A1

zaterdag 23 maart

zaterdag 16 maart

09:00
veld 5A A1

zaterdag 9 maart

zaterdag 2 maart

zaterdag 10 februari

zaterdag 27 januari

zaterdag 20 januari

zaterdag 16 december

zaterdag 9 december

zaterdag 2 december

08:30
veld 1 B2 - Kunstgras

zaterdag 25 november

zaterdag 18 november

08:30
veld 5A A1

zaterdag 11 november

zaterdag 4 november

zaterdag 14 oktober

09:00
veld 2 A1 - Kantine

zaterdag 7 oktober

zaterdag 30 september

donderdag 21 september

zaterdag 16 september

zaterdag 9 september

zaterdag 2 september

0266 Onder 10 (3e fase)

seizoen - 1e klasse (3e fase) (1e klasse (3e fase) 04)

Stand kan niet worden ingeladen.

 

0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks

seizoen - 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) (2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 03)

Stand kan niet worden ingeladen.

 

0273 Onder 10 (2e fase)

seizoen - 1e klasse (2e fase) (1e klasse (2e fase) 04)

Stand kan niet worden ingeladen.

 

0290 Onder 10 (4e fase)

seizoen - 1e klasse (4e fase) (1e klasse (4e fase) 19)

Stand kan niet worden ingeladen.

Speler

Bets, Manuel

Jonker, David

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Berg, Gert vd

Teammanager

Mulder, Jeroen

Trainer/coach

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden JO10-1 --- 1

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden JO10-1 --- 1

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO10-1

Geen foto's gevonden.