Hierden JO9-3
zaterdag 20 april
zaterdag 11 mei
Datum | Tijd | Veld | Thuis | Uit | Type | |
11 mei | 10:30 | veld 5A A1 | Hierden JO9-3 | Unicum JO9-5 | regulier | |
18 mei | 10:30 | veld 1 B1 | Hulshorst JO9-1JM | Hierden JO9-3 | regulier |
zaterdag 11 mei
zaterdag 18 mei
Datum | Tijd | Thuis | Uit | Type | Uitslag | |
20 apr. | 10:00 | Nunspeet JO9-3 | Hierden JO9-3 | regulier | -- | |
13 apr. | 10:30 | Hierden JO9-3 | VVOG Harderwijk JO9-5JM | regulier | -- | |
6 apr. | 11:00 | Zwart Wit '63 JO9-2 | Hierden JO9-3 | regulier | -- | |
23 mrt. | 10:30 | Hierden JO9-3 | Emst JO9-1 | regulier | -- | |
16 mrt. | 10:00 | Nunspeet JO9-3 | Hierden JO9-3 | regulier | -- | |
9 mrt. | 10:30 | Hierden JO9-3 | Oene JO9-1JM | regulier | -- | |
2 mrt. | 10:30 | Epe JO9-5JM | Hierden JO9-3 | regulier | -- | |
24 feb. | 10:30 | Hierden JO9-3 | Hulshorst JO9-1JM | regulier | -- | |
3 feb. | 09:00 | DSV '61 JO9-1JM | Hierden JO9-3 | regulier | -- | |
20 jan. | 08:30 | ESC JO9-4JM | Hierden JO9-3 | regulier | -- | |
16 dec. | 09:00 | DSV '61 JO9-1JM | Hierden JO9-3 | regulier | -- | |
9 dec. | 10:30 | Hierden JO9-3 | Zwart Wit '63 JO9-2 | regulier | -- | |
2 dec. | 10:00 | Nunspeet JO9-3 | Hierden JO9-3 | regulier | -- | |
25 nov. | 10:30 | Hierden JO9-3 | VVOG Harderwijk JO9-5JM | regulier | -- | |
18 nov. | 08:30 | Hierden JO9-3 | asv Dronten JO9-4JM | regulier | -- | |
11 nov. | 09:00 | Hulshorst JO9-1JM | Hierden JO9-3 | regulier | -- | |
4 nov. | 10:30 | Hierden JO9-3 | Unicum JO9-3 | regulier | -- | |
14 okt. | 08:30 | VVOG Harderwijk JO9-9 | Hierden JO9-3 | regulier | -- | |
7 okt. | 10:30 | Hierden JO9-3 | Nunspeet JO9-5 | regulier | -- | |
30 sep. | 10:30 | Hierden JO9-3 | SDC Putten JO9-3 | regulier | -- | |
16 sep. | 08:45 | DVS'33 Ermelo JO9-5 | Hierden JO9-3 | regulier | -- | |
9 sep. | 10:30 | Hierden JO9-3 | FC Horst MO9-1 | regulier | -- | |
2 sep. | 08:30 | Zeewolde JO9-5JM | Hierden JO9-3 | regulier | -- |
zaterdag 20 april
zaterdag 13 april
zaterdag 6 april
zaterdag 23 maart
zaterdag 16 maart
zaterdag 9 maart
zaterdag 2 maart
zaterdag 24 februari
zaterdag 3 februari
zaterdag 20 januari
zaterdag 16 december
zaterdag 9 december
zaterdag 2 december
zaterdag 25 november
zaterdag 18 november
zaterdag 11 november
zaterdag 4 november
zaterdag 14 oktober
zaterdag 7 oktober
zaterdag 30 september
zaterdag 16 september
zaterdag 9 september
zaterdag 2 september
0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks
seizoen - 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) (4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 37*)
Stand kan niet worden ingeladen.
0323 Onder 9 (2e fase)
seizoen - 3e klasse (2e fase) (3e klasse (2e fase) 08)
Stand kan niet worden ingeladen.
0324 Onder 9 (3e fase)
seizoen - 3e klasse (3e fase) (3e klasse (3e fase) 16)
Stand kan niet worden ingeladen.
0325 Onder 9 (4e fase)
seizoen - 3e klasse (4e fase) (3e klasse (4e fase) 06)
Stand kan niet worden ingeladen.
Speler
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Staff
Jansen, Esther
Teammanager
Afgeschermd
Trainer/coach
Geen trainingen gevonden.
Geen wedstrijdverslagen gevonden.
Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO9-3Geen foto's gevonden.