Teams

Hierden JO10-2

zaterdag 18 mei

09:45

Sparta Nijkerk JO10-3

woensdag 22 mei

Veensche Boys JO10-2

18:30
Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
22 mei 18:30 Veld 1 B2 Veensche Boys JO10-2 Hierden JO10-2 regulier

woensdag 22 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
18 mei 09:45 Hierden JO10-2 Sparta Nijkerk JO10-3 regulier --
20 apr. 09:30 EFC '58 JO10-1JM Hierden JO10-2 regulier --
13 apr. 10:30 Hierden JO10-2 VVOG Harderwijk JO10-6 regulier --
6 apr. 08:45 DVS'33 Ermelo JO10-3 Hierden JO10-2 regulier --
16 mrt. 10:30 Hierden JO10-2 VVOG Harderwijk JO10-6 regulier --
9 mrt. 09:45 asv Dronten JO10-4 Hierden JO10-2 regulier --
2 mrt. 10:00 Nunspeet JO10-5 Hierden JO10-2 regulier --
24 feb. 10:30 Hierden JO10-2 Unicum JO10-4 regulier --
3 feb. 10:15 't Harde JO10-1 Hierden JO10-2 regulier --
27 jan. 10:30 Hierden JO10-2 VVOG Harderwijk JO10-4JM regulier --
20 jan. 10:00 Lelystad '67 JO10-3 Hierden JO10-2 regulier --
16 dec. 10:30 Hierden JO10-2 Batavia '90 JO10-3JM regulier --
9 dec. 08:45 Nunspeet JO10-3 Hierden JO10-2 regulier --
2 dec. 10:30 Hierden JO10-2 VVOG Harderwijk JO10-6 regulier --
25 nov. 08:30 asv Dronten JO10-6 Hierden JO10-2 regulier --
18 nov. 08:45 Nunspeet JO10-4 Hierden JO10-2 regulier --
11 nov. 10:30 Hierden JO10-2 Unicum JO10-5 regulier --
14 okt. 10:30 Hierden JO10-2 FC Horst JO10-3 regulier --
7 okt. 11:00 Zwart Wit '63 JO10-2 Hierden JO10-2 regulier --
30 sep. 08:30 Unicum JO10-5 Hierden JO10-2 regulier --
16 sep. 10:30 Hierden JO10-2 DVS'33 Ermelo JO10-5 regulier --
9 sep. 12:00 Lelystad '67 JO10-4 Hierden JO10-2 regulier --
2 sep. 10:30 Hierden JO10-2 DVS'33 Ermelo JO10-4 regulier --

zaterdag 18 mei

zaterdag 20 april

zaterdag 13 april

zaterdag 6 april

zaterdag 16 maart

zaterdag 9 maart

zaterdag 2 maart

zaterdag 24 februari

10:30
veld 6A A1

zaterdag 3 februari

zaterdag 27 januari

zaterdag 20 januari

zaterdag 16 december

zaterdag 9 december

zaterdag 2 december

zaterdag 25 november

zaterdag 18 november

zaterdag 11 november

10:30
veld 5B A1

zaterdag 14 oktober

zaterdag 7 oktober

zaterdag 30 september

08:30
veld 1 A1

zaterdag 16 september

zaterdag 9 september

zaterdag 2 september

0266 Onder 10 (3e fase)

seizoen - 3e klasse (3e fase) (3e klasse (3e fase) 07)

Stand kan niet worden ingeladen.

 

0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks

seizoen - 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) (4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 01)

Stand kan niet worden ingeladen.

 

0273 Onder 10 (2e fase)

seizoen - 3e klasse (2e fase) (3e klasse (2e fase) 11)

Stand kan niet worden ingeladen.

 

0290 Onder 10 (4e fase)

seizoen - 3e klasse (4e fase) (3e klasse (4e fase) 18)

Stand kan niet worden ingeladen.

Speler

Wiel, Jan van de

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Afgeschermd

Teammanager

Afgeschermd

Teammanager

Afgeschermd

Trainer/coach

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden JO10-2 --- 1

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden JO10-2 --- 1

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO10-2

Geen foto's gevonden.